apríl 29th

apríl 28th

Rozhovor s Ernstom Muldaševom: “Našli sme stopy 10 metrového človeka”

Skupina známeho ufského cestovateľa, profesora Ernsta Muldaševa našla nové dôkazy existencie starovekých civilizácií.
Ernst Rifgatovič, chápem, že materiály expedície musia byť ešte spracované, na to treba čas. Aj napriek tomu, čo by ste mohli povedať predbežne čitateľom?
Pravdu povediac, vôbec som neočakával, že výsledky týchto expedícií budú tak významné a nesmierne zaujímavé. Napríklad, v Sýrii sme našli stopy gigantického, 10 metrov vysokého človeka, ktoré, ako ukázali výskumy, sa ukázali byť skutočné. Okrem toho, tiež sa nám podarilo nájsť niekoľko mohýl 6-7 metrov vysokých ľudí.

apríl 27th

Hyperborea – Atlantída severu

Celkem oblíbená a v záhadologii často traktovaná jsou díla, která se věnují tajemným kontinentům a bájným civilizacím. Mezi ty nejznámější patří ostrovní říše Atlantida s podzemní Agarthou. Jsou však i další bájné pevniny, o nichž se mluví mnohem méně častěji, přesto, že jsou minimálně stejně zajímavé a tajemné. Jednou z nich je země na nejzazším severu...

apríl 26th

Mato Grosso – brána do neznáma

Expedice z roku 2009 do brazilského Mato Grossa po stopách britského cestovatele kpt. Fawcetta, který tam záhadně zmizel, když hledal tajemné ztracené město „Z“. Expedice zkoumala posvátné jezero indiánů Xavante a jeskyně údajně vedoucí do podzemní říše Ibez (Agharty).

Stránky

Top