Obrázok používateľa CEZ OKNO
Abraham Hicks: Vytvorte pozitívne očakávania (+VIDEO)

Chápete, že ste tak nejak vibračné bytosti? Keď vkročíte do miestnosti tak viete, že ju vibračne pozorujete? Dokonca aj to čo vidíte je vibračné pozorovanie. Pretože vidieť je vibračná interpretácia vibrácie, ktorú nazývate videnie, počutie je vibračná interpretácia vibrácie, ktorú nazývate sluch. Vy ste v tom ale tak dobrí, že hovoríte "ja neinterpretujem vibrácie, ja jednoducho iba vidím, iba počujem, ja iba cítim, ochutnávam a dotýkam sa". Ale my tvrdíme, že to všetko je vibračná interpretácia.

Ale čo viac, ak vkročíte do miestnosti, ste zhodou vibračného obsahu tej miestnosti a ste zhodou vibračného obsahu podľa toho, kde sa vibračne nachádzate. Ak sa strachujete, tak ste zhodou k tomu, ak ste nadšený, tak ste zhodou k tomu, inými slovami v závislosti na tom, ako ste si nastavili prijímač, tak potom začnete prijímať v tejto nádhernej interpretácii vibrácií a začnete okamžite zisťovať, kde je Váš vibračný bod.

Niekto nám nedávno povedal a bavil sa s Ester v rozhovore: “Som týmto posadnutý”, Som posadnutý týmto problémom v mojom živote, alebo Som posadnutý touto aktivitou ktorú si užívam, som ňou posadnutý. Porozmýšľajte nad tým, čo to znamená. Posadnutý jednoducho znamená, že ste nad tým rozmýšľali, čo aktivovalo vibráciu toho a keď ste nad tým rozmýšľali dlhšie, aktivovali ste silnejšiu vibráciu toho. V skutočnosti netreba veľa predtým, než nastúpi Zákon Príťažlivosti. 17 sekúnd sústredenej pozornosti na niečo, aktivuje veci do pohybu a medzitým kým spravíte ďalších 17 a ďalších 17 a ďalších 17 sekúnd a dosiahnete veľmi krátky časový úsek 68 sekúnd, tak Zákon Príťažlivosti nastúpi a máte aktivovanú vibráciu danej veci a začne sa ukazovať aj dôkaz tejto vibrácie.

Ak toto budete robiť zámerne, naučíte sa, ako Vám ide zameranie sa na jednu myšlienku bez toho, aby Vás niečo vyrušilo a ukážete sami sebe ako odpovedá Zákon Príťažlivosti na tú myšlienku. Nájdite si myšlienku o ktorej viete, že by Vám pomohla a spravte z nej posadnutosť. Prečo sa tie veci ktoré sa Vám ukazujú…, prečo je CNN Vaša posadnutosť? Prečo to fórum na ktorom ste je Vaša posadnutosť? Prečo niekto iný rozhoduje o tom o čo sa zaujímate?

Tu je niečo, čo by sme chceli aby ste vedeli. Keď vkročíte do miestnosti, tak vibračne pozorujete a máte prístup iba k tomu, čo je aktívne vo Vašej vibrácii. Niekedy je to ťažké počúvať, pretože si myslíte, že ako fyzické bytosti a ako veľmi dobrí pozorovatelia ktorými ste, tak ste dešifrovali Vašu časo-priestorovú realitu jasnejším a konzistentnejším spôsobom, než kedykoľvek predtým. Máte na to viac nástrojov, ale pri procese pozorovania Vášho prostredia väčšina z Vás si nie je vedomá, že pri procese pozorovania súčasného prostredia vytvárate budúce prostredie, takže ak by ste si mohli vybrať zo súčasného prostredia tú časť, ktorá sa Vám páči najviac a stanete sa tak nejak posadnutí tými pozitívnymi vlastnosťami, Vaše budúce osobné prostredie začne smerovať viac k takým veciam, aké by ste ich chceli mať. Je tu ale ešte jedna časť toho, ktorú by sme chceli u Vás aktivovať, aby ste tomu skutočne porozumeli.

Myslíte si, že keď vkročíte do miestnosti, že máte prístup vizuálny prístup k všetkému čo sa tam deje, ale to jednoducho nie je pravda. Máte prístup iba k tým veciam čo sa tam dejú s ktorými ste vo vibračnej zhode. Stratili ste už niečo a nikde ste to nemohlo nájsť a potom ste to našli priamo pod nosom? Pretože ak máte postoj toho, že je to stratené, ak veríte tomu, že je to stratené, že to nemôžete nájsť…., hľadali ste niečo viac ako 68 sekúnd? Samozrejme že ano, každý deň. Vaše kľúče alebo niečo. Inými slovami sú rôzne situácie, kde máte postoj, že to nemôžete nájsť, že je to stratené, alebo že nemám dostatok alebo čokoľvek iné. Takže ak rozmýšľate nad niečím čo hľadáte a nemôžete nájsť a potom ste to našli a ste si istý, že to niekto skryl a potom to tam dal a vy ste mu povedali, Ty si to tam dal že? Ty si to mal, ale skrýval si to predo mňou že? A potom keď som to vzdal, dal si to tam, kde som to mohol nájsť.

A chceme aby ste si to premietli do Vašej skutočnej udalosti zo života, že ak ste sa pre niečo rozhodli, že ste prišli do miesta očakávania, to je chronický vibračný vzorec, možno dočasný, ale teraz je silný a aktívny a Vy doslovne niekedy nemôžete vidieť veci, ktoré sú priamo pod Vaším nosom. Pretože, a tu je slovo ktoré chceme aby ste si zapamätali: Nemáte vibračný prístup k niečomu čo je iné, než podľa vibrácie ktorú ponúkate. Dokonca aj niečo tak jednoduché ako pozeranie Vašimi vlastnými očami.

Ester hľadala zlaté pero týždne a týždne a týždne…, povedzme si niečo o chronickej posadnutosti :), otočila dom hore nohami, bola v každej skrinke, každej kapse, každej peňaženke a v každom mieste kde to len mohlo byť, a povedala Jerrymu: Je skutočne, skutočne stratené. A potom o mesiac neskôr, keď hľadala niečo iné, tak ho našla. A bolo v taške v ktorej hľadal niekoľko krát, ale Vesmír, nie naschvál, ale vibračne presne, opatrne viedol jej prsty okolo tej veci ktorú hľadala, pretože si bola istá, že je to stratené. A Vy nemôžete nájsť niečo o čom ste presvedčený, že sa stratilo. Nemáte k tomu vibračný prístup.

A tak sa dostávame k tomu, že Vy ste vibrační tvorcovia. A keď si uvedomíte podstatu, že ste vibrační tvorcovia a záleží Vám na naladení Vašej vibrácie, tak tým že sa stanete posadnutými, aktivujúcimi chronicky, čo znamená, že dávate tomu dostatočnú pozornosť a tak je to vo Vašej vibrácii aktivované, tak Vám vesmír musí ukázať vibráciu toho, čo je aktívne vo Vašej vibrácii a vždy to tak robí.

Ono je to vlastne dobré vidieť čo je aktívne vo Vašej vibrácii, pretože to žijete a to je tá časť, ktorá Vás dostane. Je to aktívne vo Vašej vibrácii, tak to žijete a keď to teraz žijete, tak to pozorujete a teraz keď to pozorujete, udržujete si to aktívne vo Vašej vibrácii a tým, že je to aktívne to žijete a teraz keď to žijete, tak to pozorujete a keď to pozorujete, tak to udržujete aktívne vo Vašej vibrácii a tým, že je to aktívne vo Vašej vibrácii, tak Vám Zákon Príťažlivosti toho prináša viac a ak toho vidíte viac, tak to pozorujete a udržujete aktívne vo Vašej vibrácii a potom poviete: Toto je realita. A my hovoríme: No samozrejme že áno, takto sa tvorí realita.

Ak sa rozhodnete, že už viac nebudete udržovať to čo je, ale že si budete selektívne vyberať to, z čoho ste nadšení a že obrátite pozornosť na veci, ktoré ste v živote vytvorili, tak potom budete žiť zámerným a uspokojivým spôsobom.


VIDEO s titulkami nájdete na tejto adrese.

ZDROJ: http://www.youtube.com/watch?v=ZUzcXvns5a8

Preklad a titulky: Juraj

Tento článok je preklad z pôvodného videa a je ho možné v neskrátenej a neupravenej podobe šíriť nekomerčným spôsobom s pridaním zdroja www.novazem.info vrátane všetkých už uvedených zdrojov a celej tento poznámky

Zdroj: http://www.novazem.info/SLOVO DO ŽIVOTA nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Ester a Jerry Hicksovci
http://www.cez-okno.net/autor/ester-a-jerry-hicksovci

Výber NOVÁ ZEM
http://www.cez-okno.net/rubrika/vyber-nova-zem


december 13, 2013 18:38 popoludní

 

 

Top