ABRAHAM: JAK ZÍSKAT „VELKÉ“ PENÍZE

Změňte tedy slovo VÝDĚLEK za slovo PŘÍJEM! A vyměňte NÁMAHU za VIBRACI, za osobní nabídku vibrace. Slyšíte ten rozdíl?! Protože když to je o výdělku a námaze, máte pravdu – je to limitované tím, kolik toho můžete dokončit – provést fyzicky. Nebo kolik lidí přesvědčíte o hodnotě vaší nabídky.

Poslední tajemství křišťálové lebky? III.

Pravda začala vycházet na světlo, když se za původem "náčelníka" začal pídit německý cestovatel Ruder Neberg a producent Wolfgang Brog. Zjistili, že Tatunka není žádný Indián, natož „náčelník“, ale jde o čistokrevného Němce Gunthera Haucka (nar. 5. 10. 1941 v Coburgu), který uprchl do Brazílie v roce 1967, aby se vyhnul vězení...

A DOST! Odporné okrádání po telefonu 2

Odporné okrádání lidí, kteří se ocitli v problémech, pokračuje a je ještě horší, než bylo před novelou zákona, která tomu měla zabránit. A policie, ČOI a operátoři se tváří jako že nic. Varujte všechny ve svém okolí!

Ruediger Dahlke: Muž, který vidí víc

S Ruedigerem Dahlkem jsem strávil nejlepší dovolenou svého života. Během jedenadvacetidenního hladovění loni v červenci mi byly jedinou potravou i útěchou čistá voda a jeho Velká kniha půstu. Cesta do zákoutí duše a k pochopení vlastního těla coby jejího „chrámu“ v doprovodu skvělé knihy tohoto slavného německého lékaře, jenž má za sebou i čtyřicetidenní biblický půst, byla neocenitelnou zkušeností. Je jasné, že Dahlke nekáže vodu a nepije víno.

Top