Obrázok používateľa CEZ OKNO
Aké sú skutočné príčiny tzv. transformačných príznakov?

Už dlhšiu dobu sledujem rôzne internetové zdroje, ktoré sa zaoberajú tzv. transformáciou. Všemožné telesné i duševné obtiaže vysvetľujú duchovným rastom, čiže – „všetko je v poriadku, je to tak ako má byť, vydržme!“. Pravda je však celkom iná!Neuveriteľne ma potešil veľmi triezvy a veci znalý článok uverejnený nedávno na OSUD.cz: „Většina tzv. "transformačních příznaků" je ve skutečnosti zaviněna útoky cizorodých agresivních útvarů v lidské auře, píše terapeut“ – ako čerstvý vánok zavial do súčasnej ťaživej a vskutku temnej doby plnej zavádzaní a omylov.

Je naozaj načase, aby sa ezoterická verejnosť zbavila ilúzií ohľadne tzv. „transformačných príznakov“. Žiaľbohu ich príčinou sú v plnej miere naši čierni bratia. A nesmierne im pomáha fakt neznalosti u verejnosti, či keď nebodaj dôsledky takéhoto pôsobenia pripisujú transformácii, čiže niečomu „čo za to stojí“. Nestojí – je to čierna mágia hrubého zrna, miestami vysoko organizované manipulovanie, ale každopádne nič z toho nie sú nutné sprievodné javy duchovného vzostupu.

Chybou je i to, že drvivá väčšina liečiteľov nie je schopná astrálneho videnia a cestovania, a tak absolútne nie je v ich silách si veci overiť a zistiť skutočný stav veci – verejnosť živia len domnienkami a ani si neuvedomujú, ako ju i seba zavádzajú.

Tieto tvrdenia podporím dôkazmi v ďalších mailoch a týmto povoľujem ich voľné šírenie.

S priateľským pozdravom

deziluz


Kvôli prehľadu na záver uverejňujeme i hore spomínaný článok a odkazujeme tiež na tématicky príbuzný Posledný trik, pozn. red.


Dobrý deň pán Mašek,

niekoľko rokov som čitateľom vášho webu a v súčasnosti platiacim členom. Prosím Vás o zverejnenie môjho mailu. Myslím si, že na Osude sa najskôr tieto informácie dostanú k ľuďom ktorým môžu pomôcť.

Zaujali ma články, ktoré sa týkajú zdravotných problémov popisovaných ako transformačné príznaky. Ako už každý čitateľ Osudu vie a niektorí to zažili priamo na sebe, posledné roky má stále viac ľudí nepríjemné zdravotné problémy, ktoré naša medicína nevie riešiť. Títo pacienti nemajú žiaden objektívny klinický nález a z medicínskeho hľadiska sú fyzicky zdraví. Symptomatická liečba u nich obyčajne nezaberá a lekári väčšinou určia diagnózu ako „funkčná porucha“, čo v preklade znamená že nemajú ani tušenie. Často takýto pacient skončí na odporúčanie všeobecného lekára u psychológa alebo psychiatra. To je jeden z hlavných dôvodov prečo toľko ľudí užíva anxiolitiká a antidepresíva.

Pracujem ako terapeut a asi pred rokom sme sa začali s kolegom aktívne zaoberať týmto problémom. Konzultovali sme niektoré prípady s ďalšími liečiteľmi, lekármi a psychotronikmi. Zistili sme, že príčiny týchto problémov sú vo väčšine z nich v rozpore s transformačnou teóriou. Väčšinou sa jedná o cudzorodé energetické útvary ktoré sú „vlepené“ v aure človeka. Chcem zdôrazniť cudzorodé to znamená, že si ich nevytvorila daná osoba, ale získala ho. Po ich odstránení sa stav pacienta pomerne rýchlo znormalizuje, samozrejme pokiaľ už nedošlo k nejakým fyzickým chorobným zmenám. Chcem ešte upozorniť na výraznú „agresivitu“ týchto útvarov a z toho vyplývajúcej nutnosti zvýšenej opatrnosti zo strany terapeuta pri odstraňovaní.

Chcem sa vyhnúť nepodloženým špekuláciám, ale pri testovaní pôvodu niektorých útvarov sme zistili, že nie sú odtiaľto takpovediac z nášho 3D.

Postihnuté osoby sa bez adekvátnej pomoci postupne dostávajú do veľmi zlého psychického a zdravotného stavu. Vznikajú u nich rodinné a z dôvodu pracovnej neschopnosti aj existenčné problémy. Títo ľudia ledva prežívajú takže sa nedá hovoriť o nejakom napomáhaní v duchovnom rozvoji. Samozrejme pripomínať, že človek pod vplyvom neuroleptík a antidepresív je ľahšie manipulovateľný už asi ani netreba.

Musí už zvážiť každý sám či nás takáto transformácia pretvorí tak ako si predstavujeme a chceme, alebo či nás niekto alebo niečo v našej nevedomosti dotláča tam kde nás chce mať. Chceme veriť, že máme v ruke klenot a ono to môže byť niečo takpovediac zapáchajúcejšie.

Pre nás ľudí je často krát príjemná lož prijateľnejšia ako nepríjemná pravda.

Samozrejme si nevyhradzujem právo na pravdu, tá môže byť úplne inde. Pokiaľ sa mýlim budem tomu úprimne rád.

Vám pán Mašek ďakujem a želám veľa zdravia, úspechov a elánu.

S pozdravom

Martin

Zdroj: OSUD.cz


jún 01, 2008 23:35 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa nightlife
    nightlifeoktóber 20, 2008 06:13 dopoludnia

    Komentár: 

    Tento článek se objevil i na webových stránkách NOVÁ ZEMĚ, kde jsem členem a zaujal mne,protože pracuji jako Léčitel a přesně s takovými případy se zabývám již delší dobu. Já jsem nepřímo na tento problém upozorňoval mnohokrát i v příspěvcích na Nové Zemi (Máte zkušenosti se zbloudilými dušemi?).Již skoro rok pozoruji takové projevy a při léčení se s podobnými projevy setkávám velmi často, dokáži tyto "černé bratry" vyprovodit,ale až nyní mi to dává trošičku smysl, protože se mi to také v některých případech nejeví jako transformační příznaky. Pokud bude zájem ze strany pánů, kteří tuto problematiku zkoumají, rád se s nimi podělím o své zkušenosti a závěry, které jsem učinil na základě praktických pozorování.

 

 

Top