Dr. Alex Loyd: Metoda LÉČEBNÉ KÓDY

Doporučujeme Vám shlédnout toto zajímavé video - tento týden natočený rozhovor přes Skype s Dr. Alexem Loydem v internetové televizi "Cesty k sobě". Dr. Alexander Loyd navštíví Prahu dne 26.9.2015 osobně a naučí nás na praktickém semináři jak otevřít svůj život zdraví a úspěchu ve všech oblastech našeho života. Alexi, moc se těšíme :)

Očko: ZÁHADNÉ ZNAKY V ABYDOSE

Keď bol posledne na Slovensku pán Däniken, mali sme sa možnosť pýtať a naplno sme ju využili. Podaril sa ►exkluzívny rozhovor. Jeho prednáška sa mala venovať starovekému Egyptu a tak sme sa okrem iného zaujímali i o známe podivné znaky z Abydosu, údajne znázorňujúce modernú techniku:

ČERVI a PARAZITI – příčina nerozpoznaných diagnóz III.

Dříve, to jsem ještě neměla rezonanční aparaturu, jsem se nepřestávala divit dobrým výsledkům očišťování organismu u lidí, kteří měli srdečně-cévní onemocnění. Dokonce i u lidí v předinfarktovém stavu nebo se dvěma-třemi postinfarktovými jizvami. Efekt byl ohromující. Za dva týdny EKG ukázalo úplný rozpad jizev na myokardu. Celkový obraz nebyl k poznání. Kolegové kardiologové nemohli pochopit, díky čemu došlo k takovým zlepšením. Vysvětlovala jsem to na provázanosti meridiánů srdce /jin/ a tenkého střeva /jang/. Tyto dva systémy tvoří spojené nádoby, když je oslaben jeden, narušuje se funkce druhého. Proč se ale vyčištění tenkého střeva projeví tak rychle na EKG? Odpověď jsem našla při tomto případu:

Top