Obrázok používateľa CEZ OKNO
Ako sa cítiť blažene po celý deň (Abraham Hicks)

Hosť: Ahoj. Nuž, mám zopár odlišných otázok, ale jedna, ktorá prichádza, je.. viete, milujem počúvať.. chcem ísť ráno na túru a trénovať každý deň, – počúvať Abraháma, počúvať vás – a dokážem sa cítiť, – viete, – v tomto rozšírenom priestore a mať tieto úžasné momenty. A tak, moja otázka je, – ako môžem byť schopný preniesť si z toho viac do môjho celého dňa, lebo, som akoby v blaženosti – viete, – moje „Waw, to je úžasné“...

Abrahám: Tak predovšetkým, rozoberme to. Toto je nádherná otázka, lebo v každom momente, v ktorom som v blaženosti, je vhodný čas opýtať sa otázku: Prečo? – Čo sa tu deje, čo sa rovná tomuto dobrému pocitu? – Je to istý druh procesu „nasávania“ vortexu.
Takže ako prvé, – uspokojujem zámer vzhľadom k svojmu telu, áno?

Hosť: Áno.

Abrahám: – A pociťujem vitalitu svojho tela. Som v súlade s niečím, čo chcem pre svoje telo. Počúvam slová, ktoré rezonujú s mojím najvyšším dobrom. Som vyladený do frekvencie toho, kým skutočne som.
Takže potom poviete, – „Dobre, ako môžem toto robiť po celý deň, každý deň?“ – Nuž, najprv chceme povedať: nemuselo by byť logické, v každom momente, každého dňa, byť zameraný na túto vysokú, čistú vibráciu. Ale, dokonca aj keď nemusíte byť zameraný na túto vysokú, čistú vibráciu, neznamená to, že niečo nie až tak vysoké, či nie až tak čisté, má byť niečo, pri čom sa cítite negatívne. – Inými slovami, nepozeráte.. – ak by vám speváci spievali pieseň, nájdete iba jeden tón a poviete – všetko týmto jedným tónom... – dosť skoro by ste mohli úplne odnechcieť počúvať hudbu...

Hosť: – Bolo by to nudné, áno.

Abrahám: – Inými slovami, je to odliv a príliv života, ktorý to všetko robí tak lahodným. A tak, keď udržiavate tieto.. – aké boli vaše slová? – že ste v nebi?.. – aké to boli slová?

Hosť: Jednoducho ten pocit –

Abrahám: Ste v extáze.. ste v –

Hosť: – Áno, – v blaženosti. Áno.

Abrahám: – Ste v blaženosti.

Hosť: V expanzii.

Abrahám: A tak, keď udržiavate ten pocit expanzie, keď to udržiavate ako svoj zámer, ako svoj cieľ, keď si to vychutnávate a opatrujete to ako poklad, keď to uznávate, – to je to slovo, po ktorom siahame, – uznávate to, potvrdzujete a oceňujete... – potom, to, čo sa deje, je – v tom uznaní sa to udržiava vo vašej vibrácii dostatočne aktívne, že potom je viac a viac momentov takých, ako toto.

Hosť: Áno.

Abrahám: Ale ten kľúč, – a tu je to opäť: Kľúčom k tomu, ako mať viac týchto blažených momentov je: nepripúšťať/neuznávať tie, ktoré nie sú. Lebo ak si nepripustíte tie, ktoré nie sú, tak sa naladíte tam.

Hosť: Mhhm.

Abrahám: Ak uznáte tie, ktoré SÚ, naladíte sa TAM. Počuli ste to? To bolo naozaj naozaj dobré. (smiech)
Je to ten istý príbeh, ako pri afirmovaní s tými kartami. Inými slovami, – to je to, prečo vravíme: nasávajte vortex a nepracujte tak tvrdo, keď nie ste vo vortexe. Nesnažte sa, neusilujte o to. – Takže v momente, keď sa necítite tak dobre, – jednoducho si to sami pre seba bagatelizujte. Jednoducho to odložte na neskôr. – Inými slovami: „Nemusím o tomto rozmýšľať TERAZ.“ Môžem to, ako hovorí Esther odložiť na neskôr. – To je to, čo si vraví sama pre seba, kedykoľvek myslí myšlienku, o ktorej vie, že neudržiava rýchlosť s tým, kde ona chce byť. – Neodsúdi tú myšlienku, neodsúdi seba za to, že má túto myšlienku, nesnaží sa zhodiť túto myšlienku silou k zemi a zabiť ju... – jednoducho povie – „neskôr“. Neskôr.
Inými slovami, – môžem k tebe smerovať neskôr, ale.. čokoľvek to už je, nebude sa to diať teraz.

Hosť: Áno, Vďaka.

›› Kto je Abrahám

›› Čo je to Vortex

Zdroj: www.abrahamhicks.sk – preklady do slovenčiny


Súvisiace:

ABRAHAM HICKS Výber
http://www.cez-okno.net/rubrika/abraham-hicks-vyber


december 28, 2018 01:09 dopoludnia

 

 

Top