Obrázok používateľa CEZ OKNO
ZABIJÁK RAKOVINY – 10.000 krát silnější než chemoterapie!

Anona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. A proč to nevíme? Je to, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto k prodeji. Takže když to teď víte, můžete pomoci kamarádovi v nouzi, když mu to sdělíte, nebo se občas sami napít šťávy anony jako prevenci...

Chuť není konec konců špatná. Je to zcela přirozené a určitě to nemá žádné vedlejší účinky. Jestli máte místo, vypěstujte si jednu na své zahrádce.

I ostatní části rostliny jsou užitečné.

Až si příště dáte ovocný džus, řekněte si o anonu.

Kolik lidí zbytečně zemřelo, zatímco ten výrobce léčiv za miliardy dolarů toto tajemství zázračného stromu graviola skrýval?

Jde o nízký strom zvaný graviola v brazilštině, guanaba ve španělštině a v angličtině má nevýrazné jméno „soursop“. (Graviola v češtině.) Plod hodně velký a nakysle sladká bílá dužina se buď rovnou jí anebo, co je běžnější, používá na výrobu ovocných nápojů, dření atd.

 


Hlavní zájem o tuto rostlinu budí její silný proti-rakovinný účinek. Ačkoliv je účinná proti mnoha zdravotním potížím, je to její proti-nádorový účinek, co budí největší zájem. Tato rostlina má prokázaný hojivý účinek při rakovině u všech typů onkologických onemocnění!

 

 

Kromě své hojivosti proti rakovině, má graviola široké spektrum antimikrobiálních působků, jak proti bakteriálním, tak i plísňovým infekcím, a zabírá i proti vnitřním parazitním červům, snižuje vysoký krevní tlak a používá se i při depresích, stresu a nervových poruchách.

Existuje-li jediný příklad, který dramaticky objasňuje, proč je pro Američany jako vy a já existence Institutu zdravotní vědy tak životně důležitá, tak jím je neuvěřitelný příběh za stromem Graviola…

Pravda je úžasně jednoduchá: Hluboko v amazonském deštném pralese roste strom, který by mohl doslova přinést revoluci do toho, co si vy, váš doktor i zbytek světa myslí o léčbě rakoviny a šancích na přežití. Budoucnost nikdy nevypadala slibněji.

Výzkumy ukazují, že pomocí výtažků z tohoto zázračného stromu nyní lze:

Udeřit proti nádorům bezpečně a účinně pomocí plně přírodní terapie, která nezpůsobuje extrémní nevolnosti, ztráty na váze a vypadávání vlasů.

Ochránit svůj imunitní systém a tak se vyhnout smrtelným infekcím.
Cítit se po léčebné kúře silnější a zdravější.

Posílit svou energii a zlepšit svůj náhled na život.

 


I zdroj těchto informací budí zrovna takový úžas: Pochází to od jednoho z největších amerických výrobců léčiv - tahleta rostlina prošla více než 20 laboratorními testy vedenými už od 70. let! To, co tyto testy odhalily, není vůbec chudé na omračující zjištění… U výtažku ze stromu se ukázalo, že:
Účinně útočí na zhoubné buňky 12 typů rakoviny a zabíjí je, včetně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a slinivky…
O třech složkách je dokázáno, že jsou při zpomalování růstu rakovinných buněk 10 000 krát silnější než Adriamycin, běžně používané chemoterapeutické léčivo!

 

 

A co na víc, na rozdíl od chemoterapie složky extrahované ze stromu graviola selektivně pronásledují a zabíjí pouze rakovinné buňky. Nepoškozují zdravé buňky!

Úžasné protirakovinné vlastnosti stromu graviola byly rozsáhle studovány, tak proč jste o nich ještě neslyšeli? Když je extrakt z gravioly tak zázračný.

Jeden z největších výrobců léčiv za miliardy dolarů v Americe zahájil výzkum léčby rakoviny a jejich bádání se zaměřilo na graviolu, legendární hojivý strom z amazonského deštného pralesa.

Různé části stromu graviola – včetně, kůry, listů, kořenů, plodů a semen z plodů už po staletí využívali domorodí indiánští medicinmani! I jiní Jihoameričané k léčbě onemocnění srdce, astmatu, problémů s játry a artritidy. I když vycházela s jen malých zadokumentovaných vědeckých důkazů, společnost nalila peníze a zdroje do testování protirakovinných vlastností tohoto stromu – a byli výsledky šokováni. Graviola se ukázala být dynamem ženoucím hubení rakoviny.

Tím ale příběh gravioly téměř skončil.

Společnost má se stromem graviola jeden obrovský problém – je zcela přirozený, a tudíž podle federálního zákona jej nelze patentovat. Není žádný způsob, jak z něj vytěžit pořádný zisk.

Ukázalo se, že farmaceutická společnost téměř sedm let zkoušela syntetizovat dvě z nejsilnějších protirakovinných ingrediencí v graviole. Kdyby mohli izolovat a vyrobit člověkem stvořené klony toho, co činí graviolu tak mocnou, mohli by si to patentovat a dostat svoje prachy zpátky. Avšak narazili. Ten originál jednoduše nebyli schopni replikovat. Neexistoval tedy žádný způsob, jak by si mohli zisky ochránit, nebo i jen dostat zpět ty miliony, co nalili do výzkumu.

Jak se tak sen o ohromném profitu vypařoval, jejich testování gravioly se skřípěním vázlo až se zastavilo. A co hůř, společnost celý projekt založila do šanonu a rozhodla se zjištění svých výzkumů nezveřejnit!

Naštěstí tu byl však jeden vědec z výzkumného týmu gravioly, jehož svědomí mu nedovolilo jen tak se dívat, jak se páchá taková ohavnost. Ač riskoval svou kariéru, kontaktoval společnost, která se věnuje sklizni léčivých rostlin z amazonského pralesa a vykecal jim to.

 

Nastal zázrak

Když byly zprávami o graviole poplašeni i výzkumníci z Institutu zdravotní vědy začali pátrat po výzkumech, které se ohledně tohoto rakovinu hubícího stromu dělaly. Důkazy omračujících účinků gravioly a jejich šokujícího ukrývání se začaly valit rychle a zběsile…

 


… Národní institut rakoviny provedl první vědecký výzkum v roce 1976. Výsledky předvedly, že „listy a stonky gravioly se ukázaly jako účinné při napadání a ničení zhoubných buněk.“ Výsledky publikované ve vnitřní zprávě však nevysvětlitelně nebyly nikdy uvolněny pro veřejnost…

… Od roku 1976 bylo dokázalo, že graviola je úžasně mocný zabiják rakoviny 20 nezávislými laboratorními testy, ovšem až dosud neproběhly žádné klinické zkoušky s dvojitým slepým testem – což je typický benchmark, jaký mainstreamoví doktoři a odborné žurnály používají k posouzení terapeutické hodnoty – ty totiž nebyly nikdy iniciovány…

… Studie vydaná v Journal of Natural Products následně po nedávné studii provedené Katolickou universitou Jižní Koreje uvedla, že u jedné chemikálie v graviole zjistili, že výběrově zabíjí buňky rakoviny tlustého střeva „10 000 krát více než (běžně používaný chemoterapeutický lék) Andriamycin…“

… Ta nejdůležitější část zprávy Katolické university Jižní Koreje je o tom, že graviola se ukazuje, že útočí selektivně jen na rakovinné buňky a ponechává zdravé buňky netknuté. To je rozdíl oproti chemoterapii, která útočí bez rozlišení na všechny aktivně se rozmnožující buňky (jako buňky žaludku a vlasů), čímž často vyvolává ničivé vedlejší účinky nevolnosti a ztráty vlasů u pacientů s rakovinou.

… Studie na Purdue University nedávno zjistila, že listy ze stromu graviola zabíjí buňky u šesti linií lidské rakoviny a zvláště účinné jsou proti rakovinám prostaty, slinivky a plic… Po sedmi letech bylo ticho konečně prolomenu a je to tu!

 

 

BOŽE!

 

Zdroj: http://natural.tv/2012/01/05/cancer-killer-natural-cancer-cell-killer-10...

 


Info o tom, kde sa dajú plody kúpiť, môžete zasielať na redakčný mail. Odkazy nájdete na tomto mieste pod článkom.

 

 

Český článek k plodu, rostlině a účinkům: http://www.fytokomplexy.cz/herbar-lat/0/Graviola.html

Nákup např. zde: http://www.uncaria.cz/?s=produkt_detail&id=31&lang=CZ

http://www.biorenesance.cz/biorenesance/eshop/309-1-ETNOBOTANIKA-A-Z/127...

Další protirakovinné látky:
http://ezinearticles.com/?Herbal-Treatment-For-Cancer---African-Bush-Wil...
http://www.kutushov.cz/clanky/170-kurungovity-kutusova
http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=odhaleno-smrtici-leky-na-rakovinu-j...

 

Zdroj: http://nwoo.org/

 


 

Súvisiace:

GERMÁNSKÁ NOVÁ MEDICÍNA DR. HAMERA II.: Objev železného pravidla rakoviny
http://www.cez-okno.net/clanok/zdravie/germanska-nova-medicina-dr-hamera...

 


 

Sekcie: 
Štítky: 
február 05, 2012 21:18 popoludní
 • krát komentár

7 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 05, 2012 22:45 popoludní

  Komentár: 

  silnejší než spomenutá rstlina je kmín. Rstie všase na záhumní... naše maminy vedia, prečo varia rascovú-vajíčkovú polievku...

 2. Obrázok používateľa richard
  richardmarec 30, 2013 13:41 popoludní

  Komentár: 

  dobry den ako si mozem obiednat anonu ostnitu

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 07, 2012 13:59 popoludní

  Komentár: 

  Extrakt a ine produkty z Gravioly sa daju objednat na stranke: WWW.vitamin-profi.de
  alebo
  WWW.fairvital.com
  ak chcete cerstvu Graviolu tak:
  WWW.fine-fruits-club.de
  konkretne tato adresa-dodavaju cerstve plody Gravioly sidly v Berline.

 4. Obrázok používateľa majo
  majofebruár 10, 2012 22:03 popoludní

  Komentár: 

  A kde sa dajú kúpiť semienka tohto stromu? Ďakujem.

 5. Obrázok používateľa majo
  majofebruár 10, 2012 22:04 popoludní

  Komentár: 

  Keby som chcel ten strom na záhradu, kde sa dá zohnať? Ďakujem.

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjún 28, 2012 18:31 popoludní

  Komentár: 

  nie je mrazuvzdorný

 7. Obrázok používateľa Alena Klimešová
  Alena Klimešováaugust 14, 2012 13:35 popoludní

  Komentár: 

  Nevěřím na žádné zázraky !! Sama jsem prodělala velmi agresivní rakovinu prsu. Mám za sebuo 6 chemuterapií a asi 70 radioterapií /ozařování/ a po 7letech jsem pořád tady a zdravá. Proto Já věřím našim lékařům a věřte-zázraka se nedějí.Klimešová alena Brno.

 

 

Top