september 30th

JEDI RADÍ 13: O pobyte v žite, brutálnej ryži a maximálnom úspechu

Otázka č. 29: Ahoj Jedi, čo si myslíš o chuti zbohatnúť?

Motivačný priemysel sa zaoberá hlavne pritiahnutím si peňazí a hoci často hovorí o šťastnom živote, aj tak je to celé zväčša o tom, ako mať v hrsti čo najväčšiu guču peňazí. Ak sa aj nájdu medzi motivačnými rečníkmi výnimky, ktoré si uvedomujú prvotnosť Ducha a vedú k tomu i svojich poslucháčov, veľmi často ich práve tí nasmerúvajú otázkami znova a znova k peniazom. Skrátka dojem, že práve „prachy“ sú tým najuniverzálnejším prostriedkom takmer ku všetkému je veľmi obľúbená ilúzia.

september 29th

James: MOUDROST CHOVÁNÍ

“Mysl používá ke komunikaci slova, obrazy a čísla. Srdce používá pocity a empatii. Naše vědomí používá chování. To je důležité, ne-li klíčové pochopení, protože naše vědomí dohlíží na naše emoční a mentální stavy. Je to větší sféra, která zahrnuje mysl a srdce. Tedy vědomí je tou naší částí, která je nekonečná a neohraničená. Není obsaženo ve hmotě mozku, tkáních těla a dokonce ani v emoční energii srdce. Přesto je individualizované jako my.”

september 28th

Mumie mimozemšťanů z Nazca: Testují dítě

Začátkem srpna oznámila Melissa Tittl, vedoucí Original Content Gaia, objev další mumie. Nejedná se o žádné z malých reptiloidních stvoření, jde o dítě větší bytosti, „Marie“. Dětská mumie se nacházela ve stejné stočené poloze jako Marie. Byly již provedeny její skeny a jsou k dispozici rentgenové snímky. Jaime Maussan se mezitím snažil pohnout ke spolupráci peruánskou vládu a usiloval o setkání s ministrem kultury na půdě ministerstva, byl však odmítnut. Bylo mu sděleno, že má svoji záležitost formulovat písemně a zaslat elektronickou poštou. Jaime je přesvědčen, že peruánská vláda nemá zájem ani na spolupráci a ani na výzkumech těchto objevů.

september 27th

►Predhovor k originálu Smaragdových dosiek Thotha-Atlanťana

História dosiek preložených na nasledujúcich stranách je zvláštna a je na neuverenie pre moderných vedcov. Ich starobylosť je úžasná, datuje sa približne na 36.000 rokov pred Kristom. Písal ich Thoth, atlantský Kňaz-Kráľ, ktorý založil kolóniu v starovekom Egypte po potopení materskej krajiny. Bol staviteľom Veľkej Pyramídy v Gíze, mylne pripisovanej Cheopsovi. Tu zahrnul svoje znalosti starovekej múdrosti a tiež bezpečne utajené záznamy a nástroje starovekej Atlantídy.

Stránky

Top