Obrázok používateľa CEZ OKNO
Pavel Globa – rok 2011: „Nebude vojna ani kataklizma“

KP.RU | Pavel Pavlovič sa vo svojich predpovediach zriedkavo mýli. Preto ho pred každým Novým rokom pozývame do redakcie. Tak nám na konci minulého roka 2009 Globa predpovedal peklo počas tohto leta, zemetrasenie na Haiti, leteckú katastrofu pri Smolensku, pri ktorej zahynula takmer celá poľská vláda, porážku našich športovcov na zimných Olympijských hrách vo Vancouveri, aj víťazstvo ruských vedcov (i keď bývalých), nositeľov Nobelovej ceny. Predpovede splnené na 80 %! A čo nám chystá nasledujúci rok?

Známy astrológ na tlačovej konferencii pre "Komsomolskú pravdu" porozprával, čo môžeme čakať v budúcom roku v znamení bieleho králika (zajaca, mačky)

- V tomto roku sa budeme môcť uvoľniť a zabaviť, - ubezpečil novinárov astrológ bez akejkoľvek irónie. – Rok 2011 bude ostrovom kľudu. Budeme naberať sily pred ďalšou ekonomickou krízou v rokoch 2013 – 2014. A vy ste si mysleli, že finančné otrasy skončili? Nie, hviezdy nám len dali prestávku.

"Prestávka" sa bude vyznačovať nasledujúcimi udalosťami.

MRZUTOSTI

Nebezpečné obdobia v tomto roku budú spojené až so šiestimi zatmeniami! Prvé obdobie sa už začalo s mesačným od 21. decembra a skončí sa slnečným 4. januára. Druhé potrvá od slnečného zatmenia 2. júna do mesačného 15. júna. A tretie od slnečného 25. novembra do mesačného 10. decembra. Počas týchto dní musíme počítať s technologickými poruchami a nehodami. Preto v tomto období odporúčam necestovať veľmi ďaleko, nezačínať nové projekty a neuskutočňovať obchod. 10. decembra možno dokonca očakávať škandál na každoročnej ceremónii odovzdávania Nobelovej ceny.

Veľké letecké katastrofy, silné zemetrasenia a vážne havárie sú málo pravdepodobné. Ak nám aj niečo hrozí z tejto série pohrôm, tak potom v júni alebo na konci jesene až začiatkom zimy.

Nebudú ani krvavé vojny, no môžeme očakávať konflikty na Strednom východe, v oblasti Kaspického mora a to na konci roka.

EKONOMIKA

Významné zmeny sa neočakávajú. Daňové bremeno zosilnie, čo populácia pocíti.

POLITIKA

Príprava k voľbám prezidenta bude prebiehať nerušene a podľa očakávaní.

Veľa žien, ktoré zastávajú významné funkcie (nielen v Rusku, ale na celom svete) naberú odvahu opustiť svoje posty.

Hviezdy budú priať súčasnému primátorovi Moskvy Sergejovi Sobjaninovi. Možno dokonca zopakuje dráhu Borisa Jeľcina, ktorý spočiatku tiež najprv riadil Moskvu a neskôr celú krajinu. Ak sa taký výpad moci odohrá, potom až za osem rokov.

LÁSKA

Býva pravidlom, že rok králika praje zvlášť rodinám a tým, čo sa v tomto roku rozhodnú vstúpiť do manželstva.

PRÁCA

Podľa perzského kalendára je tento rok v znamení straky. Tento vták, ako je známe, klebetí a ohovára. Preto rok 2011 prinesie úspech tým, čo pracujú s informáciami – teda v prvom rade novinárom. Mnohí sa z tohto prostredia preslávia. No Julian Assange, zakladateľ stránok Wiki Leaks, by sa mal mať na pozore: v júni by ho mohlo stretnúť niečo tragické, pretože letné zatmenie koliduje s jeho dňom narodenia. Inak v tomto roku vo všeobecnosti príde veľa usvedčujúcich škandálov – ako v politike, tak v showbiznise.

VEDECKÉ OBJAVY

Globa ešte v minulom roku predpovedal objav akejsi technológie, ktorá zachráni svet pred energetickou krízou, ktorá hrozí našej planéte v polovici storočia. A ukázalo sa, že mal pravdu: v novembri sme dokázali získať a zadržať antihmotu. V roku 2011 sa začne zužitkovávať. Mimochodom, perspektíva je fantastická: podľa NASA by "palivo" z antivodíka mohlo rozhýbať kozmickú loď s váhou 100 ton až na 100 tisíc km/sek. To je tretina rýchlosti svetla. Potom by sme mohli doletieť k najbližšej hviezde Alpha Centauri len za 12 rokov.

Светлана КУЗИНА: Павел Глоба - про 2011 год: «Ни войны, ни катаклизмов не будет», 24. 12. 2010

Zdroj: kp.ru

Preklad: Danica U.

exkluzívne.cez.okno

Sekcie: 
december 28, 2010 13:47 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa sanngetal
    sanngetaldecember 28, 2010 16:58 popoludní

    Komentár: 

    antihmota nás rozhodně nespasí a rozhodně se nazačne používat v roce 2011. Zatím dokážeme držet jen minimální množství antihmoty, navíc je celkově nebezpečnější než uran, plutonium, a práce s ní daleko dražší. jediný kloudný využití antihmoty, který by jsme do pár let mohli zvládnout, je čistá bomba, 10kg antihmoty v pohodě překoná car bombu a přitom vyzáří jen minimum radiace. Díky čemuž je antihmota daleko nebezpečnější, zatímco atomovka je zbraň pro šílence, antihmota ekosystém výrazně neovlivní, to je mi budoucnost...

 

 

Top