Produchovňování hmoty těla

78. díl. Duchovní bytost zvaná člověk nyní dočasně žije ve hmotném obalu. Ten člověka buď ovládá, nebo mu slouží. Funguje jako léčebný prostředek padlé bytosti.

ČAS NEEXISTUJE. NIKDY NEEXISTOVAL A NIKDY EXISTOVAT ANI NEBUDE (+VIDEO)

Základním principem vesmíru je, že všechno existuje právě teď a tady. Čas ve skutečnosti neexistuje a kvantová fyzika to dokazuje. Věci jsou buď před vámi anebo za vámi, stejně jako je to s vesmírem. Myslet si, že čas plyne kolem nás, je stejně hloupé, jako si myslet že kolem nás plyne vesmír. Spekulace o času vznikly zhruba před sto lety, kdy Einsteinova Teorie relativity znegovala myšlenku, že čas je mezinárodní konstanta. Jedním z důsledků je fakt, že minulost, přítomnost a budoucnost nejsou absolutní.

Všetko, čo ste chceli vedieť o delfínoch II.

Veľmi zaujímavý mytologický príbeh o veľrybách a delfínoch má kmeň v západnej Afrike v Mali nazývajúci sa Dogoni. Dogoni, ktorých kultúra je dnes stále živá, žili kedysi na južnom pobreží Stredozemného mora. Majú mnohé náboženské viery a viery ohľadom stvorenia, ktoré sa týkajú veľrýb a delfínov. Zvečnili ich vo svojich náboženských obradoch a vo forme kresieb v piesku.

Top