Obrázok používateľa CEZ OKNO
Aké boli stimuly stavieb pyramíd? 3: O MIESTE, KDE ĽUDSKÁ BYTOSŤ DOSIAHNE „NESMRTEĽNOSŤ“

Jednou z božských vlastností, ktorou Neferu disponovali, bola dlhovekosť, ktorá v porovnaní s pozemskými životmi vyzerala ako večnosť. Dosiahli ju spomalením procesu starnutia. Smrti sa nevyhli, ale jej príchod mohol byť oddialený až natoľko, že organizmus bol schopný starnúť viacero stáročí, niekedy až tisícročí. Pre dosiahnutie takého stavu bolo nutné zakonzervovať tok vnútorných biologických hodín, niečo čo Neferu dosiahli použitím energetických zdrojov a pyramíd. Prirodzene je to niečo, čo zaujíma čitateľa a takto jednoducho znejúce riešenie na jednu z najpálčivejších otázok vyžaduje ďalšie vysvetlenie.

Tretí stimul


Keďže sa na zemi Neferu nachádzali mimo pôsobnosti energetických zdrojov vlastných planét, tak si vytvorili podmienky pre konzerváciu toku biologických hodín v rámci svojich základní. Niekoľko šťastných pozemských bytostí dostalo tú príležitosť navštíviť tieto základne a neskôr o nich rozprávali ako o mieste, kde ľudská bytosť dosiahne „nesmrteľnosť“.

V legendách starých Sumerov bolo také miesto nazývané Tilmun – „Zem života“. Na Zemi sa nachádzalo niekoľko podobných bodov. Jeden z nich je popísané v epose o Gilgamešovi, ktorý bol z „dvoch tretín boh, z jednej tretiny človek“ (od zmiešaných rodičov). Táto sumerská legenda o hľadaní nesmrteľnosti hovorí o Gilgamešovi, vládcovi Uruku, ktorý požiadal svojho „božského otca“ o povolenie vstúpiť do „Zeme života“. Starobylé spisy zahŕňali príbehy tohto výnimočného vládcu, hovoriac o jeho „vedomosti o tom, že neďaleko „Zeme dolov“ leží „Zem života“, kam bohovia privádzali smrteľníkov, ktorí si zaslúžili večnú mladosť. To bolo miesto žitia našich predkov, ktorých telá bohovia očistili Očisťujúcou Tekutinou (energia)”.

Množstvo expedícií potvrdilo, že v blízkosti gigantických prírodných amfiteátrov (lomov) na polostrove Kola je jazero – Seidiavr – ktoré je unikátne v každom ohľade:


Seidozero (Seidiavr) leží v blízkosti krátera starodávnej sopky


Seidiavr, južné pobrežie


Seidiavr, Ninčurt


Seidiavr

Na jeho brehoch, kus za arktickým kruhom, rastie divoký vinič. Taktiež tu môžete nájsť hmyz a rastliny, ktorých prirodzené podmienky sú ďaleko južnejšie. Voda v jazere má skutočne zázračné vlastnosti, ktoré autor osobne zaznamenal pri rôznych príležitostiach. Po sérii expedícií, analýze vody a experimentoch, uskutočnených na jazere, sa zhodli, že oblasť Seidiavr bola kedysi miestom jednej zo základní Neferu – Tilmun, teda „Zeme života“ s „očisťujúcou vodou“! Tok energie v kráteri starodávnej sopky stále pripomína energetiku zóny, ktorá konzervovala čas, vytvorenej na tomto mieste Neferu pred viac ako 13659 rokmi. Dokonca i dnes je tento tok schopný liečiť niektoré vážne nevyrovnanosti v ľudskom organizme.

-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Valerij Uvarov

Zdroj: http://pyramids.iicufi.org/index.php?id=58&L=1

Preklad: M.B.

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Duchovná pasť
https://www.youtube.com/watch?v=_5ISPhHC9mk&feature=youtu.be&t=1h4m41s

Duchovná lekárnička
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-duchovna-lekarnicka


máj 09, 2016 23:48 popoludní

 

 

Top