Obrázok používateľa CEZ OKNO
22. september 22:20 SEČ - JESENNÁ ROVNODENNOSŤ - Finále prvého cyklu očisty = začiatok druhého?

Zdravím všetkých, ktorí sa podujali dostať z tela nepotrebné alebo škodlivé látky, alebo sa nad tým nejako zamýšľajú. Máme tu jeseň, čas prípravy na kľudné a oddychové obdobie zimy. Uživajte pohodu možno nadobudnutú aj niektorou očistou.
Patrik Balint - garant akcie

   Ďakujem všetkým, ktorí do toho šli s nami, ale aj tým, ktorí nám fandili. Prvý cyklus totálnej detoxikácie máme šťastne za sebou a otázka znie: "ako ďalej?".
Máme tu jeseň a s ňou prichádza ďalšia skvelá šanca urobiť pre seba niečo naozaj hodnotné - očistiť sa, či už v takej alebo onakej forme.
Je ten pravý čas na správne veci!
Sokol


© Andrej Mišanek - Všetky práva vyhradené
Vytvorené pre akciu "Očista dočista" vďaka podpore www.extraplus.sk

exkluzívne.cez.okno

Sekcie: 
september 22, 2009 22:20 popoludní
  • krát komentár

2 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Juraj
    Jurajseptember 22, 2009 22:15 popoludní

    Komentár: 

    Rovnodennosti, tak ako slnovraty, sú energeticky mimoriadne silné obdobia. V starom Egypte v týchto dňoch prebiehali významné oslavy a rituály, hromadné liečenia a celkový vzostup úrovne vedomia. Mnoho jednotlivcov zameralo svoju pozornosť na spoločný cieľ a ten sa potom omnoho rýchlejšie zrealizoval. Kam zameriame svoju pozornosť, tam putuje i naša životná sila, to miesto (ale i udalosť, situáciu, človeka, atď.) energeticky "dobrovoľne" dotujeme a umožňujeme mu existovať. Takto sa podieľame na spoluvytváraní našej spoločnej, kolektívnej reality. Predovšetkým si ale tvoríme tú svoju, individuálnu. Počas významných dní, ako sú rovnodennosti a slnovraty, sa tvorivý proces umocňuje. Jednoducho povedané, to, ako prežijeme obdobia okolo týchto vzácnych dní, to sa významne premietne do nasledujúcich týždňov a mesiacov. Tak to je - to sú pravidlá nášho Vesmíru a nikto s tým nič neurobí – ani politik. Hlavne sa prosím nebojte, že keď niečo pokazíte, tak sa vám to bude pol roka opakovať. O tom to nie je. Je to o tom, niečo sa tu naučiť, občas niečo pekné vytvoriť, urobiť niekomu radosť - nič viac nie je potrebné :)

 

 

Top