UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Ako traja holistickí lekári úspešne vyliečili rakovinu

Konvenční lekári o tom vedia zo všetkých najlepšie. To, že jedna vedecká štúdia po druhej bude časom vyvrátená ako nesprávna. Čo bolo správne dnes, zajtra už správne nebude. Len pred pár rokmi boli vajíčka zlé. Teraz sú už dobré. Nasýtené tuky boli priam tabu. Ukázalo sa, že aj tie sú pre naše zdravie nevyhnutné. Margaríny detto – kedysi naša spása, dnes takmer pohroma.


Napriek tomu neváhajú pri argumentovaní rýchlosťou blesku vyťahovať výsledky tých štúdií, ktoré sa im hodia. Na strane druhej totálne ignorujú iné štúdie, ktoré nepotvrdzujú ich tvrdenia.
Rovnako pristupujú aj k faktom získaných na základe empírie, čiže pozorovania a skúseností.


Keď alternatívna terapia vylieči, zmenia pôvodnú diagnózu

Pritom pacient za pacientom by mohol byť vyliečený za pomoci alternatívnej medicíny. Konvenční lekári však takúto variantu nikdy nepripustia.

Namiesto toho, ak už aj dôjde k vyliečeniu pomocou alternatívnej medicíny, budú tvrdiť, že pôvodná diagnóza bola zlá. Aj vtedy, keď vyšetrenia jasne ukázali prítomnosť nádoru.

Keď sa už nič iné nedá použiť na vysvetlenie pacientovho vyliečenia, nazvú to zázrakom alebo „spontánnou remisiou“. Akékoľvek vysvetlenie je pre nich lepšie, než úspešná liečba alternatívnou medicínou.

Nasledujú 3 príklady terapií, s ktorými boli ich vynálezcovia opakovane schopní vyliečiť veľké množstvo pacientov s rakovinou.

Zároveň ide o 3 terapie, u ktorých sa konvenčná medicína najviac snažila a stále snaží o to, aby sa ľudia o nich nedozvedeli. Narušili by totiž zisky plynúce zo súčasnej liečby.

(1) Budwigovej Protokol

Alternatívna liečba rakoviny je oveľa účinnejšia, ak pacient nebol predtým vystavený chemoterapii a rádioterapii. To znamená, že telo nebolo doposiaľ zhumpľované radiáciou a zmrzačené chemoterapiou, ktoré ničia imunitný systém.

Je iróniou, že väčšina pacientov Johanny Budwigovej bola k nej poslaná inými lekármi po tom, ako všetky ostatné spôsoby liečby zlyhali.

Jej pacienti umierali v posledných štádiách rakoviny. Napriek tomu, jej prírodný prístup k liečbe posilnil ich imunitný systém, čím dosiahla obdivuhodnú 95% úspešnosť liečby. To predčí akúkoľvek konvenčnú liečbu rakoviny.

Jej terapia bola založená na telesnej potrebe omega 3 mastných kyselín a zdravej strave.

(2) Gersonova terapia

Max Gerson náhodou objavil, ako vyliečiť rakovinu počas pokusov so stravou zameranou na vyliečenie migrény. Ukázalo sa, že jeho diéta okrem migrény a rakoviny liečila aj tuberkulózu.

Napokon dospel k poznaniu, že výživa a detoxikácia sú kľúčom k liečbe všetkých ochorení. Jeho slová vyrieknuté pred vyše 60 rokmi boli varovaním, ktoré sme bohužiaľ prepočuli.

Nedokážeme detoxikovať svoje telá, ak do nich neustále pridávame toxíny v jedle. To je hlavným dôvodom, prečo je rakovina na vzostupe.

Ušetriť čas v kuchyni je síce fajn, no dôsledky sú zničujúce. Pred 30 alebo 40 rokmi bola rakovina ochorenie starých ľudí. Len starí ľudia, ktorých pečeň už bola opotrebovaná a nefungovala správne, ochoreli na túto chorobu.

Rakovina sa u nich prejavila keď mali 60-70 rokov, pričom aj vtedy bola rakovina pomerne vzácnym ochorením. To každý vie.

Naproti tomu, dnes každý štvrtý a blíži sa to už k pomeru, že každý tretí človek umiera na rakovinu. A každou ďalšou generáciou sa to len zhoršuje.

B17 (nitriloside, amygdalín)

Biochemik Ernst Krebs Jr. tiež veril tomu, že strava je magická strieborná guľka, keď dôjde na rakovinu.

On však bol toho názoru, že chýbajúcim článkom je vitamín B17, ktorého je v strave moderného človeka veľmi málo.

Poukazoval na to, že etniká ako Hunzovia, Eskimáci, indiáni Hopi a ďalší, ktorí konzumujú v strave veľké množstvá nitrilosidov (ktoré obsahujú vitamín B17) nikdy neochorejú na rakovinu.

Naproti tomu, príslušníci uvedených komunít, ktorí ich opustia a začnú konzumovať západnú stravu, rakovinu dostanú.

Záver

Viete si predstaviť budúcnosť, v ktorej sa praktizuje holistický spôsob liečby? Budúcnosť, v ktorej pacient s rakovinou by bol liečený všetkými týmito protokolmi súčasne, nielen jedným?

Základom liečby by bola strava.

Omega 3 mastné kyseliny, vitamín B17, enzýmy a dostatok ďalších výživných látok by pomáhali telu, aby sa vyliečilo samo.

Súčasne by detoxikácia odstraňovala z organizmu všetky tie škodlivé chemikálie, ťažké kovy a ďalšie patogény. Každá medicína by liečila, nie spaľovala tkanivá a tlačila pacientov bližšie k smrti.

Možno si vieme predstaviť aj budúcnosť, kde naše potraviny nie sú otravované pesticídmi, herbicídmi, ropnými produktmi, umelými farbami, príchuťami, konzervačnými látkami, MSG, GMO, vysoko fruktózovým sirupom, cukrom, náhradami cukru a trans-tukmi.

Ak by všetko bolo takto, ako hovorieval Garson, nerozvíjala by sa u nás rakovina. Preto by sme mali čo najlepšie využiť to, čo máme k dispozícii.

Bio potraviny sú podstatné. Na to, aby sme ostali zdraví alebo vyzdraveli, naša strava by mala byť z 80% čerstvá, surová, nespracovaná a v bio kvalite. Viac zeleniny ako ovocia.

Musíme z nášho jedálnička odstrániť spracované potraviny a umelé prísady. Okrem toho sa musíme aspoň 2 krát ročne detoxikovať.

Kali Sinclair

http://www.naturalnews.com/048617_cancer_natural_healing_holistic_doctor...

Zdroj: www.badatel.net


Súvisiace:

BÁDATEĽ Výber
http://www.cez-okno.net/rubrika/badatel-vyber


Autori: 
Sekcie: 
február 21, 2015 20:39 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top