Bosenské pyramidy 2013

Koncem srpna navštívil WM magazín a jeho přátelé bosenskou pyramidu Slunce, Měsíce, podzemní labyrint Ravne a Tumulus ve Vratnici. Setkali jsme se také s autorem archeologického projektu Dr. Osmanagichem.

Bouřky: Jaderná válka nad našimi hlavami

Energie bouřkového mraku je větší než ta která se uvolnila při atomovém bombardování Hirošimy roku 1945. V létě bohatém na mimořádné bouřky tedy nad našimi hlavami zuřily síly srovnatelné s menší jadernou válkou.

Únosy Šedými a kontakt s Androméďany podle Jona Robinsona

Rád bych se podělil o své setkání, které bylo "únosem se spojením“. Je zajímavé, že když se mě poprvé zmocnily a nesly mě mimozemské bytosti, dotkly se mně ramene a já na krátkou dobu omdlel. Další, čeho jsem si pak všiml, bylo, že jsem byl snášen po schodech dolů a držen jen za ramena.

MYSLÍTE, ŽE ULTRAZVUK JE BEZPEČNÝ?

Snáď najironickejšia je citácia od jedného z členov lekárskej elitnej Yale, Dr. Kennetha Taylora, doktora medicíny, profesora diagnostickej rádiológie a vedúceho katedry ultrazvuku Yale Medical School, ktorý hovorí: "Ja by som nenechal nikoho s ultrazvukovou sondou priblížiť sa k hlave môjho dieťaťa..."

Stránky

Top