Obrázok používateľa CEZ OKNO
28. 10. 2011 – Konec cyklů Mayského kalendáře - Nový začátek?

Dne 28. 10. 2011 podle Mayského kalendáře vrcholí všechny vývojové cykly a spojují se v jediném bodě. Znamená to, že se blížíme ke konci dosavadního vývoje a nástupu nového běhu dějin. V tento posvátný den se může stát cokoliv a záleží ve velké míře na nás, co v ten den uskutečníme. Tento den je vhodný pro započetí velkých plánů. Tvůrčí potenciál dosahuje vrcholu.

Vzpomeňme si v tento den, na všechnu lidskou zkušenost od pravěku až podnes a vše, čím jsme si prošli, a zamysleme se nad tím, kde jsme dnes a kam bychom chtěli, abychom dospěli. Vzpomeňme si na to, že před započetím tohoto vesmírného cyklu byli lidé na úrovni bohů a planeta byla panenským rájem, předtím, než jsme se rozhodli podstoupit tuto zkušenost. Mějme prosím na paměti tuto vzpomínku.

Uvědomme si, že již před tisíci lety byl dávným indiánům znám Velký plán určený pro lidstvo a byl znám i jeho konec a výsledek. Byly známy všechny fáze a cykly plánu a byly uchovány v podobě kalendáře. Mayové viděli, že plán byl dokončen 28. 10. 2011 v našem počítání času a že ke konečné změně došlo v prosinci následujícího roku, kdy začala nová éra.

Viděli, že lidstvo se přes všechny obtíže a překážky nakonec sjednotilo a překonalo své vzájemné rozdíly, zvítězila sounáležitost nad strachem. S velkou radostí pozorovali, že tehdy nastal na planetě Zemi zázrak.

To, co viděli, zapsali do bájí a legend a vytesali do kamene.


Věnujme, prosím, ve svatých týdnech před a po vrcholovém datu 28. 10. své myšlenky kontemplaci nad stavem světa a čím chceme, aby se stal. Dokážeme se sjednotit, jak bylo předpovídáno, tím, že si budeme přát lepší svět?

Jestli jste se rozhodli, aby byl vývoj zakončen šťastným koncem, učiňte v sobě záměr, že je to vaše přání, a držte ho v sobě. Zapalte 28. 10. svíčku na počest této velké milosti, že se blíží konec nevědomosti a Velké prozření je blízko. Tak jako svíčka vyšle plamen světla, i na Zemi se rozsvítí velké světlo a povede obyvatelstvo k Novému věku.

Oslavujme tyto dny, kdy končí minulost, a začíná se rodit Nový svět. Zatím jen v našich myslích a srdcích, jako touha po něčem lepším, která však časem bude nabývat jasnější podoby.

Pošlete, prosím, tuto zprávu dalším lidem, které máte rádi...

Súvisiace:

Začátek Čtvrté Noci Deváté vlny Mayského kalendářního systému
http://www.osud.cz/blog/jirka3f/zacatek-ctvrte-noci-devate-vlny-mayskeho...

Proroctví Palmových listů pro roky 2011 a 2012
http://www.cez-okno.net/clanok/2011/proroctvi-palmovych-listu-pro-roky-2...


október 28, 2011 14:11 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Clark
  Clarkoktóber 29, 2011 15:49 popoludní

  Komentár: 

  Tak jsem to propásl , takže jsem asi v loji :(((

 2. Obrázok používateľa Ladislav
  Ladislavoktóber 31, 2011 20:04 popoludní

  Komentár: 

  Ne, jasně, že ne. Ještě to dožeň v těchto dalších dnech. Vytvoř si svou budoucnost.

 

 

Top