Obrázok používateľa CEZ OKNO
Abraham Hicks: Jak získat opravdu velké peníze

Tazatel: Chtěl bych mít opravdu velké peníze. Můžete mi něco v tomto směru nabídnout?
Abraham: Když se zeptáte sami sebe, když říkáte, že byste chtěli opravdu velké peníze, říkáte já bych chtěl velké peníze a říkáte to tehdy, když nemáte velké peníze, vibrace, kterou vysíláte je absence velkých peněz.

Takže to, co musíte udělat je, oklamat svůj mozek. Musíte oklamat svůj mozek, aby si myslel, že už máte opravdu velké peníze. To znamená, že musíte svému mozku popovídat dostatečné množství příběhů o prosperitě. O té, v níž už žijete vy a o té, v níž žijí jiní a změnit své očekávání. Jinými slovy, musíte posunout své očekávání o velkých penězích předtím, než bude ta spousta peněz přitažená na místo nových očekávání. Protože právě teď, peníze, které jsou přitahovány na místo, kde se nacházíte, jsou založeny na pocitu, jaký z toho máte.

Hodně mluvíme právě o tomto – o posunutí očekávání na nová místa, o tom to právě je. Zákon přitažlivosti se nikdy nemýlí. Vše co prožíváte vždy dokonale ladí a to se týká i Jerryho a Esther, bez výjimky (i když si Esther myslí, že pokud existuje výjimka, měla by jí být ona :D). Bez výjimky. Každý dostane odpověď přesně na tu vibraci, kterou nabízí.

Takže odpověď na tuto otázku a na každou jinou otázku je: pokud chcete něco jiného, něco co nemáte, musíte trénovat své očekávání, aby se staly tím něčím jiným. A co to vlastně znamená? Znamená to, že musíte svou pozornost odvrátit od reality, která vás drží v očekáváních, které máte. A to je to, o čem stále mluvíme. Musíte mnohem, mnohem, mnohem, mnohem méně směřovat k realitě a mnohem, mnohem více směřovat ke chtěné vibraci. To znamená, že to musíte cítit, musíte si to představit, musíte to vyvolat, musíte najít tu vibraci a cítit ji. A pak ten pocit nasávejte, nasávejte, nasávejte a vesmír se za vás postaví.

Tazatel: Toto osobně cítíte z mé vibrace? Protože já jsem dělal to o čem mluvíte a miluji peníze, které teď mám a hlavně vím, že dostanu to, co chci. Je to to, co stále cítíte z mé vibrace, pokud jde o toto téma?

Abraham: No, cítíme, že vaše vibrace o penězích se posunuly. Cítíme, že co se týká vás, daří se vám extrémně dobře. Ale sotva jste odhalili povrch obrovského množství peněz, které jste vložili do svého vortexu. Ve vašem votexu cítíme mnohem více peněz než očekáváte.

 

 

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=-c5StZkCwfs

Preklad: Petra Šarmová alias Anežka

Originálně přeloženo a vydáno na www.Rozkvest.cz. Šíření článku je možné pouze v nezkrácené a neupravené podobě včetně této poznámky a se všemi aktivními odkazy. Díky :)


 

Súvisiace:

Dostatok-Hojnosť-Bohatstvo
http://www.cez-okno.net/rubrika/dostatok-hojnost-bohatstvo

 


marec 30, 2014 17:18 popoludní
  • Komentáre

1 Komentáre

  1. Obrázok používateľa gosj
    gosjmarec 31, 2014 23:06 popoludní

    Komentár: 

    to je ten zakon pritazlivosti vsak?

 

 

Top