Bratislavčanov vystrašili v noci divné zvuky: Predznamenávajú katastrofu? (+VIDEO)

Zo stredy na štvrtok sa mnohí obyvatelia Bratislavy prebudili v noci, keď v hlavnom meste počuli neprirodzené zvuky. Podivné a neidentifikovateľné zvuky sa v minulosti objavili na viacerých miestach sveta. Svedkovia ich prirovnali k zvukom pekla, akoby sa šírili priamo spod zeme. Tentoraz ich počuli aj Bratislavčania. Do redakcie napísalo viacero ľudí, ktorí divný zvuk zaznamenali. „Mal som nočnú službu a nikdy predtým som nič podobné nepočul,“ povedal Matej. Pavol prirovnal tlmené k veľkému hurhaju. Čo mohlo podobné zvuky spôsobiť?

PODIVNÉ JESKYNĚ V NEPÁLU

Tyto člověkem vytvořené jeskyně se nacházejí v Himalájích, nějakých padesát metrů vysoko ve skále a patří mezi světové archeologické záhady. Tisíce otvorů je vytesáno do křehkého útesu pískové barvy, který je malým Grand kaňonem. Početné jeskyně, které jsou vytesány do skalní stěny a některé vyhloubeny také z vrchní části, jsou tisíce let staré, ale kdo je vyrobil a proč zůstává záhadou.

Vypni autopilota: Technik nenastavil cíl štěstí

“A vidíš tamto červené tlačítko? Tak to za žádných okolností nemačkej,” varuje Jack a pokračuje,“ mohla by se stát katastrofa. Ať se děje cokoli, neopovažuj se ho stisknout!” Ne, to není instruktážní scéna do světa aviatiky z amerického kasovního trháku, nýbrž každodenní, nevědomý dialog v té věci posazené na našem krku. Když se snažíš tisknout plyn k podlaze, sundej druhou nohu z brzdy!

A DOST! Odporné okrádání po telefonu 3

Točí se v tom miliony vymámené od lidí, kteří jsou na dně, a zodpovědné orgány tvrdí, že nic nemohou dělat. Přitom jde jednoznačně o nezákonné praktiky a profitují na tom i ti, kteří by měli zasáhnout. Jak dlouho to bude ještě trvat?

Top