Obrázok používateľa CEZ OKNO
Do konce tohoto týdne nás čeká prezentace další zcela revoluční novinky!

Vážení přátelé a příznivci našeho internetového magazínu, mohu Vám oznámit, že se v podvečerních hodinách podařilo úspěšně uskutečnit hodinový videorozhovor s dr. M. T. Keshe, a to v intencích, tak jak jsme v našem magazínu avizovali. Přesto, že byl pan Keshe velmi unaven z právě skončeného náročného briefingu, věnoval se našemu redaktorovi s maximální pečlivostí a velmi trpělivě odpovídal na všechny otázky.


Dozvěděli jsme se například, že k dnešnímu dni se k projektu "kosmických technologií" připojilo již 11 států světa. Například ve čtvrtek bude zástupce Slovenské vlády v Belgii přebírat "USB Klíč" obsahující všechny potřebné dokumentace a další náležitosti k oficiálnímu připojení Slovenska k tomuto fantastickému celoplanetárnímu projektu.


Dr. M. T. Keshe dále sdělil, že situace je nastavená aktuálně takovým způsobem, že do konce tohoto roku by měla mít k dispozici aplikace všech technologických projektů asi polovina obyvatel naší planety. Navíc jsme obdrželi mandát od pana dr. Keshe k tomu, abychom pro další podrobnosti kontaktovali tento pátek příslušné slovenské úřady, což také učiníme.

V současné době se začal video materiál, který obsahuje více jak 4GB dat, upravovat a titulkovat, tak aby všichni dobře rozuměli informacím ze strany dr. Keshe. Vzhledem k tomu, že zřejmě s netrpělivostí čekáte, co všechno bude avízovaný hodinový videorozhovor obsahovat, připravili jsme pro vás takové malé menu.

Náš redaktor se například ptal, proč se dr. Keshe rozhodl jít formou prodeje technologií přes ambasády. Jak je to vlastně přesně s předáním "USB Klíče" a co všechno obsahuje (patenty, konkrétní projektové plány) v souvislosti s gravitačním generátorem, plazmovým generátorem, plánem kosmického plavidla. Balíček dat prý dokonce obsahuje i adresu firmy, která je schopna do týdne generátory vyrobit, pokud by vláda té či oné země neměla dostatečné technické prostředky.

Ptali jsme se také na to, kolika zemím byl již tento "USB Klíč" předán a kolik jich bude do konce roku. Na tuto otázku v podstatě znáte odpověď již nyní. Padla otázka, kdy můžeme očekávat první oficiální předvedení 3-4 kw a 10 kw plazmových generátorů. V této souvislosti jsme se dozvěděli, že do konce tohoto týdne nás čeká prezentace další zcela revoluční novinky. My již nyní víme, že je to absolutní "bomba", ale nechte se, prosím, překvapit. Uslyšíte to v dokumentu na vlastní uši přímo od dr. Keshe.

Redaktor se ptal i na to, jakým způsobem nám prakticky pomůže věda, která umožňuje udržet CO2 v tekuté formě při pokojové teplotě. Řešila se otázka Kesheho technologie a řešení problémů kolem jaderné elektrárny Fukushima a chtěli jsme vědět, jaký přínos nám přinese jeho program kosmické technologie a kosmických letů včetně energetické a potravinové soběstačnosti. Zajímaly nás také záležitosti kolem NASA ve vztahu k technologiím dr. Keshe.

A co na to Rusko, Čína, Indie a další světové velmoci? A jak to všechno mohou ovlivnit právě probíhající volby ve Spojených Státech? Nezapomněli jsme také položit otázku, jaký má dr. Keshe názor na mimozemský život a zda kosmická plavidla vyrobená podle jeho technologie budou potřebovat speciální metalurgický profil, aby bylo možné cestovat vesmírem mimo naši sluneční soustavu.


Pochopitelně jsme ptali i na to, zda je skutečně cílem jeho rozsáhlého projektu to, aby i "obyčejní lidé" měli dostatek všeho potřebného ke spokojenému životu a co si představuje pod pojmem "dostatek". A jsou lidi vůbec v současné době připraveni na kosmické lety a přijetí této nadčasové technologie?

Vzhledem k tomu, že je velmi důležité, aby se i laik dokázal ve všech důležitých otázkách, záležitostech (především onoho technického charakteru) a záměrech "Keshe Foundation" dobře orientovat, získali jsme od dr. Keshe speciální dvouhodinový dokument, který ještě nebyl publikovaný na youtube ani přeložený do češtiny, kde se velmi podrobným způsobem hovoří o principech jeho technologií a jejich aplikací v reálném životě. Tento otitulkovaný film bude přidán jako bonus k našemu hodinovému videorozhovoru. Navázali jsme s dr. Keshem a jeho týmem další užší spolupráci a aniž bychom chtěli předjímat události, připravujeme cestu pro to, aby dr. Keshe mohl v České a Slovenské republice osobně vystoupit.

A čím tento materiál zakončit? Asi přímo slovy dr. Keshe, když našemu redaktorovi sdělil:


"Příští rok bude rokem absolutní světové revoluce, a to v mnoha oblastech. Velmi mnoho věcí se velmi rychle změní - k tomu dobrému." Co k tomu dodat? Snad, že oni Mayové měli skutečně pravdu. Nastává konec "Starého Času". Je možné, že pro naše potomky bude rok 2013 rokem "Nula" "Nové Éry" lidstva naší milované Země.

Děkujeme všem, kteří se aktivně podíleli na tvorbě otázek pro dr. Keshe. Tento materiál lze volně šířit. Pokud tak budete činit, velmi pěkně Vás prosíme o uvedení internetového magazínu Matrix-2001.cz jako původního zdroje. Děkujeme.

Zdroj: http://www.matrix-2001.cz/


"Najväčšie odhalenie všetkých čias" nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Japonsko přijalo Keshe patenty!
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/japonsko-prij...

ITÁLIE OFICIÁLNĚ POTVRDILA SPOLUPRÁCI S "KESHE FOUNDATION" - VÝVOJ PLAZMOVÉHO REAKTORU A VESMÍRNÝ PROGRAM (VIDEO)
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/italie-oficia...

Nadace Keshe předala nové technologie v Sierra Leone
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/nadace-keshe-...

SENZAČNÍ UDÁLOST! PLNÁ VERZE DOKUMENTACE DVOU PATENTŮ DR. M. T. KESHE - KE STAŽENÍ PRÁVĚ ZDE!
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/senzacni-udal...


november 07, 2012 12:53 popoludní
 • krát komentár

5 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 07, 2012 13:37 popoludní

  Komentár: 

  zastupcovia vlad tam rokuju a nikde o tom neni nic v ziadnych novinach?
  az take tajne?

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 07, 2012 14:41 popoludní

  Komentár: 

  Také mi to příjde zvláštní. Jedná se o tak převratné technologie a nikde ani zmínka..

 3. Obrázok používateľa Dana
  Dananovember 07, 2012 14:51 popoludní

  Komentár: 

  len taka mala pripomienka...uvedomuje si tento pan,ze ked ''predal'' svojje technologie vladam,ze tieto len tak lahko nepouziju v prospech obyvatelov a neumoznia pouzivanie v prospech obycajnych ludi...podla mna to zase bude len na obohatenie urcitej skupiny VYVOLENYCH.

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymnovember 08, 2012 14:03 popoludní

  Komentár: 

  pravdu vravis...

  tiez je divne ze ku tomu nezacali predavat ludom nejake DVD s navodom alebo podobne blbosti, ako zvyknu chlapci od "free energy bla bla..." - ze najprv nam daj 2000dolarov a potom ti akoze povieme jak treba spravit dajaku "super special perfekto generator" co funguje zo vzduchu.... a ked nefunguje ta si nepostupoval podla navodu a je to tvoj problem...

 5. Obrázok používateľa tino
  tinodecember 10, 2012 19:46 popoludní

  Komentár: 

  Pani,uvedomte si prosim ,ze mozete dopomoct dobrej veci pozitivnym postojom k veci.

 

 

Top