Obrázok používateľa CEZ OKNO
Keshe: Domácí model plasmového generátoru

Víme, že na Netu často probíhá zuřivá debata mezi odpůrci a zastánci této technologie. Jsou to však úplně zbytečné energie odpůrců (tvarů) navíc, protože jen variabilní a inteligentní lidé dnes pochopí, že vše již není tak, jak nám fyzika a jiné obory tvrdí a otvírá se dnes úplně jiná doba převratných vynálezů, spatřující světlo světa, právě díky úplně jiným pohledům na tato odvětví a princip celého Univerza. Zde vám předkládám návod na vytvoření ověřovacího modelu - principu technologie Kesheho generátoru v domácích podmínkách.

Vezmete plastovou PET láhev, vymytou vodou a důkladně osušenou. Vyrobíte si čtyři elektrody a to dvě ve formě ploché spirály z drátu Cu 1mm2. Další dvě elektrody vyrobíte z Cu lanka, které na konci rozpletete do formy štětečku (antény).

Rozříznete PET láhev podélně a to tak, aby elektrody byly vždy proti sobě, tam kde budete vkládat elektrody a po vložení elektrod opět zalepíte průhlednou páskou a nebo silikonovým tmelem.

Pak si připravíte roztok, kterým musíte aktivovat elektrody uvnitř PET láhve. Připravený roztok se skládá ze dvou sloučenin. Rozpuštěné kyseliny citronové ve vodě a KOH – hydroxyd draselný. Do vodního roztoku kyseliny citrónové nasypete malé množství KOH a rozmíchat až se úplně rozpustí. Teď máte připravený aktivační roztok pro povrch elektrod, který pak vlijete do láhve PET a to takové množství, aby bylo na dně při vodorovně položené láhve. Uzavřenou láhev necháte vodorovně ležet cca 30 minut, pro aktivaci elektrod. Po této době vylijete roztok z láhve ven a opět zašroubujete víčko. Nyní můžete již měřit na elektrodách napětí. I po pěti hodinách měříte a napětí je stále přítomno v odděleném prostoru od okolí PET lahví.

Zdroj: http://energieupramene.blogspot.cz/

Prevzaté z: http://orgo-net.blogspot.sk/


VIDEO nájdete na tejto adrese

Video: http://www.youtube.com/user/way2tall65

Starší článek zde: http://energieupramene.blogspot.com/2012/09/projekt-keshe_11.html


"Najväčšie odhalenie všetkých čias" nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Mehran T. Keshe
http://www.cez-okno.net/mehran-t-keshe


Sekcie: 
január 25, 2013 21:41 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 26, 2013 08:15 dopoludnia

  Komentár: 

  To je sice pekne. Napetie dokazu vytvorit aj dva citrony zapojene do serie. Alebo aj zemiaky. Otazka ale je aky prud to dokaze vytvorit? Ta flaska by nerozsvietila ani led diodu. Preto ani na tych videach neni pripojene nic ine len obycajny multimeter na zmeranie napätia na prazdno. Ked je ta technologia taka uzasna a tak jednoducha a tak spropagovana na internete preco uz kvantum sikovnych kutilov nepostavilo doma svoje vlastne reaktory? Pretoze je to len jeden obycajny HOAX...

 2. Obrázok používateľa Jiri
  Jirijanuár 26, 2013 11:38 dopoludnia

  Komentár: 

  Zajímalo by mě, jestli to už někdo v ČR vyzkoušel.Myslíte, že to opravdu funguje?

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymjanuár 27, 2013 02:01 dopoludnia

  Komentár: 

  pokus v 9. ročníku na fyzike. nefunguje to. jedine s multimetrom.

  T.

 4. Obrázok používateľa Marek Bartes
  Marek Bartesjanuár 30, 2013 22:36 popoludní

  Komentár: 

  Sledujte aktuálne dianie a nebojte sa zapojiť do diskuzie...
  http://forum.keshefoundation.org/forum.php

 

 

Top