Obrázok používateľa CEZ OKNO
2012 - sezóna kruhů v obilí v plném proudu (VIDEO)

Podle stránek Steva a Karen Alexander www.TemporaryTemples.co.uk anglická sezóna kruhů v obilí je v plném proudu se dvěma novými agrosymboly, které se objevily na poli během prvního týdne a dále v polovině června. Anglická sezóna kruhů v obilí začíná nesměle, začala v květnu, ačkoli některé formace se objevily již v dubnu. V těchto měsících bývá formací jen pár. Hlavní události se odehrávají v červnu a srpnu. Takže ten nejlepší čas, kdy navštívit nějaké kruhy v obilí je víkend na přelomu července a srpna.


Steve fotografuje kruhy v obilí již více jak 20 let a Karen vydává každoroční knihu, obsahující nejnovější formace. Publikují zde také nejnovější kruhy v obilí. Jeden z nejnovějších agrosymbolů se objevil v sobotu 9. června na poli s mladou pšenicí – ozimem - v oblasti Wiltshire ve Woodborough Hill.


Tento kruh se skládal ze třech podobných dizajnů, které, podle badatelky Lucy Pringle, připomínají “měsíční rybu“ (měsíčnice, sun fish – pozn. redakce). Stránky www.CropCircleConnector.com informují, že farmář nechtěl, aby se na jeho pole řítily davy nadšenců, tak svou úrodu posekal, takže „teď je formace skutečně pryč.“
Další nedávný kruh v obilí se objevil v Manton Drove, v poli ječmene ve Wiltshire, v sobotu 2. června.

Jeden expert naznačuje, že kruh v obilí v Manton Drove byl vytvořen lidmi. Podle This is Wiltshire, Dr. Horace R. Drew vysvětluje: “Vždy je těžké říci, zda nějaký nový obrazec by mohl být paranormální, nebo vytvořený člověkem.


VIDEO nájdete na tejto adrese

Video: http://www.youtube.com/user/latestcropcircles

Jason McClellan, 13. 6. 2012, OpenMinds

http://hopexxxxx.blogspot.cz/2012/06/manton-drove-hrabstvi-wiltshire-ang...

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

Zamysli se, prosím (VIDEO)
http://www.cez-okno.net/clanok/analyzy/zamysli-se-prosim-video


august 03, 2012 09:20 dopoludnia
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top