Obrázok používateľa CEZ OKNO
Galaktická politika a niektoré pozemské súvislosti (UTAJOVANÉ DEJINY ZEME časť VII.)

Bytosti založené na vodíku a kyslíku - Andromedánska rada - Povznesenie - Dogoni - Európske kráľovské rodiny - Reptiliáni - Heinz 57 - Filadelfský experiment - Planéta X (Nibiru) - Línia Enki - Ilumináti - Projekt Disclosure - Stephen Greer - Galaktická spolupráca
Bytosti založené na vodíku sa cítia byť ohrozené kyslíkovými formami života, pretože tieto kyslíkové formy majú omnoho rýchlejší rytmus. Vodíkové formy môžu cestovať len v rýchlostiach blížiacich sa rýchlosti svetla. Nemôžu ju prekročiť. Kyslíkové formy môžu dosiahnuť štvornásobok rýchlosti svetla. Vodíkové formy sú omnoho menšie, pomalšie, a pre väčší počet vhodných biosfér, početnejšie. Medzi formami dýchajúcimi vodík a kyslík existujú obchodné styky. Ale v minulosti prebehli medzi týmito dvoma civilizáciami veľmi katastrofálne vojny.

Andromedánska rada sa koná v hviezdnom systéme súhvezdia Andromédy. A je to tu na hviezde Mirach. Tu existuje aj hviezdny systém Zenitae (?) Tu Androméďania žijú.

Andromedánska rada bola založená pre štúdium migrácie, v snahe obmedziť kontakt medzi vodíkovými a kyslíkovými rasami a tým zastaviť konflikt medzi týmito dvoma veľkými systémami organického života. Komunikácia medzi týmito doma druhmi je často veľmi problematická.

Takto to začalo.

Otázka o spôsobe hovoru s vodíkovými formami, a čo je nutné hovoriť pomaly.

AC: Áno, mali by ste hovoriť veľmi pomaly. A určite použite zdvorilý, formálny jazyk, aby nič, čo poviete nebolo nesprávne pochopené. Spoznáte ich tak, že budú mať na nosných dierkach akýsi prístroj, a tie nosné dierky môžu byť takmer kdekoľvek, záleží na druhu. Ak majú na sebe oblek alebo nejaký druh prilby, vtedy môžete predpokladať, že sa jedná o bytosti vodíkové, metánové alebo amoniakové, pretože kyslíkové by taký prístroj nepotrebovali.

Androméďania, a toto je len niekoľko stručných poznámok, potom prejdeme k otázkam, sú húževnatí, čestní a statoční bojovníci. Budujú si masívne lode, z hľadiska životného prostredia sú podobné svetom, pohodlné, pevné, odolné (toto sú moje vlastné slová).

Sú príkladnými galaktickými občanmi. Cítia zodpovednosť za chybu. Keď niečo sľúbia tak to aj dodržia aj keď by ich to malo vyjsť draho. Sú veľmi aktívni v galaktickej politike a tešia sa značnému vplyvu v galaktických inštitúciách. Inštitúcie bolo založené hlavne kyslíkovými civilizáciami.

Tieto inštitúcie sú:

- Inštitút pre civilizovaný boj

- Povznesenie. Nepoužívajú slovo vzostup

- Migrácia, čo znamená kolonizácia

- Tradície

Sú veľmi trpezlivý premýšľaví a predovšetkým dôkladní. Boli zodpovední za zastavenie nepriateľských akcií v mnohých vojnách a pomáhali pri sťahovaní všetkých síl, ktoré boli v týchto konfliktoch.

Povznesenie. Mnoho ľudí, tu na Zemi, zvlášť z hnutia New Age, hovorí o Vzostupe, ale nikto v skutočnosti nevie, čo to je. Vedia, že existujú vyššie dimenzie, a že každý z nás s snaží dosiahnuť vyššiu frekvenciu v nádeji, že sa staneme vyvinutejšou spoločnosťou, my sami sa staneme vyvinutejší, staneme sa rozšíreným vedomím, pretože niekedy je tretia hustota tak prekliato ťažká.

Všetko toto uznávam, všetko je správne a v galaxii existujú archeologické dôkazy o rasách, ktoré skutočne zmenili svoju frekvenciu a posunuli sa na na vyššiu úroveň. To je fakt ale nenazýva sa vzostup. Nazýva sa „Povznesenie“ a zrejme žiadna z rás, ktorej sa to podarilo to nedokázala sama. Vždy mali niekoho, kto im pomohol dostať sa z maléru, v ktorom boli, niekoho, kto k nim doletel a v podstate ich doviedol do ďalšej úrovne.

Otázka: Znamená to, že už nemajú fyzické telo?

AC: Nie, fyzické telo majú, telesnosť existuje vo všetkých dimenziách. Nie je to tak, že sa jednoducho posuniete do štvrtej, či piatej dimenzie a bude z vás len malý obláčik poletujúci vo vetre, tak to vôbec nie je. Je to rovnako pevné, len jednoducho iné. Telesnosť je iná.
Telesnosť má omnoho väčší rozmer.

Naše farebné spektrum má teraz 72 rôznych frekvencií farieb. Piata dimenzia ich má 123. Sú farby, veci, ktoré som videl a ktoré neviem vysvetliť. Nedá sa to, pretože tu neexistuje nič, k čomu by som to prirovnal.

Teraz si dáme 15 minút otázok a potom odovzdám slovo pánovi Mike Russovi.

O: Chcem sa spýtať na Dogonov a celú tú vec okolo Sírianov, keď kmeň Dogonov v Afrike tvrdí, že komunikovali so Sírianmi.

AC: Mali mapy ešte pred tým, než sme vôbec vedeli, že Sírius existuje. Nie som si vedomý, že by mali skutočne rybací chvost, nie.

O: Spomínali ste Povznesenie. Vieme kto, a či nám pomáha s povznesením?

AC: Myslím, že je to určitá možnosť. Vasais mi raz povedal, skôr než odišiel, že naša špecifická pozemská rasa bola jedným z najsľubnejších ľudských druhov, čo za veľmi dlhú dobu videl. Aj napriek všetkým ostatným hlúpostiam sme boli jedni z najsľubnejších. Každopádne, je to len môj názor. Neviem, či je to fakt. Ale ak Andromedánska rasa urobí to, čo má na budúci rok v pláne a pokúsi sa odstrániť všetky regresívne mimozemské prítomnosti z tejto planéty a Mesiaca, ak k tomu naozaj dôjde, Moraney povedal, že majú v pláne len sedieť vo vesmíre, všetci ich uvidíme, a len nás dva až štyri roky pozorovať (uvedené podľa mierky našich rokov). Chcú vidieť ako sa budeme navzájom chovať keď nie sme manipulovaní.

Spojíme sa vlastne? Na čo som poukázal dnes ráno, je, že počas 300 rokov tu nebol v skutočnosti žiadny mimozemský zásah, a čo sa stalo? Skoncovali sme s monarchiami v Európe a vytvorili Spojené štáty americké. Hoci tie, dámy a páni nikdy nemali vzniknúť. Bola to nehoda. Nikdy sa to nemalo stať.

Európske kráľovské rodiny, ktoré sú spojené s mimozemskými líniami, nikdy nepredpokladali, že by stratili kontrolu, nikdy. A akonáhle Amerika otvorila Pandorinu skrinku, prúdilo do nej mnoho ľudí. Pretože sme všetci boli otrávení z ich tyranie. A stále sme.

O: Je niečo, čo by ste nám chceli povedať o zmenách tvaru, kráľovskej línii, Drakoniánoch a podobne?

AC: Na túto tému som sa už bol rozprával s jedným divákom z publika. Meniči tvarov. Existuje technológia ktorá okolo tela vytvorí holograf.

O: Používa sa v súčasnosti na Zemi?

AC: Odpoveď znie – nie.

O: Môže osoba, regresívny subjekt, prevziať ľudské telo?

AC: Jednoznačne áno. A tento proces je v skutočnosti veľmi jednoduchý. Niekoho unesú, veľmi pomaly ho usmrtia, a v momente jeho posledného vzdychu, keď jeho podstata opúšťa telo, ju nahradia inou. O niekoľko momentov neskôr sa telo zdvihne zo stolu, to isté fyzické telo ale vnútri je úplne iné, pretože už má inú dušu. Takáto technológia existuje.

O: Označili vy ste to za vtelenie (Walk-in)?

AC: Áno nazval by som to tak.

O: Budú si pamätať na pôvodné telo?

AC: Áno, pamätajú si. Rozumiem tomu tak, že existuje prechodné obdobie tri až sedem mesiacov. Vo všeobecnosti, ak sa to stane významnej osobe, tá sa bude pohybovať mimo centra pozornosti, bude ju vidno len zriedka, pretože sa vtedy ešte adaptuje. Povedzme si o tom viac. Povie sa: Videl som ako s premenil na reptiliána, vlastne som reptiliána videl. To je aj najpravdepodobnejšie. No neznamená to, že sú to reptiliáni a používajú technológiu aby vyzerali, ako ľudské bytosti. Je to ľudské telo. Ale musíte mať na pamäti: reptiliáni nie sú zvyknutí na extrémne emócie. Nemajú emócie ako my. De facto mnoho ľudských rás tam vonku nemá extrémne emócie ako my. A ak nastane situácia, že sa telo vzruší, pretože je to ľudské telo a to sa mu stáva... je to táto obrovská anténa. Keď sa vzruší, reptiliánska duša vnútri, nevie, ako má na to reagovať, a tak sa pravdepodobne buď začne báť, alebo sa vyľaká. A preto, že sú to extrémne silné duše, tak keď sa to stane, uvidíte ich projekciu v ich aurickom poli. Uvidíte ju, pretože nie sú zvyknutí na emócie. Nevedia, ako si s nimi majú poradiť, a to je prechodné obdobie. To mi bolo povedané.

O: Môže mať pôvodný reptilián sexuálny vzťah s ľudskou bytosťou?

AC: Áno, ale z toho nevzíde žiadny potomok. Ak je nejaké potomstvo, tak len preto, že došlo ku genetickej manipulácii.

O: Prečo by to potom robili?

AC: Ja vlastne neviem, že by k tomu bolo došlo, ale môže byť, naozaj majú falus.

O: Niektorí ľudia mi o tom hovorili.

AC: Môže byť. Možno sledujú ako to ľudia robia, všimli si tie zvýšené emócie a vášeň, príval, ktorý v tej chvíli zažívame, a skúšajú to sami zažiť.

O: Zdá sa že ich priťahujú rôzne rasy na Zemi, prečo, sú to rôzne kombinácie tých dvadsiatich dvoch, alebo?

AC: Áno sú.

O: Viete, čo sú ktorí mimozemšťania?

AC: Niektorých poznáme. Ešte nie som celkom pripravený o tom dnes večer hovoriť, ale učiníme tak skutočne čoskoro. Sľubuje, že tak o štyri týždne to už bude na web stránke. Veľmi by som chcel vytvoriť akýsi zoznam, tak aby si každý mohol zistiť, kto sú tí všetci, zvlášť, keď je to už na spadnutie. Potrebujeme to vedieť, alebo aspoň by mala byť o tom dostupná informácia. Kto chce vedieť, si to zistí.

O: Na toto nemusíte odpovedať, ale je Kaukazská rasa (bieli, p.p.) jeden druh alebo sme tiež miešanci?

AC: Sme miešanci, všetci. Všetci sme Heinz 57. Sme miernej a dobrej povahy, keď nás nechajú na pokoji a neprovokujú.

O: Existujú isté náznaky, že si získame planétu späť.

AC: Vrátia nám ju, ale, čo s ňou potom urobíme bude plne v našej zodpovednosti. Planéta nám bude navrátená. Viem naisto, že sa uvažuje o informovaní ľudstva, keď by každý dostal, presne tie isté údaje, o tom, kto sme, odkiaľ sme, kto boli tieto tvory, a kto nami manipuloval. V podstate, to, čo povedia, bude: OK, pravda je takáto. A som si nie istý, koľko ľudí to bude schopných uniesť. Ak sa to stane ako o tom rozprávali. Viem, že po tej extrakcii budú nejaké kontakty. Potom sa stiahnu a budú nás sledovať. Teraz bude už celá zodpovednosť na nás. Podľa toho ako sa chováme jeden k druhému, k našej vlastnej ekosfére, biosfére, ak nebudeme zodpovedný, nepomôžu nám.

O: To bola galaktická debata.

AC: Áno, a k takémuto kompromisu došli. Nevážia si seba, nevážia si jeden druhého, nevážia si svoj domov, svoje hodnoty. Presne tak to bolo prednesené. Boli manipulovaní od začiatku.

O: Čo ak je zodpovedná menšina, nie väčšina?

AC: To je z časti, to prečo dúfam, že nás idú informovať. Všetci sa to dozvedia, a budeme môcť začať písať novú kapitolu (a celkom novú knihu). Bola by to obrovská pomoc.

O: Vraveli ste, že k tomu dôjde na budúci rok?

AC: Dátum, ktorý mi oznámili je 12. august 2003. Prečo práve tento dátum, to som nevedel, až pred niekoľkými rokmi,… spomínate si na Filadelfský experiment, ako poslali Eldridge dierou v čase, ktorú vytvorili? Vytvorili portál, tam kde nikdy nemal byť. Niektoré regresné rasy, ktoré tu sú a boli na iných miestach galaxie, boli vtiahnuté cez tú dieru v čase, a sú, preto doslova z iného času. Ide o to: zhromaždiť ich a doslova povedať - OK. Buď na vás budem od teraz dozerať alebo sa budete môcť cez tú dieru vrátiť, keď sa v ten deň otvorí.

O: Je to 60 rokov?

AC: Teda, keď sa prechod otvorí budú mať príležitosť vrátiť sa tam, kde patria. Dúfa a predpokladá sa, že tak spravia. Akonáhle sa tá diera zatvorí, máme tu najaté rasy z oblasti mimo našej galaxie, ktoré vedia ako ju zapečatiť, aby sa už nikdy viac otvoriť nemohla. Tie rasy sú už očividne tu.

Neprinieslo to ťažkosti len nám, spôsobilo to problémy všetkým, pretože bol vytvorený most medzi rôznymi časmi.

O: Čo nás čaká v ten deň?

AC: To je výborná otázka (smiech). Skutočne výborná, a ja nemám ani poňatia. Jedno však viem, že pokiaľ sa nedozviem niečo iné, v ten deň si vezmem v práci voľno.

O: Je nejaký súvis medzi touto udalosťou a blížiacou s Planétou X?

AC: Aj to je výborná otázka. Planéta X: pred dvoma rokmi, a uviedol som to aj na webe, časť Nibiru rodiny, línia Enki, od Andromédskej rady, žiadal povolenie na vstup do nášho slnečného systému aby si mohli vyzdvihnúť ťažobné zariadenia a iné veci, čo tu zanechali. Prebehlo mnoho debát. Andromedánska civilizácia bola dôrazne proti, pretože Nibiruánci sú známi svojou vierolomnosťou. Napriek tomu Andromedánska rada rozhodla v ich prospech. Povolila vstup. A oni už prichádzajú. Nie je to planéta ale vesmírne plavidlo veľkosti planéty. Je ovládateľná, vie meniť smer, vie sa dostať všade. Jej dráha nie je orbitálna, ako nás učili.

O: Teda nám nemôže ublížiť?

AC: Môže, ak sa priblíži na veľmi krátku vzdialenosť. Jej pole tu spôsobí veľa problémov.

O: Je taká veľká ako sa vraví?

AC: Určite. Od Androméďanov viem o rasách, ktorých materské lode z Andromédskej galaxie sú dvojnásobkom Jupitera a pojmú vyše miliardu obyvateľov. To je úžasné, a ja si neviem predstaviť že by som tam bol. Dokončím ešte o Nibiru. Prichádzajú a ja vôbec neviem, čo sa stane. Viem vám len s istotou povedať, že Androméďania nepredpokladajú, že si prídu len po svoje ťažobné zariadenia. Len poznamenám, že väčšina toho ťažobného vybavenia je v Saturnových prstencoch.

Ako sa dá rozpoznať regresívna bytosť alebo hybrid? Androméďania sledujú, keď pošlú svoju prieskumnú skupinu aby študovala planétu, rasu, zasväcujú a inštruujú, monitorujú reťaz myšlienok. Z nich potom rozoznávajú kto je regresívny, kto vyvinutý, benevolentný, empatický, atď., všetko zistia z reťazí myšlienok.

Majú technológiu, ktorá je doslova viac než obrázok mozgovej vlny. Niečo ako fotokopírka. Zaznamenáva mozgovú vlnu a dostane obraz zámeru a myšlienky. Ak zistia, že reťaz myšlienky je veľmi regresívna, poznačia si ho a potom vždy presne vedia, kto to je a kde na planéte sa nachádza. Vedia to presne. A nie sú jediní, ešte aj iné rasy sú v Rade. V súčasnosti je v našej slnečnej sústave a mimo nej 38 rôznych rás. Delia sa o informácie a čakajú, čo sa tu bude diať.

O: To aj Hitlera by sa dalo považovať za regresívnu bytosť?

AC: Dal by sa považovať za regresívneho, ale je to vtelenie? Ak nie je, ostáva, budeme s ním musieť jednať. Ak je vtelením, je preč, pretože on nie je rodená duša. Je nám to, všetkým, jasné?

O: A čo Ilumináti?

AC: Mnohí z nich sú vtelenia. Viem o jednej rodine, ktorú by som ale nemal menovať ak sa nechcem dostať do problémov. Ale poviem vám súvislosti. V tej rodine sa deti rodia v línii, a keď dovŕšia tri roky, dôjde k výmene. Táto rodina teda funguje ako nosič. Nie sú skutočnou genetickou líniou, sú „hostiteľom“ pre neľudskú genetickú líniu. Rozumiete mi? Boli vybratí ako skutočná línia, do ktorej sa vteľuje tá konkrétna rasa.

O: Z chovných dôvodov?

AC: Áno presne. Nechcel som to hneď takto priamo povedať, mám z toho husiu kožu.

O: Niektorých z Iluminátov odstránia, a niektorých nie?

AC: Budú odstránené vtelenia, skutoční genetickí mimozemšťania. Ak ale sú to v skutočnosti pozemšťania, sú to hajzli, je to však naša rasa a musíme si to vyriešiť sami. Fakt, že trpia mentálnou psychózou, to nie je problém s ktorým by sa Rada práve chcela zaoberať. S tým si musíme poradiť my sami.

Musíme prevziať zodpovednosť za našu vlastnú rasu. To sa týka opäť tradícií. Činy jednotlivcov sú odrazom rodu a druhu. Podľa toho sa riadia. Čaká nás veľké poučenie, ak sa veci vyvinú, ako by sa pravdepodobne mohli. Naozaj neviem.

O: Existuje nejaké znamenie, podľa ktorého vedia rozoznať, kto je regresívny?

AC: Aké znamenie? Nepotrebujú značky, majú svoje mozgové vlny a reťaze myšlienok. Jednoducho zapnú prístroj. Majú satelit a cezeň prijímajú frekvenciu mozgových vĺn. A všetko sledujú cez vynikajúce počítače. Zaznamenávajú každú ich myšlienku a čin.

O: Myslíte si, že ľudia ako my, ktorým prednášate, sú tí, ktorí budú napomáhať zmene?

AC: Skôr áno. Ľudia nebudú vedieť, ako si poradiť s novými informáciami. Pobožní veriaci, Židia, alebo Kresťania, zažijú s týmito informáciami ťažké časy zmien, celý ich systém viery sa zrúti. Budú tým však musieť prejsť a to bude pre nás všetkých obrovská skúsenosť. Organizované náboženstvá skončia, nadobro.

O: Niektorí, čo vás počúvajú si pomyslia, že ste sa zbláznil.

AC: Už som to počul, ale našťastie moja žena a deti si to nemyslia, a to je pre mňa rozhodujúce. Ľudia uvidia mimozemšťanov, obrovské vesmírne lode, na oblohe uvidia stovky a stovky míľ materských lodí.

Otočia sa ku mne a povedia: “Ja to ale nevidím.“ Kto bude potom popierať skutočnosť?

Myslím, že dochádza k snahám skutočne ľudí oboznamovať, a že v rámci svetovej vlády existujú isté benevolentné sily, ktoré sa snažia vyriešiť veľmi náročný problém a snažia sa pomôcť. Myslím, že práve preto bolo možné v projekte Disclosure začať s odhaľovaním. Tí z nás, ktorí tento materiál študujú to považujú za jasný dôkaz.

Ide o výpovede, o tých, ktorí tie príbehy prinášajú, nejde o Stephena Greera. Chcem to povedať celkom jasne. Stephen urobil všetkým obrovskú službu, ale nejde o neho. Ide o všetkých tých, ktorí tak mohli natočiť svoju výpoveď.

S mojou ženou sa o tom rozprávame pri večeri. Niekoľkokrát sme mali na návšteve Mikea Russa.

Rozprávame sa o tom a cítime sa neschopní posunúť informáciu verejnosti.

Na tomto si predsa nemôžem založiť živobytie.

O: Keďže by sme radi boli v tejto veci aktívni, myslíte si, že by nás Androméďania mohli využiť ako hovorcov?

AC: Už 15 rokov sa snažím s nimi hovoriť o rozšírení svojho zoznamu o ďalších ľudí (smiech). Ako som pochopil, v nasledujúcich rokoch budú kontaktovaní mnohí ďalší ľudia. Budete oslovení jednotlivým rodom alebo hviezdnym systémom, podľa konkrétnej mimozemskej línie, ktorá dominuje vo vašom tele.

Bolo mi potešením, uľavil som svojej duši aj hlave (a možno mi už teraz narastú vlasy!)

Jednoducho vám všetkým ďakujem.

Alex Collier

Zdroj: Pohľad Androméďanov na galaktickú históriu
http://www.bibliotecapleyades.net/andromeda/andromedacom_galactichistory...

Celý seriál "Pohľad Androméďanov na galaktickú históriu" nájdete na tejto adrese.

Preklad: -maeve-

exkluzívne.cez.okno

Alex Collier je „kontaktér“ mimozemskej rasy ľudského výzoru zo súhvezdia Androméda. Mimozemské kontakty začal zažívať v detstve a trvali až do puberty. Tieto kontakty potom na niekoľko rokov ustali, vrátane obdobia vojenskej služby, kedy pôsobil ako pilot vrtuľníka v americkej armáde a opäť sa objavili v roku 1985. Stretol sa s dvomi Androméďanmi, ktorí sa stali jeho učiteľmi a vzali ho na palubu svojich kozmických lodí vrátane veľkej mimozemskej materskej lode, kde ho počas troch mesiacov učili. Androméďania mu poskytli informácie o vesmírnej spiritualite, živote vo vesmíre a galaktických dejinách Zeme. Toto je v podstate prepis záverečnej prednášky Alexe Colliera pred jeho odchodom „do dôchodku“ o UFO v roku 2002. Ešte nikdy nebola zverejnená. Pojednáva o informáciách, ktoré mu odovzdali jeho „Andromedánske“ mimozemské kontakty o galaktickej histórii. Tieto informácie sú dôležité pre pochopenie historických zásahov mimozemšťanov. Šetrenia, ktoré urobil šéfredaktor Exopolitics Journal svedčia o dôveryhodnosti Alexa Colliera ako niekoho, kto sa s mimozemšťanmi stretol fyzicky. Vďaka Alexovi Collierovi za povolenie prepísať a zverejniť jeho prezentáciu. Pokúsili sme sa prepísať túto prezentáciu čo najpresnejšie. Prepis v anglickom jazyku urobil Teri Callaghan.

   Svoje tipy do seriálu UTAJOVANÉ DEJINY ZEME môžete posielať na redakčný mail.

Celý seriál "Utajované dejiny Zeme" nájdete postupne na tejto adrese.

november 24, 2009 23:22 popoludní

 

 

Top