máj 31st

Anomální světelné jevy na Měsíci

Anomální světelné jevy na Měsíci jsou dlouhodobě známým jevem. Byly pozorovány a fotografovány desítky let. Na neobydleném Měsíci byly pozorovány krátkodobé i dlouhodobé světelné barevné záblesky, stacionární nebo pohybující se světla i stíny, nebo změny vzhledu na povrchu Měsíce, které tvoří dnes celý seznam "měsíčních anomálií," oficiálně nazývaných jako „Přechodný lunární jev“ (Transient lunar phenomenon - TLP), nebo „Lunární přechodný jev“ (Lunar transient phenomenon - LTP).

Týždenný horoskop 1. - 7. 6. 2015

Slnko, Mars a Merkúr sú v znamení Blížencov v konjunkcii, v opozícii so Saturnom v Strelcovi, v kvadráte s Neptúnom v Rybách a v sextile s Jupiterom v Levovi. Jupiter je v trigóne s Uránom v Baranovi. Venuša v Rakovi vstupuje do Leva v piatok a je v trigóne so Saturnom v Strelcovi. Urán je v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi. Mesiac v utorok dosahuje spln. Konštelácia vytvára netrpezlivosť pri špekuláciách.

máj 30th

NASSIM HARAMEIN: Starověké civilizace, posvátná geometrie a mimozemšťané – PRODLOUŽENÉ LEBKY

Je tu informace, která říká: Ano, tito Sluneční bohové tu skutečně byli. Interagovali s těmi lidmi.
No? Já věřím, že ano. Toto jsou lebky, které byly nalezeny v Jižní Americe. Jsou velmi protáhlé. Říkám jim kuželohlavy. Nejsou to vaše normální, víte, lebky. Všude po celém světě, od Egypťanů, Mayů, Inků, starověkých severoamerických Indiánů v Americe...

Stránky

Top