Obrázok používateľa CEZ OKNO
Alex Collier: UFO hypotézy, časť druhá (2009)

POKRAČOVANIE | Rozhovor, ktorý sa udial 9 a 10. apríla 2009 v Tucsone (Arizona) medzi Rickom a Alexom Collierom presne 15 rokov od ich posledného stretnutia, kedy Alex venoval svoju energiu objasňovaniu galaktickej histórie Zeme a jej obyvateľstva a jednotlivým témam citlivej povahy vo voľne dostupnej zbierke "Defending Sacred Ground".


Ďalej sa v priebehu rozhovoru dozviete o:

- úmyselnom ekonomickom kolapse USA zapríčenenom za účelom celosvetovej kontroly

- agende mimozemských regresívnyvh rás, ktoré podpísali dohody s vládou USA z 50 rokov 20.storočia

- prebudení ľudstva na individuálnej úrovni za účelom zastavenia vývoja, ktorý vedie svet do bezslobodného spoločenského usporiadania


ZÁZNAM 7. časti nájdete na tejto adrese

ZÁZNAM 8. časti nájdete na tejto adrese

ZÁZNAM 9. časti nájdete na tejto adrese

ZÁZNAM 10. časti nájdete na tejto adrese

ZÁZNAM 11. časti nájdete na tejto adrese

VŠETKY ČASTI nájdete na tejto adrese.

Zdroj: novadomenavedomia

Alex Collier je „kontaktér“ mimozemskej rasy ľudského výzoru zo súhvezdia Androméda. Mimozemské kontakty začal zažívať v detstve a trvali až do puberty. Tieto kontakty potom na niekoľko rokov ustali, vrátane obdobia vojenskej služby, kedy pôsobil ako pilot vrtuľníka v americkej armáde a opäť sa objavili v roku 1985. Stretol sa s dvomi Androméďanmi, ktorí sa stali jeho učiteľmi a vzali ho na palubu svojich kozmických lodí vrátane veľkej mimozemskej materskej lode, kde ho počas troch mesiacov učili. Androméďania mu poskytli informácie o vesmírnej spiritualite, živote vo vesmíre a galaktických dejinách Zeme. Šetrenia, ktoré urobil šéfredaktor Exopolitics Journal svedčia o dôveryhodnosti Alexa Colliera ako niekoho, kto sa s mimozemšťanmi stretol fyzicky.


Ďalšie články Alexa Colliera nájdete na tejto adrese.

marec 08, 2011 16:53 popoludní

 

 

Top