Obrázok používateľa CEZ OKNO
VELKÝ ÚSPĚCH "KESHE FOUNDATION" VE FLORENCII

"Vyprodáno!", znělo všude v "Kongresovém Centru Hotel Mediterraneo di Firenze" v Itálii, kde v sobotu večer dne 17. listopadu 2012 proběhla první živá prezentace dr. Keshe a "Keshe Foundation" a jejich technologie "Magravs", jíž jsou držitelem. Tento večer byl velkou událostí pro celou Itálii, a to několik dní po převzetí technologií "Magravs", které náš národ převzal dne 26. října na italské ambasádě v Bruselu.

Obecenstvo bylo složeno ze zástupců odborné vědecké obce, ale i obyčejných občanů, kteří zcela zaplnili přednáškový sál a velmi pozorně sledovali vystoupení iránského jaderného inženýra Mehrana T. Keshe, který zcela jasným a konkrétním způsobem vysvětlil hlavní praktické aplikace jeho technologií jak z technického úhlu pohledu, tak z pohledu každodenního života běžného občana.


Celá akce, která začala v 19.30 hodin, byla zadokumentována na video. Přednáška trvala několik hodin a skončila tiskovou konferencí za účasti akreditovaných médií.

Celé akci byl přítomen i Meroni Fabio jako zástupce italského parlamentu, který dne 5. listopadu 2012 koordinoval společně s italským Ministerstvem zahraničí transfér technologií "Keshe Foundation" na italskou půdu.

(K výše uvedeným informacím, myslím, není absolutně co dodat. Pouze několik poznámek o našich redakčních aktivitách. Dne 3. 12. 2012 v 9.30 hodin proběhne domluvený exkluzivní rozhovor mezi zástupcem redakce našeho magazínu Matrix-2001.cz a panem dr. Keshem. Zasílejte otázky: chvatal(@)matrix-2001.cz Paralelně začínáme vyvíjet s kolegy na Slovensku aktivity k tomu, abychom mohli pana dr. Keshe pozvat do ČR a SR k podobné prezentaci. V ČR je vybrána Praha a Ostrava a v SR pak Bratislava. Je samozřejmé, že Vás o všech novinkách a posunech ve věci budeme průběžně informovat. Zůstaňte ve spojení. Pozn. J.CH.)

Poznámka: Tento materiál lze volně šířit. Prosíme však vždy o uvedení zdroje Matrix-2001.cz a italské internetové adresy, kterou máte k dispozici níže. Děkujeme Vám za to.

Zdroj: www.iconicon.it/blog/2012/11/grande-successo-della-keshe-foundation-fire...

Prevzaté z: http://www.matrix-2001.cz/


"Najväčšie odhalenie všetkých čias" nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Šíření technologií Keshe pokračuje! (Arménský telekanál v Los Angeles)
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/sireni-techno...

Japonsko přijalo Keshe patenty!
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/japonsko-prij...

ITÁLIE OFICIÁLNĚ POTVRDILA SPOLUPRÁCI S "KESHE FOUNDATION" - VÝVOJ PLAZMOVÉHO REAKTORU A VESMÍRNÝ PROGRAM (VIDEO)
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/italie-oficia...

Nadace Keshe předala nové technologie v Sierra Leone
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/nadace-keshe-...


Sekcie: 
november 24, 2012 20:39 popoludní

 

 

Top