UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Překvapení vědců: Žena se vyléčila z rakoviny pomocí kurkumy!

Drahé léky proti rakovině jsou spojovány s předčasnými úmrtími a mega nádory jsou podporovány mnoha mainstreamovými doktory jako jedinou možností mimo chemoterapie. Ale velké množství informovaných jedinců se rozhodlo používat přírodní metody, o kterých je známo, že bojují proti nádorovým buňkám a to bez vedlejších účinků.


Jedna taková osoba, Vicky Stewartová z Velké Británie, si zvolila onu cestu, když odmítla mainstreamové léčení rakoviny a místo toho začala konzumovat mocné koření – kurkumu.


I přes varování mainstreamových doktorů, kteří trvali na tom, že se Vicky nevyléčí užíváním superpotravin, Vicky u sebe zjistila úžasné úspěchy, protože změnila svůj životní styl a užívala velká množství superpotravin, jako je kurkumin, každý den.

Vicky připomněla pro The Telegraph, jak její doktor opakovaně vyjadřoval znepokojení, když přešla na zdravou stravu plnou kurkuminu, aby bojovala s rakovinou.

Čtyři roky poté je pořád bez rakoviny a bez náznaku toho, že by se měla vrátit. Ve věku 44 let je Vicky centrem velkého výzkumného projektu, který je vedený vědci, kteří jsou vyloženě fascinováni tím, co dokázala.

Nejen peer-reviewed výzkum na UCLA ukazuje, že kurkuma může přirozeně blokovat růst nádorových buněk, ale ve více než devíti studiích bylo odhaleno, že kurkuma může zmenšit velikost nádoru až o 81%. A tohle je jen špička ledovce…

Částečný překlad článku Turmeric Spice Used by Woman to Overcome Cancer – Researchers Stunned
http://naturalsociety.com/woman-stuns-researchers-by-overcoming-cancer-w...

Zdroj: http://www.freepub.comehere.cz/


Súvisiace:

Rakovina
http://www.cez-okno.net/rakovina


Sekcie: 
Štítky: 
august 05, 2012 19:35 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top