Nejdříve si přečtěte tento článek: http://www.topky.sk/cl/13/1312578/Objavilo-sa-zahadne-proroctvo--4--augu...
No jo, jenže oni počítají jednu „barvu“ jako že číslo, co kdybych to obrátil inverzně? Pak vyjde jiné datum…prostě místo jedné barvy (jak je zelená a bílá) brát tu druhou…a když tak na to koukám, tak by asi vyšel měsíc, který už byl… a to by pak nebylo bulvárně zajímavé, že?
Analogicky: Pokud by šlo o kolečka a čtverečky, jak poznám, co z toho je „naše“ (binárního kódu) jednička a co nula? Vyšly by dvě řešení (teoreticky by mohly být totožné)… a u tohoto obrazce nejde o totožné řešení (to by muselo jít o samé půlkruhy).
Pak tu jsou další otázky… jako proč brát pruh s měsícem blíže ke středu, proč ne na okraji? Tedy, vlastně nám z toho vychází spousta různých řešení, protože neznáme algoritmus dekódování.
Co vy na to???
VIDEO nájdete na tejto adrese
Video: http://www.youtube.com/user/atomikcreations
Zdroj: http://www.freepub.comehere.cz/
Súvisiace:
Kruhy v obilí
http://www.cez-okno.net/kruhy-v-obili