Antickí Rimania používali nanotechnológie

Objekt starý najmenej 1600 rokov ukázal, že od antických remeselníkov sa môžeme učiť aj dnes. Je to zvláštny, už na prvý pohľad exotický kalich. Viac ako tisícšesťstoročná nádoba z čias antického Ríma, ktorá ukazuje ešte starší výjav z čias gréckych mýtov a báji.

Čo vám nepovedia! (Mimozemská prítomnosť v našom svete) II.

"Spojenci Ľudstva sa predstavujú aby pripravili ľudí na úplne novú realitu, ktorá je v dnešnom svete zväčša skrývaná a nepoznaná. To poskytuje novú perspektívu, ktorá ľuďom umožňuje čeliť najväčšej výzve a príležitosti, s ktorou sme sa ako rasa kedy stretli. Brífingy Spojencov obsahujú množstvo dôležitých, ak nie alarmujúcich vyhlásení o rastúcej mimozemskej intervencii a integrácii s ľudskou rasou, o mimozemských aktivitách a skrytej agende."

Google kúpil firmu, ktorá mu pomôže s výrobou chytrých hodiniek

Už na začiatku septembra sa očakáva predstavenie inteligentných hodiniek od Samsungu. Ak by sa tak stalo je pravdepodobné, že ho budú v tesnom závese nasledovať aj ďalšie firmy. Okrem Applu (http://www.cez-okno.net/clanok/aktualne/apple-ma-vraj-v-talone-velke-pre..., pozn. red.) pravdepodobne aj Google, ktorý aktuálne kúpil firmu vyrábajúcu inteligentné hodinky, ktorým firma predpovedá svetlú budúcnosť.

Stránky

Top