Editoriál: ROZPRÁVKY O DOBROM ZDRAVÍČKU?

Je len otázka času, kedy na dvere zaklope nejaký zdravotný problém. Nalejme si čistého vína. O zdraví oveľa viac čítame, než preň niečo naozaj robíme – ak niekde nejaké zásady dodržiavame, inde ich porušujeme. Aj keby sme žili na zdravom mieste, boli šťastní a jedli len živú stravu, čas sa nezastaví. Po dnešku ale budete vedieť, že nič nie je stratené...

Nejdůležitější člověk v celé lidské historii

"Rife objevil shodou náhod techniku pro úspěšnou likvidaci původců nemocí s využitím rezonančních generátorů. Při pozorování živých bakterií a virů pod svým unikátním mikroskopem zjistil, že jednotlivé druhy mikroorganismů reagují na elektrické frekvenční pole a že dokonce někdy dojde k jejich zničení po velmi krátké době."

UNIVERZÁLNÍ MIKROSKOP II.

Dr. Royal Raymond Rife z kalifornského San Diega řadu let vyvíjel světelný mikroskop, který značně překonal teoretická omezení platná u běžných variant tohoto nástroje. Rifeho přístroje jim byly a dodnes zůstaly vysoce nadřazeny svou schopností dosáhnout obrovského zvětšení kombinovaného s vysokým rozlišením.

UNIVERZÁLNÍ MIKROSKOP I.

"Ačkoli jeho teorie byla v přímém rozporu s ortodoxními názory, mnozí špičkoví lékaři ho zcela nepokrytě podporovali. Mnozí tajně pokračovali v užívání Rifeho metod a zařízení, navzdory přísnému zákazu AMA a sankcím hrozícím od příslušných úřadů. Pečlivě vedené záznamy těchto odvážných lidí a posudky o stavu jejich pacientů obhajují Rifeho teorie a postupy."

Top