Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

Za úvahu určitě stojí. Perfektní řešení to asi není (perfektní řešení neexistuje nikdy), ale míra rizika je podle mého názoru přijatelná a pravděpodobnost zhodnocení logická. Trošku jsem se poslední dobou díval tomu systému na zoubek. Nejprve jsem moc nechápal, jak to vlastně funguje, ale po opakovaném přečtení materiálů na webu a vlastním vyzkoušení musím říct, že to není tak těžké pochopit a celkem se mi to zdá zajímavé. K investování do Bitcoin v podstatě nepotřebujete příliš rozumět systému Bitcoin, ale určitě to není na škodu. Jako není na škodu rozumět motoru, pokud jste řidič.

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

Na odpověď jsem se těšil. Snad se mi podaří poradit. V průběhu dne jsem si začal svou odpověď promýšlet. A postupně na mě padala tíseň, když jsem si dával dohromady to, co jsem věděl už dříve, s posledními odhaleními Edwarda Snowdena. Nakonec jsem skoro rezignoval. Protože nemohu s čistým svědomím dnes doporučit nic. Zopakujme, co víme.

Nebezpečná frekvence 440 Hz – totální nesmysl!

"Samé čísla... ale o tých hudba nie je. Vypočujte si hudbu hranú s ladením na 440 a potom to isté s ladením na 432, to je všetko. Mnohí to vnímať nebudú, ale mnohí budú... väčšina by mala. Sú ešte iné ladenia, ale to už je o inom. Samozrejme že na naladení VEĽMI záleží... Frekvencie tónov samozrejme intenzívne vplývajú na naše vedomie rovnako ako rôzne intervaly, rôzne nástroje a to ešte rozdielne v rôznych častiach dňa, počasia, či ročného obdobia..."

Cizincem ve vlastní zemi

Vždy, když se vracím z Kanady po řadě měsíců domů do ČR, chvíli mi trvá, než si zvyknu na některá česká specifika. A pravidelně mě upoutají některé rozdíly, věci, které lidé doma už ani nevnímají, ale pro cizince jsou překvapivé. Někdy šokující.

Top