Obrázok používateľa CEZ OKNO
Američania v 80-tych rokoch strašili Sovietsky zväz inváziou UFO

Prvý "lietajúci tanier" nedoletel ďaleko a Američania boli nútení používať ponorky, aby ich mohli dopraviť k sovietskemu pobrežiu. Pentagon robil skúšky už s treťou generáciou lietajúcich tanierov v čase, keď Sovietsky zväz len začínal vyvíjať podobné mechanizmy. Bývalý inžinier prezradil redaktorovi Pravda.ru, čo sa dialo tam, kde sa komponenty "tanierov" vtedy vyvíjali.Koncom 80-tych a začiatkom 90-tych rokov sa nad územím Sovietskeho zväzu začalo objavovať veľké množstvo neznámych lietajúcich strojov. Niektoré z "návštev" boli mimoriadne čudné. Napríklad v decembri 1989 policajt v sibírskom meste Krasnojarsk prišiel na scénu a bol svedkom ako "temné lietajúce stroje s farebnými svetlami" experimentovali na elektrickej sieti miestnej továrne na alumínium. Iní ľudia, ktorí udalosť tiež videli, sledovali ako stroje letia nad riekou Jenisej a nad mestom Krasnojars. Ale dotyčný sám videl UFO už aj predtým, 26. apríla 1989 na Urale. Kde sa tieto čudné lietajúce stroje, ktoré očividne vyrobil človek, vzali?

Pri sledovaní filmov o dejinách letectva môžete vidieť čudné lietajúce stroje, pripomínajúce motorizované dáždniky, riadené človekom. Ten dáždnik môže skákať hore a dolu a môže sa chvíľu vznášať nad miestom vo vzduchu. Jeho vynálezcom bol Chance Vought, ktorý odskúšal "dáždnik" v roku 1911 v Amerike. A práve tento vynález bol predchodcom súčasných lietajúcich tanierov. Vynález z roku 1911 vyzerá smiešne, ale je nepravdepodobné, že americký vynálezca by vydal peniaze na stroj len tak pre zábavu. Jeho spoločnosť spolupracovala s námorníctvom. Výsledkom tej kooperácie bol lietajúci tanier Skimmer, ktorý sa objavil po II. svetovej vojne.

Lietajúce taniere sa v Spojených štátoch objavili v 40-tych rokoch. V Sovietskom zväze v 60-tych, 70-tych rokoch. Sovietsky akademik Šklovskij pre časopis Vremja povedal, že v blízkom vesmíre niet žiadnych iných živých bytostí, okrem pozemských. Špeciálne výbory začali cenzurovať všetky historky o mimozemšťanoch a UFO. Časopis "Technika molodeži" napísal o využívaní tajných technológií pre civilné účely. "Lietajúce taniere" nie sú cudzie vesmírne lode s mimozemšťanmi, ktoré by na zemi pristávali so strojmi, operujúcimi na základe antigravitácie, ale ide o stroje pozemské s elektrokinetickými motormi, ktoré sa pohybujú smerom nahor a nadol vďaka vytváraniu špirálovitých prstencov. Tieto nové technológie sa až donedávna prísne tajili. Ale americká armáda nehodlá ich technický princíp zverejniť. Dnes možno UFO často vidieť na Iránom, čo dokazuje, že Spojené štáty stále využívajú tieto tajné lietajúce stroje.

Využívanie nových technológií na mierové účely by mohlo značne uľahčiť život, ale v súčasnosti by to bolo čosi ako krásny sen pre teroristov a pašerákov drog. Takže lepšie je, keď sa ich princíp zatiaľ nezverejňuje. A práve kvôli tomuto sa už toľké roky prísne tají.

Invázia amerických UFO do ZSSR v roku 1980
Človek, ktorý mi o UFO povedal vraví, že je načase rozlúčiť sa s peknou legendou o lietajúcich tanieroch, i keď sa nám tak páči.

Pavel Polujan, Pravda: "Soviet Union Witnessed invasion of US-made UFOs in 1980s"
http://english.pravda.ru/science/mysteries/88811-UFO-0

Zdroj: protiprudu.info


Rubriky: 
jún 21, 2009 23:49 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top