ZEMĚ JE MLADÁ VÍC NEŽ SI TO DOKÁŽEME PŘEDSTAVIT (Chybná datace anorganických nálezů)

Trvalo miliony let, než se vytvořily velké části zemské kůry, nebo snad horniny vznikly jako jakési rychle tvrdnoucí betonové směsi, jako produkty z vypáleného jílu anebo kaolinu a různých minerálů? Ať je to jak chce, všem zastáncům evoluce musí běhat mráz po zádech, když jsou konfrontováni s prokázanou přítomností izolovaných izotopů polonia v hornině, neboť z toho lze vyvozovat, že Země je podstatně mladší, než se všeobecně předpokládalo, možná dokonce hodně mladá.

Jsou v řeckých bájích zprávy o únosech do UFO?

Libor Čermák | Hlavní řecký bůh Zeus byl jistě velký hrdina antické mytologie. Ale on také unášel lidi! Co když tyto bohové byli někdo, o kom bychom dnes řekli, že jsou to mimozemšťané, kteří dnes dělají podobné věci? Zeus však lidi neunášel jen tak. Proměňoval se při tom v různá zvířata. Například, když se mu zalíbila jeho budoucí žena Héra, tak, aby jí svedl, proměnil se v kukačku...

:::film::: PO DEŠTI - óda na dobro v nás

Pozitivní příběh o jednom poctivém, čestném a lidumilném samurajovi, kterému právě jeho slušnost a mírumilovnost způsobuje nemalé potíže. Příběh rónina, který hledá práci bojovníka a nakonec nachází duševní klid poutníka. Natočeno podle Akira Kurosawy, který nedlouho po dokončení práce na scénáři zemřel.

Markus Rothkranz: Ako a prečo robiť klystír (+VIDEO)

Ľudia sa ma často pýtajú čo mám brať na toto alebo na tamto, každý chce zázračnú pirulku alebo bylinku. Odpoveď nie je čo si mám zobrať alebo kúpiť, ale to, čoho sa mám zbaviť. Prestaňte robiť veci ktoré sú pre Vás zlé a vyčistíte si život a telo. Obidve sa mimochodom dokážu vyliečiť ľahko samé, ak im dáte príležitosť. A jeden z najlepších spôsobov ako tento proces naštartovať je Klystír.

Top