Obrázok používateľa CEZ OKNO
100.000! Čo k tomu dodať?

Nie je tomu tak dávno, čo sme prekročili hranicu 50.000 návštev! A dnes? Vyhuplo nás to doslova do ďalšieho levelu! Vaša priazeň stúpa - a my sa snažíme držať krok a prísť vždy s niečím zaujímavým a pokiaľ možno neošúchaným. Či sa nám to darí, posúďte sami - tu sú fakty...

Skoro 800 článkov s bezmála 2000 obrázkami - a to plánujeme ešte pred koncom roku radikálne rozšíriť našu Galériu fotovýprav. Rozrástol sa tematický záber webu, čo sa týka sekcií i rubrík, a postupne vzniká prehľadný archív portálu...

Vyzerá, že v Novom roku bude veselo - okrem už známej spolupráce s Andrejom Mišanekom k našej nemalej radosti budete môcť vidieť i humor Ľubomíra Kotrhu a v blízkom čase pribudnú ďalší karikaturisti..:)

O niekoľko dní, konkrétne 21.12.2008, budú zverejnené výsledky súťaže „Čajomil roka“ a už teraz sa môžete tešiť na ďalšie prekvapenia. V Novom roku pripravujeme hneď niekoľko noviniek! ;)

Začať naozaj nie je jednoduché - no pokračovať vo vysokom tempe tiež nie. Veríme, že nám i naďalej "budú hviezdy naklonené" a - skoro by som zabudol - nech každému vytečie CEZ OKNO aspoň hektoliter šampusu! :)
Sokol

šéfredaktor a admin

redakcia@cez-okno.net

exkluzívne.cez.okno

Autori: 
Sekcie: 
december 17, 2008 23:59 popoludní

 

 

Top