Obrázok používateľa CEZ OKNO
:::film::: 2012: Čas na změnu

Fascinující dokument o současné době a krizi vědomi, kterou jako lidstvo procházíme.
Natočil Daniel Pinchback, autor populární knihy Návrat Quetzalcoatla. Ve filmu zkoumá skrze svoji osobní cestu probuzeni, co by se mohlo stát, popřípadě co už se děje, kolem roku 2012.
Mezi jinými můžete vidět například Stinga, Davida Lynche...

Jeho probuzeni přišlo skrze iniciaci s africkým kořenem Iboga a skrze práci s Ayahuaskou, kde si plně uvědomil posun, ke kterému nyní globálně dochází.

Probuzeni s pomoci psychoaktivních rostlin věnuje první polovinu filmu, v té druhé se věnuje řešení krize například skrze permakulturu, jógu, design, alternativní peníze, mycelium pro odstraňovaní toxinů či pohon automobilů na vodu.

Na rozdíl od jiných dokumentu o roce 2012 tento přináší spíše pozitivní stránku celého transformačního procesu současného světa.

Ve filmu vystupuje přes 200 známých osobností z různých oborů lidské činnosti, aby přinesli svůj pohled na tuto problematiku.

http://www.2012timeforchange.com/


Mezi jinými můžete vidět například Stinga, Davida Lynche, Ellen Page, Dennise McKennu, Gilberto Gila, Barbaru Marx Hubbardovou, Penny Livingston Starkovou, Paul Stametse a skrze archivní záběry i Terrence McKennu, Buckminster Fullera ci Maharishi Mahesh Yogiho.
Film je doplneny animacemi Joao G. Amorimiho.


DOKUMENT nájdete na tejto adrese

Zdroj: Gossscha1


Súvisiace:

2012
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/2012

november 23, 2011 22:27 popoludní

 

 

Top