máj 31st

Bol na obelisku v prehistorickom Göbekli Tepe zaznamenaný roj úlomkov kométy? (+VIDEO)

Do modernej tradície tento scenár vstúpil ako nočná mora planéty Zem: veľký asteroid alebo kométa, alebo roj malých úlomkov kométy zasiahne Zem a spôsobí vážnu katastrofu. Vedci si myslia, že majú dôkaz o existencii roja úlomkov kométy, ktorý do našej planéty narazil približne 11 000 rokov p.n.l. a zabil tisícky ľudí, spustil malú dobu ľadovú a vyhladil mnohé veľké zvieratá.

máj 30th

AURA A ASTRÁLNI PARAZITI 2 (+KOMENTÁR)

Ľudstvo sa už oddávna snaží neúspešne riešiť svoje vnútorné – duševné problémy. Vo všetkých dávnych i nedávnych civilizáciách, včítane prírodných národov, tomu tak bolo, a pretože sa im nepodarilo dôsledne vyriešiť tento problém, preto doposiaľ aj dnešné ľudstvo na planéte Zem má túto záležitosť k riešeniu. Niektorým ľuďom sa v minulosti darilo žiť v pozitívnom stave, a tým obtiaže s duševnými problémami mali vyriešené už tu na Zemi, a mohli sa tak po svojom terajšom živote presunúť do Nebeských spoločností.

máj 28th

Vývoj znamení Kozoroh: CESTA JASNOSTI

Vývojová cesta Kozoroha vede z bázlivé úzkosti kategorické neústupnosti, z depresívního nátlaku a chladného odporu na vrchol soucitné jasnosti a tiché, čisté skromnosti. Jeden z pólů individualizační osy Rak/Kozoroh ztělesňuje stáří a zralost proti dětské flexibilitě račí symptomatiky. Stařec (Kozoroh) a malé dítě (Rak) se vzájemně doplňují.

máj 27th

LOBSANG RAMPA: Zahradníci Země II.

„Atlantid?“ pomyslel jsem si v duchu, „ta oblast se přece jmenovala Atlantida,“ a lámovi jsem to řekl. Dobrosrdečně se zasmál a odpověděl: „Ne, ne, Lobsangu, žádné jedno místo zvané Atlantida neexistovalo, je to všeobecný název mnoha zemí, které se beze stopy sesuly na dno oceánu.“
„Ach, já jsem se domníval, že Atlantida byla místem tak vyspělé civilizace, že pro ní jsme jen tlupa vesnických balíků, a vy teď najednou prohlásíte, že žádná Atlantida neexistovala.“

Stránky

Top