Týždenný horoskop 4. - 10. 5. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Býka a je v trigóne s Plutom v Kozorožcovi, v sextile s Neptúnom v Rybách a v kvadráte s Jupiterom v Levovi. Mars v Býkovi je v slabej konjunkcii so Slnkom. Merkúr je v Blížencoch v opozícii so Saturnom v Strelcovi. Venuša je v Blížencoch a v piatok vstupuje do Raka. Jupiter je v trigóne s Uránom v Baranovi a Urán je v kvadráte s Plutom. Neptún je v kvadráte s Merkúrom. Mesiac dosahuje v pondelok Spln. Konštelácia vytvára unáhlenosť a súťaživosť.

ZAKÁZANÁ HISTÓRIA III.: Skúmanie „väčšej starovekosti“ civilizácie 10

V obidvoch prípadoch rozbory potvrdzujú prvotné závery mojich pôvodných štúdií (pokračuje Dr. Schoch) Veľkej Sfingy a síce, že Sfinga a ohrada Sfingy dokazuje významné zvetrávanie vyvolané zrážkami a eróziou (rozpadom), a jadro tela Sfingy s najstaršími časťami chrámu Sfingy predchádzajú faraónov Chefréna (cca 2500 p.n.l.) a Chufua (Khufu alebo Cheops, predchodcu Chefréna, vládol asi v rokoch 2551-2528 p.n.l.).

SLAVNÉ DNY: Den, kdy odstartoval první vesmírný turista (28.4.)

„Obletěl jsem Zemi 128krát. Každý další oblet – to je jiná kresba oblaků, jiný svět. Dozvídáš se o své planetě mnoho, točí se pod tebou, vidíš ji a chápeš, do jaké míry je jedinečná a neocenitelná. Například atmosféra – to je přece jen tenký proužek nad planetou, a rozumíš tomu, že na ni člověk může mít opravdu zhoubný vliv.“
Dennis Tito

Top