Pocta Erichu von Dänikenovi

Ericha von Dänikena asi není třeba představovat - jeho jméno se už před několika desítkami let stalo synonymem pro hledání mimozemských civilizací. On sám ale svou činnost nazývá archeoastronautikou: vědou hledající památky po dávných návštěvách z kosmu. Vytrvalost a neúnavnost, s níž jí provozuje, z něj udělala jeden ze symbolů současné doby. Dnes (14. dubna 2015) se dožívá 80. let.

A DOST! Smažené brambůrky solené

To, že jsou smažené brambůrky nezdravé, je obecně známo. My vám ale ukážeme proč. A hlavně, které prodávané v našich obchodech obsahují nejvíce rakovinotvorného akrylamidu a které nejvíce soli. Podívejte se na nejnovější nezávislé testy, které pořad A DOST! provádí s nejčtenějším zpravodajským serverem novinky.cz a deníkem Právo.

Týždenný horoskop 13. - 19. 4. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Barana v poslednej dekáde a je v konjunkcii s Uránom a Merkúrom tiež v Baranovi a v trigóne s Jupiterom v Levovi. Merkúr vstupuje v stredu do Býka a je v trigóne s Jupiterom. Jupiter je v kvadráte s Marsom v Býkovi. Venuša v Blížencoch je v opozícii so Saturnom v Strelcovi a Saturn je v kvadráte s Neptúnom v Rybách. Mesiac ubúda a nov dosahuje v sobotu. Konštelácia praje obchodníkom a špekulantom.

Top