Obrázok používateľa CEZ OKNO
Jak na různé kmitočty reaguje lidské tělo, „nacucané“ magnetickým marastem?

Dostal jsem druhé oficiální výsledky rozboru magnet. částic, dovolím si tímto udělat krátké, neodborné shrnutí. Popud ke zkoumání těchto částic vznikl náhodou, při pozorování lesklé „špíny na okně“ a přípravě vody pro labor. zkoušky a jejího náhodného kontaktu s neodym. magnetem. Potom následoval „sběr“ na chodníku,na dvoře, v CHKO a po trase Humpolec Č. Budějovice. Všechny vzorky jsou si „opticky a magneticky“ podobné, liší se množstvím. Rozhodující pro testy byl sběr na dvorku R.D., 21. 2. 2011. Místo je ze S.J.Z. chráněno budovami, na dvorku neprobíhaly od r. 1999 žádné práce s kovem. Navíc je pravidelně sekaná tráva, takže určité množství částic bude určitě v kompostu. Bude zajímavé udělat rozbor.


Bylo povrchově odebráno 200g zeminy, z níž bylo pouze promícháváním získáno 7,5g magnet. částic. (Toto množství bylo rozděleno na tři díly, dva zaslány do laboratoří a jeden uložen jako porovnávací vzorek.) Tímto způsobem však nikdy nelze získat množství celkové, skutečné, které bude podstatně vyšší. Přesto je nadále počítáno s poměrem magnet. částic v původní zemině 3.75%. Pro získání 1000g magnet. částic je tedy zapotřebí pouhých 26.6 kg zeminy!

Vzorek vody č. 1 pochází ze stejného místa z hromady starého sněhu, odběr - z 18. 2. 2011

Vzorek vody č 2. pochází z místa u rybníka 300 m od komunikací, ručním sběrem při sněžení, cca 3 cm nad povrchem, ze dne 19. 2. 2011 dopoledne.

Laboratoře projevily velikou vstřícnost a ochotu, přičemž byla vyjádřena neobvyklost zadání.

Možná návod, co hledat.

Ceny rozborů na jeden prvek - 120 až 250 korun plus poplatky za manipulaci, likvidaci, vystavení protokolu aj. Dá se to vydržet.

Ještě jednou upozorňuji - Jedná se o kovy, které ZACHYTIL MAGNET, tudíž i HLINÍK je tady v MAGNETICKÉ podobě. Zmiňoval jsem slitinu AL Ni Co, nepletl jsem se.

K magnetickým částicím.

Obě laboratoře potvrdily vysoký obsah Fe a Al. Zatím se nenašel nikdo, kdo by jenom připustil toto obrovské množství z dopravy. (Jedna hláška-pokud je tady tolik hliníku, tak je to otěrem, ne provozem—dlouholetý technik teplárny).

Nikdo si neumí vysvětlit tak velkou přítomnost Co. Je to prvek s měr. hmotností 8,7kg/dm3, velice odolný kyselinám a otěru, velice drahý. Zastoupení v Zem. kůře 25 mg na kg. Feromagnetický do 1000 st C. Radioizotop C 60 má poločas rozpadu 5,2714 let - používá se jako gama zářič. Zastoupení v mořské vodě 0,27 mikrogramu na litr. Sloučeniny mají také žluté až žlutooranž. zabarvení. Použití – Chemický průmysl, výroba skla, metalurgie.

Zdravotně málo prozkoumaný, neexistují hyg. normy. Při vdechování toxický, účinky se projevují se zpožděním řádu měsíců. Způsobuje pálení očí, ekzémy.

Názor:

Uvedené množství odpovídá těžkému chemickému nebo slévárenskému průmyslu při výrobě!


Mangan-nahradil antidetonátor a částečně mazivo v benzínu místo olova, množství obrovské.

Nikl-legura do kovů, korozivzdorný, toxický, magnetický. Způsobuje kromě jiného otravy, ekzémy.

Povolený limit v 1 m3 vzduchu je 0,02 mikrogramu za ROK!

Olovo-toxické, jako většina kumulativní v organismu. Způsobuje těžké otravy, poruchy činnosti mozku aj.

Povolený limit v 1m3 vzduchu je 0,5 mikrogramu za ROK!

Železo-používá se jako sanační činidlo na chemicky znečištěných půdách. Ve velkých dávkách způsobuje choroby prostaty, varlat, neplodnost. Povolená mezní hodnota pro pitnou vodu je 35 mg/l.

Zjištěná hodnota v přepočtu na 26. 6 kg zeminy: 160-190 000 mg!!!

Hliník - opět upozorňuji - POUZE ten MAGNETICKÝ!!!

Toxický od 0, 1-0, 8 mg/l. Způsobuje degenerativní procesy, je kumulativní, z těla téměř nejde, jako ostatní toxické kovy, vyloučit. Choroby - ucpání tepen a cév, srdeční arytmie, vysoký tlak, Alzheimer a jiné.

Mezní hodnota pro pitnou vodu 0,2mg/litr.

Zjištěná hodnota v přepočtu na 26,6 kg zeminy: 11-12 400mg!!!

Ve vodě ze sněhu—vzorek 1 3,1 mg/litr. 15. 5 krát nad normu pro pitnou vodu!!!

Vzorek 2 čerstvě padající sníh 0, 76 mg/litr 3, 8 krát nad normu pro pitnou vodu!!!

Fluor a fluoridy. V potravinách a pitné vodě povoleny v množství 0,7-1.5 mg/litr. Je potřebný pro organismus v nepatrném množství. Fluoridový anion je protoplasmatický jed, zasahující do funkce enzymů, neurotický. Váže ionty vápníku (odvápňování kostí).

Množství ve starém sněhu — 3.6 mg/litr 2,4 krát nad nejvyšší mezní hodnotu!!!

Fluorid sodný se používal za 2. sv. války jako prostředek k potlačování lidské identity, schopnosti vlastního rozhodování a úsudku a ke zvýšení lepší ovladatelnosti lidí. Způsobuje naprosto nevratné změny v psychice lidí!!!

Ostatní komentáře prozatím vynechávám.

Ještě pro upřesnění. Laboratoře mají potřebné akreditace pro uvedené rozbory. Magnet. částice byly v obou případech zkoumány atomovým absorpčním spektrometrem. Vzorky vody byly podrobeny fotometrické metodě po reakci s pyrokatecholovou violetí (barvivem) při vlnové délce 580nm.

Výsledky z laboratoří jsou vypovídající ve smyslu stavu konkrétního vzorku. Mohou napovídat, kam zaměřit svoje požadavky a zjišťování. Asi by nebylo špatné brát konkrétní vzorky z konkrétních míst a posílat do laborek s přesným zadáním na měření. Na obecné požadavky bude obecná odpověď, je potřeba zadat naprosto přesně požadavek, co se má podrobit analýze. Možná by nebylo na škodu laboratoře přímo vyzvat k odběru, aby se vyloučily případné pochyby a spory.

Nerad bych zapomněl na Trimethylaluminium. Raději to připomenu. Jedná se o pravděpodobně i voňavou kapalinu, chemicky nestálou a hořlavou. S vodou reaguje exotermicky za vzniku methanolu (ten podle chemiků prokázat nepůjde) a koloidního hydroxidu hlinitého (ten prokázat jde - Aluminium). Ten na sebe silně váže vodu (i ve formě vlhkosti). Myslím. že značné množství hliníku má původ v této formě.

Potud fakta. Nyní očekávané nepodložené teorie.


Pod mikroskopem jsou viditelné průhledné částice velikosti desetin mm, na jejichž obvodu drží jemné kuličky, předpokládám nanoželezo.

1. Buďto jsou velké průsvitné částice slída a na magnetu je drží síla nanoželeza, nebo

2. Velké částice jsou uhlíkové fullereny a naopak drží částice nanoželeza vlastní magnetičností(já vím, je to pekelně drahá technologie).

Směs 25% práškového Al a 75 % práškového železa=termit. Nanočástice=nanotermit (WTC-?). Pokud to podpoří pyroforický kobalt-?? Proč jsou takové obrovské požáry lesů, které jde těžko hasit? Termit hoří i pod vodou. Nechci domýšlet, co by se stalo při částečné náhradě hliníku hořčíkem.


Pod mikroskopem jsou i viditelné potvory z říše biologické, vzdáleně mi připomínají perloočky nebo buchanky na krmení rybiček. Ale tohle zatím neumím.
Jak by se asi mohla chovat magnetická „směs“ při kmitočtu jednotek až stovek GHz při nosné vlně jednotek Hz?
Jak na různé kmitočty reaguje lidské tělo, "nacucané" magnetickým marastem?

V.

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com

marec 23, 2011 21:01 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Radek
  Radekmarec 24, 2011 10:57 dopoludnia

  Komentár: 

  Dobry den,

  diky za otevreni zajimaveho smeru k badani. Bylo by mozne umistit nekam fotografie z mikroskopu ?

 2. Obrázok používateľa admin
  adminmarec 24, 2011 12:55 popoludní

  Komentár: 

  Pravdaže, foto pošlite na redakcia@cez-okno.net

 

 

Top