Nemoci jsou ziskovější, než jejich prevence nebo léčba

Ve Spojených státech a ostatních západních zemích se odehrává něco špatného v moderním systému zdravotní péče, ale tento příspěvek nebude asi o tom, co očekáváte - netýká se zřejmých věcí, které jsou špatné. Je o něčem mnohem rozsáhlejším. Měl by vás pobídnout, abyste se na to podívali z nejširšího možného pohledu. Mám v úmyslu touto cestou odmítnout domněnku, že bychom tu měli mít pouze lékaře orientované na nemoc. Domnívám se, že dnešní model zdravotní péče, zaměřený na nemoci hraje velkou roli v celé problematice.

Neobvyklé výživové stimulátory pro mozek

Jakmile začnete zápasit s upamatováním se na jména nebo tituly, které jste si u lidí kolem vás dříve vybavovali celkem snadno, zřejmě už i vám nastal čas, abyste se ohlíželi po preventivních opatřeních, která by vám mohla pomoci.

Svůj život si můžete prodloužit tím, že...

Pokud se zajímáte o to, jak žít ci nejdéle a nejzdravěji, možná byste měli uvažovat i o tom, že o něco častěji nabídnete potřebným svou pomocnou ruku. U lidí, kteří ostatním pravidelně dobrovolně pomáhají jen z čistého uspokojení z pomoci, byl vypozorován častější výskyt dlouhověkosti ve srovnání s nepomáhajícími nebo s těmi, kteří pomáhají v rámci své zištnosti.

Příznaky jsou užitečné: respektujte inteligenci těla, které se umí léčit samo

Žasli jste také někdy nad tím, co všechno vychází z vašeho nosu, když máte jen obyčejné nachlazení? Takové výtoky z nosu bývají složeny z mrtvých virů nebo bakterií, zabitých obraným systémem těla, z mrtvých bílých krvinek, které zahynuly následkem infekce a z tekuté složky, pojmenované mukus (hlen), kterou si tělo vytváří jako přepravní prostředek pro odstranění těchto odpadů.

Top