Obrázok používateľa CEZ OKNO
10.000 návštev! Ďakujeme:)

Nie je tomu tak dávno, čo som sa vám prihováral prvý krát v úvodníku internetového magazínu. Pred štvrťrokom, áno, presne 12.2.2008 som ešte netušil, že sa bude dariť natoľko, aby sme si mohli dovoliť prinášať vám články každý deň. Byť internetovým denníkom nie je ľahké – najmä ak je to, ako v našom prípade, práca nadšenecká a keď redakčný team ani zďaleka nepraská vo švíkoch. Nie, nesťažujem sa:), skôr chcem vysloviť poďakovanie jednak vám, našim návštevníkom, s vierou, že nám zachováte priazeň i naďalej a jednak nezištným dušiam, ktoré pomáhajú s prekladmi. Bez nich by nasadené tempo bolo prakticky neudržateľné, prípadne by sme boli úplne odkázaní na preberanie článkov z iných serverov. Takže čo prinieslo štvrťroka fungovania?

Vyše 250 článkov, z toho vyše stovky našich autorských, najmä prekladov (exkluzívne.cez.okno). 20 sekcií a 100 rubrík. 500 návštev denne. Ak by sme však nehovorili rečou čísel, priblížili by sme sa omnoho viac skutočnej podstate nášho úsilia. Vznikli nové spojenia, často úzka spolupráca, dokonca priateľstvá a ja by som sa obzvlášť rád poďakoval serverom Gnosis9.net a Poznanie.sk, ktorí nám pri prechode na vlastnú doménu boli a sú stále nápomocní. Začiatky nie sú ľahké – naozaj nie zo dňa na deň prídu ľudia na nový web a my si veľmi vážime fakt, že nepublikujeme „do šuplíka“.

Našli sme i spriaznené duše a ja im touto cestou ďakujem – celému redakčnému teamu: Izis, Zulu a PH. Obzvlášť pánovi Josefovi Otrubovi za rad skvelých postrehov v seriály „Očami liečiteľa“ a Ivete Hudecovej za exkluzívnu reportáž z jej cesty Amerikou. Podarilo sa tiež s veľkým úsilím sprístupniť hľadajúcim na Slovensku i v Čechách unikátne preklady Smaragdových dosiek a v súčasnosti sa pracuje na takisto dosiaľ nevydaných „Zasvěceních lidských a slunečních“ v spolupráci s Ekoland klubom. Súbežne pokračuje preklad písomností planetárneho významu – KNIHY URANTIE. I takto je možné vidieť „neviditeľnú pomoc“, ktorej sa nám dostáva neúrekom. Sme za to vďační a snažíme sa byť toho hodní.

Tešíme sa na ďalšie stretnutia plné sympatií – naše dvere sú spolupráci otvorené dokorán: preklady, fotografie zo zaujímavých lokalít doma i v zahraničí, prípadne videá, komentáre, aktivita v diskusiách, vlastný blog – skrátka všetko to, čo môžeme spoznať a vzájomne zdieľať CEZ OKNO. Pýtate sa prečo? Lebo všade dobre, doma najlepšie..;)

S vďakou a želaním všetkého dobra

Sokol
šéfredaktor a admin
redakcia@cez-okno.net

Autori: 
Sekcie: 
máj 12, 2008 04:49 dopoludnia
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Vláďa
  Vláďamáj 12, 2008 20:34 popoludní

  Komentár: 

  Zasílám Vám skromnou gratulaci a přeji Vám stálý pocit opravdového uspokojení z vykonané práce. Kdysi jsem se mohl osobně přesvědčit, že žádná i zdánlivě marná snaha člověka čehosi dosáhnout, dozvědět se třeba i nemožné, je uskutečnitelná a to samé zjištění přeji i Vám. Vydaná energie nikdy nezaniká a dříve nebo později přináší "zralé" plody sytící duši. Bůh veď Vaše kroky i nadále. S pozdravem Vláďa

 2. Obrázok používateľa admin
  adminmáj 15, 2008 02:22 dopoludnia

  Komentár: 

  Menom celého redakčného teamu a všetkých našich priaznivcov, sympatizantov a priateľov ďakujem a prajem Vám všetko dobré. Číra radosť z práce a možnosť prinášať stále nové články je asi tou najväčšou odmenou. Nech každý z nás nájde to svoje miesto v ohromnej symfónii Vesmíru!
  :)
  Yezid

 

 

Top