marec 31st

Workshop z Institutu vesmírné lodě Nadace Keshe 1 a 2

Základní seznámení s působením Institutu vesmírné lodě Nadace Keshe v Itálii. Úvod do plazmatických magneticko-gravitačních technologií a poznání Nadace Keshe. Cíle Nadace Keshe, její historický vývoj a potlačování nejen jejích technologií a poznání a otevírání těchto informací a zkušeností veřejnosti pro zlepšení podmínek k vývoji lidstva na ušlechtilejší a mírumilovné cestě spojující duchovní i pozemské. Formování nanovrstev a jejich použití.

Tváre starovekého Egypta

Obr. Nádherná vápencová busta spodobujúca kráľovnú Nefertiti je dielom egyptského sochára Thutmosa a pochádza z obdobia okolo roku 1360 p.n.l. Nefertiti je vyobrazená s vysokou modrou korunou a s nádhernou, nezvykle jemnou tvárou. Busta sa v súčasnosti nachádza v Egyptskom múzeu v Berlíne

Týždenný horoskop 31. 3. - 6. 4. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Barana a je v konjunkcii s Uránom v znamení Barana a v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a s Jupiterom v znamení Raka. Jupiter a Pluto sú v opozícii. Merkúr je v znamení Rýb a je v trigóne so Saturnom v znamení Škorpióna. Neptún je v znamení Rýb je v trigóne s Jupiterom. Venuša je v znamení Vodnára a v sobotu vstupuje do znamenia Rýb. Je v trigóne s Marsom v znamení Váh a v kvadráte so Saturnom. Mesiac pribúda. Konštelácia je napätá a zbiera sily na neskoršie aktivity.

KESHE FOUNDATION CZECHIA AND SLOVAKIA: Podpořme poznání a technologie pro čistější a ohleduplnější budoucnost

Drazí hledatelé pravdy a podporovatelé laskavého světa,
jmenuji se Marek Ištvánek a žiji s rodinou ve Slušovicích, na Moravě. Mám fyzikální vzdělání a mnohaletou praxi softwarového vývojáře – naposled jsem se podílel na vývoji uživatelského rozhraní elektronových mikroskopů. Delší dobu se zajímám o nové čisté technologie a vědu propojující duchovní s materiálním.

Stránky

Top