Obrázok používateľa CEZ OKNO
Ako čierna mágia riadi ľudstvo... a čo s tým môžeme robiť 2

Keď človek zažije „precitnutie“ a uvedomí si, že je vlastne dušou inkarnovanou v ľudskom tele a pravdepodobne sa vtelil už viackrát na tejto planéte, uvedomí si, že duša nikdy neumiera. Začne sa zbavovať strachu z umierania a to otvára dvere mnohým otázkam o našej existencii. Keď raz niekto prejde cez dvere a uvedomí si, že takmer všetko v našej realite bolo navrhnuté tak, aby nás manipulovalo a udržiavalo nás v strachu a nízkej vibrácii, odpoveď na vyriešenie a odvrátenie tohto naprogramovania sa stáva jednoduchou.

Čo môžeme spraviť preto, aby sme odvrátili čiernu mágiu?

Vedomosť o tom, že sme viacdimenzionálne bytosti svetla zachyteného v nižších vibráciách, je začiatok učenia sa toho, ako zvýšiť svoju vibráciu za účelom oslobodenia sa od skrytých klamov čiernej mágie.

Keď vstúpime do veku Vodnára (http://www.in5d.com/age-of-aquarius-change-of-seasons.html), otvoríme okno do času tisícich rokov, vtedy Zem zvýši svoju vibráciu s pomocou svetelných bytostí, ktoré sa na nej prevteľovali a ktoré nesú toľko svetla, koľko len dokážu a vďaka tomu ukotvia svetlo v jej tele. Vraví sa, že všetky inkarnácie sa pripravovali na tento časový úsek, v ktorom Zem získa dostatok voľného svetla, ktoré jej pomôže prejsť opäť na vyššiu dimenziu.

Temné bytosti nebudú schopné na nej existovať vďaka Univerzálnemu zákonu o vibračnej schopnosti (http://in5d.com/20-universal-laws.html). Toto nielenže Zemi pomôže, ale vraví sa, že tie bytosti infiltrovali ostatné časti Vesmíru a nasledovala galaktická vojna medzi temnotou a svetlom, zahŕňajúc cestovanie časom a časové trhliny. Tým, že sa opraví trhlina zo začiatku, temnota už viac nebude môcť ovplyvňovať piatu dimenziu cez tretí dimenzionálny spoj.

Rozpoznanie pravdy

Existuje mnoho spirituálnych a metafyzických vysvetlení na rôznych úrovniach a v rôznej terminológii pre to, čo na planéte robíme práve v tejto chvíli. Niektorí používajú rôzne spôsoby na vysvetlenie vecí z tohto článku, používajúc pri tom odlišné slová alebo vyslovovanie. Niektoré sú propagované lži, vytvorené na to, aby zavádzali. Ale jediná pravda dáva zmysel nad všetko ostatné. Naša planéta je ničená malou skupinkou bohatých elitárov, ktorí majú prísne strážený rodokmeň. Majú program plánovanej genocídy, dokonca aj keď by to znamenalo žiť v podzemí a to, že by si so sebou museli zobrať svojich sluhov ako potravu.

Je jedno ako ich nazveme, ale cítime, ako by sme boli vedení k „precitnutiu“/uvedomeniu si, že parazitujú na ľuďoch, a že nám klamú, aby sme sa im podvolili. Toto je najjednoduchší spôsob ako to vysvetliť, bez príbehov z Atlantídy alebo príkladov zo Zlatého veku. Najjednoduchší spôsob ako to vyriešiť je oddeliť energiu od zážitku.

Prestaňte s plytvaním vašej energie

Niektorí ľudia vyberajú svoje peniaze z bánk a iní zas neplatia svoje účty. Niektorí ľudia sa snažia žiť „mimo systému“ a „pokrytia“ a zakladajú komunity, v ktorých si pestujú svoje vlastné potraviny a fungujú bez peňazí, na základe výmenného obchodu. Niektorí predávajú svoje domy, aby sa vyhli plateniu úroku z hypotéky a daní. Mnohí si uvedomujú, že materializmus predstavuje jednu obrovskú pascu a snažia sa zbaviť takých vecí, ktoré ich ťahajú ku dnu. Ľudia, ktorí raz pracovali v oblasti bankovníctva, ropy a plynu, v médiách a pod. si hľadajú iný typ práce. Mnoho ľudí prestalo pozerať televíziu a dokonca ju odstránili zo svojich príbytkov.

Je mnoho spôsobov, ako sa úmyselne vymaniť zo systému, ktorý stále ovláda väčšinu planéty. Uvedomiť si, z čoho sa systém skladá, robiť uvedomelé rozhodnutia a snažiť sa vymaniť sa zo systému, pomáhať pri vzdelávaní a podpore druhých bolo definované ako „pokojné neuposlúchnutie“. Toto je základná vec, pomocou ktorej sa vám podarí získať späť svoju energiu z ich moci. Ako odstrihávanie energetických šnúr (http://cosmicstarseeds.com/2014/03/19/cutting-energetic-cords) od ostatných ľudí, môžeme tieto šnúry odstrihnúť aj od systému, ktorý zbiera našu energiu. Bez našej energie tieto bytosti nedokážu prežiť.

Posledné odpočítavanie

Zvyšok riešenia predstavuje hlboké sebapozorovanie a znovuspojenie s vyššou časťou vášho ja, ktorá existuje v inej dimenzii. Ako viacdimenzionálna bytosť svetla s ľudskými skúsenosťami a zážitkami sme zabudli, že sme toto spojenie vždy mali. Strach zatvára energetické centrá v tele, ktoré toto spojenie umožňujú, preto strach používajú ako zbraň proti nám.

Láska (http://cosmicstarseeds.com/2014/03/27/the-one-thing-that-will-change-the...) otvára všetky dvere a v súlade so zvyšovaním vibrácií (http://cosmicstarseeds.com/2014/03/19/how-to-ascend-raising-your-vibrati...) môžete pridať viac zo svojej duchovnej podstaty svetla do vášho tela. Toto je tajné riešenie, ktoré si musíme pamätať. Máme schopnosť dostať sa pomocou vibrácií do novej reality, v ktorej v našom podvedomí neexistujú bytosti zo štvrtej astrálnej dimenzie. Tým, že naše vedomie presunieme dovnútra (http://cosmicstarseeds.com/2014/03/19/how-to-ascend-going-within-part-3/), vonkajší svet okolo nás sa zmení. Práve pre toto sme sa vtelili do ľudskej formy, aby sme to dokázali.

Tento článok je svojím spôsobom tiež mágia. Má v sebe kúzlo, ktoré vloží do ľudského vedomia ideu slobody. Je to mocný nástroj a otvorí vám dvere k tomu, aby ste sa touto témou zaoberali ďalej a to s pomocou svojho vyššieho ja. Všetci sme sem prišli s plánom a s pomocou v neviditeľných sférach, ktorú voláme našimi duchovnými ochrancami a anjelmi. Požiadajte ich o pomoc pri hľadaní vnútorných odpovedí. Dovedie vás to k odpovediam mimo vašej osoby, budú vo forme článkov, kníh až nakoniec nájdete priame spojenie s vašou vlastnou dušou, ktorá má všetky odpovede, ktoré potrebujete nájsť na to, aby ste našli svoje krídla a oslobodili sa.

-koniec-

O autorke: Michelle Walling je certifikovaný kouč holistického života. Zasvätila svoj život tomu, aby bola nositeľom a uzemňovačom svetla v službe druhým. Ako hľadač pravdy je odhodlaná zdieľať svoje zážitky s celým svetom. Je tiež angažovaným liečiteľom, liečiteľom na diaľku, empaticky a intuitívne. Michelle nedávno spojila sily s Greggom Prescottom, adminom facebookovej stránky In5d (http://www.facebook.com/pages/In5d-Esoteric-Metaphysical-and-Spiritual-D...), ako asistent In5d podujatí a spoluautor na www.in5d.com. Michelle tiež podporuje Greggovo úsilie v mnohých ďalších oblastiach, vrátane alternatívnej a celostnej zdravotnej starostlivosti. Ich ďalším projektom je klinika s názvom AHH (Alternatívna holistická zdravotná starostlivosť), ktorá má začať pôsobiť v roku 2014-2015 v Sarasote na Floride, dcérske spoločnosti budú na základe tohto modelu otvorené po celom svete. Webové stránky Michelle Walling sú www.CosmicStarseeds.com. Holistické poradenské sedenie si je možné objednať na webových stránkach www.MichelleWalling.com. Osobné facebookovské stránky Michelle možno nájsť na adrese https://www.facebook.com/michelle.sukup.9

Michelle Walling

www.cosmicstarseeds.com

Preklad: Lucia Urbanová

exkluzívne.cez.okno

Článok podlieha licencii Creative Commons 4.0, http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/, v ktorej sa uvádza, že tento článok môže byť reprodukovaný v plnom rozsahu alebo čiastočne, ak je uvedený príslušný zdroj.


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Duchovná lekárnička
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-duchovna-lekarnicka


máj 29, 2014 22:58 popoludní

 

 

Top