Lunárny kalendár a Týždenný horoskop 28. 12. 2015 - 3. 1. 2016

Lunárny kalendár charakterizuje každý z 365 dní z hľadiska mesačného (lunárneho) vplyvu. Predstavuje sprievodcu celým rokom, ktorý prináša množstvo užitočných a zaujímavých rád, odporúčaní a tipov. Popisuje dôležité a zaujímavé informácie o tom, ktoré časti nášho organizmu sú deň za dňom Mesiacom ovplyvňované aj ako pôsobia aktuálne lunárne vplyvy na náš bežný život.

SLAVNÉ DNY: Den zázraku v Andách (23.12.)

Příběh uruguayských sportovců se stal nejznámější katastrofou - hned po Titanicu. Dočkal se své knihy i filmového zpracování. 16 přeživších se každý rok sjíždí na místo havárie, nechali zde vztyčit kříž na památku zesnulých.

BARAKA – časopis pro nový věk 4.

BARAKA znamená v súfismu štěstí, vůni, dech, ale i esenci života, z níž pramení evoluční vývoj. BARAKA je také duchovní síla, dar Božího souhlasu. BARAKA je to, co produkují chrámy, kláštery, poutní a svatá místa a za čím tam lidé putují a co si také odnášejí. Je to láska: čím více si jí poutníci odnesou, tím více je jí k mání. Čím větší poptávka po této duchovní komoditě, tím větší je její nabídka. BARAKA je to, co hledají duchovní hledači a čeho například dosahují tančící derviši. BARAKA je také požehnání, dotek božského. BARAKA je jakési duchovní, imaginární, ale ne nereálné pole informací o možnosti a schopnosti člověka vyladit se na něco, co ho dalece přesahuje.

Top