Počasí nad Evropou 22. 9. 2015

Ukázka dnešní manipulace počasí. Podobné probíhají nad našimi hlavami 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Dnes satelit Eumetsat zachytil nad Evropou chemtrails, které se ještě neroztáhly do souvislé oblačnosti (trvá to obvykle necelou hodinu i méně) takže manipulace jsou znatelné i pro necvičené oko..

Staroveký význam Jesennej rovnodennosti

Jesenná rovnodennosť je hodinová ručička, ktorá nám hovorí, aký je čas vo Veľkom Roku. Práve tak, ako dokážeme uhádnuť hodinu dňa podľa toho, ako vysoko alebo nízko je slnko na oblohe, tak vieme povedať, aký je čas v 24000-ročnom precesnom cykle, a to tak, že si všimneme polohu Slnka počas tejto rovnodennosti vo vzťahu k dvanástim starovekým konšteláciám zverokruhu v túto rovnodennosť.

Abraham Hicks: Jak udělat kvantový skok?

"Kvantové skoky jsou nepohodlné. Uděláte ho tak, že vydržíte více negativních emocí, než co je pro vás přirozené, dokud to už nevydržíte a pak uděláte velkou změnu. Je to jako zhroucení se. Je to jako se konečně vzdát. Nechat to vše odejít naráz. Kvantové skoky jsou přeceněné a nedoporučujeme je. Nemusíte udělat kvantový skok, jen postupné, pohodlné skoky."

Top