Obrázok používateľa CEZ OKNO
Slunce s Rudou planetou

Dobrý den,
dnes ráno bylo stejně nádherné slunečné počasí jako tehdy při fotografování chemtrails. Obloha byla do modra čistě vypraná, a nikde ani mráčku. To bylo mezi osmou a devátou hodinou ranní. Pak mě napadlo, že bych mohl vyfotografovat samotné Slunce, když byla obloha tak výjimečně čistá. Intuice mě opět nezklamala, poněvadž mi cosi napovídalo, že ty snímky nebudou jen tak ledajaké obyčejné. A také tomu tak bylo.

S překvapením jsem hleděl na displej svého fotoaparátu s prvním pořízeným snímkem. Vpravo dole vedle Slunce se rýsoval malý stříbřitý kulovitý objekt. Myslel jsem si, že to je stále více na netu probíraná záhadná planeta X, která sem k nám do Sluneční soustavy letí. Začal jsem proto Slunce fotografovat dále, a čekal, co se dalšího objeví. A opět jsem se nemýlil. Až na dalších snímcích se objevila ona skutečná Planeta X též nazývaná jako Rudá planeta. A skutečně na snímcích lze vidět narudlý horní okraj tohoto objektu, jenž se "skrývá" přímo za Sluncem!

Proto jej není vidět!!! Podle astronomických pozorování se má jednat o tzv. Hnědého trpaslíka. Je to subhvězdný objekt, který nevyzařuje světlo a energii díky termonukleárním reakcím jako hvězdy hlavní posloupnosti. Přesto má vodivý povrch a jádro. V jádře sice probíhá syntéza deuteria, ale teplota a tlak nestačí na to, aby mohlo dojít k syntéze běžného lehkého vodíku. Vyzařuje rádiové a infračervené záření, někdy také viditelné světlo o velmi dlouhé vlnové délce, tj. červené. Tento objekt je astronomy označen jako SORI 70.

Je však znám též pod mytologickými názvy Nibiru, Marduk aj. S sebou přináší i své oběžnice (počet se různí od sedmi do patnácti). Jedna z nich je větší než náš Jupiter, a po nasvícení Sluncem bělavě naokrověle září. To je zřejmě ta, kterou jsem zachytil na tom prvním snímku dole vpravo od Slunce. Tato planeta má být domovem našich manipulátorů Annunakiů či obří rasy Nefilim, kteří zřejmě náležejí do společenství mimozemských Sil Temna. Některé teorie předpovídají návrat Nibiru již v této době. Je také zvláštní analogie s Mayským kalendářem jenž končí roku 2012. Bylo zjištěno, že k tomuto datu Slunce křižuje galaktický rovník a rovinu ekliptiky, uzavírá se celá perioda rotace zemské osy, a začíná nový „Posvátný strom“.

Přichází konec Věku Světa a začíná Nový Věk. Pokud je to pravda, pak prokázali Mayové opravdu velice detailní znalost astronomie. A tak se Nibiru opět objevuje na naší obloze. Zatím nenápadně a skrytě za Sluncem. Už nyní je na pohled větší než naše hvězda. Uvidíme, co za obra sem k nám doletí, neboť jisté historické zprávy hovoří o tom, že budeme jeho velikost pozorovat od "obzoru k obzoru" (patrně od východu až na západ)!!!

Pro ty, co ví, nemusím dále nic vysvětlovat. Pro ty, co dosud netuší, zmíním jen to, že elity již mají své záchranné archy vybudovány, a jsou na příchod SORI 70 připraveny. My ostatní budeme vydáni Osudu všanc. Ale to již bude jen krátká, i když velmi bolestná epizoda konce současného světa. Poté vznikne svět nový, na který mnoho lidí již dnes čeká. Kapitalismus, socialismus, komunismus, diktatura, fašismus a podobná zvěrstva tam již nebudou.

A to je přeci hezké očekávání Nového věku...

Slunce s Rudou planetou JZ od CK v 9h15min. 24. 2. 2011. Rudá planeta jasně viditelná v zákrytu za Sluncem v horním okraji
Slunce s Rudou planetou JZ od CK v 9h20min. 24. 2. 2011. Rudá planeta se poněkud vychýlila vlevo od Slunce
Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

POZORUJTE ZNAMENIA NA OBLOHE!
http://www.cez-okno.net/clanok/ocko/pozorujte-znamenia-na-oblohe


Sekcie: 
február 25, 2011 23:21 popoludní
 • krát komentár

17 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Leftie_SK
  Leftie_SKfebruár 26, 2011 12:31 popoludní

  Komentár: 

  Silne pochybujem, že tam je nejaká planétka... skôr to vidím na odraz v optike... ak sú pochybnosti, tak nech to zase odfotí cez zváračskú helmu ;-)

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 26, 2011 13:31 popoludní

  Komentár: 

  tiez si myslim ze je to len odraz.. aj to slnko je nejake divne.. :D

 3. Obrázok používateľa AlA
  AlAfebruár 26, 2011 13:31 popoludní

  Komentár: 

  Ja tu planetu taky vidim i jejich 5 mesicu kolem.. :D

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 26, 2011 14:39 popoludní

  Komentár: 

  Kokos to čo je? To amatérske foto má byť akože dôkaz...

 5. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 26, 2011 16:12 popoludní

  Komentár: 

  Pokud sme schopni hledat planety tisíce světelných let daleko, určitě by jsme věděli o planetě takových rozměrů, jako je tzv. hnědý trpaslík
  v naší soustavě. Každá planeta i malých rozměrů působí na svou hvězdu gravitací a i já jako amaterský astronom jsem schopný zjistit jestli je planeta tak blízko slunce, (pomocí gravitační síly působící na hvězdu). Pozoruju i tzv. planetoidy v ortově pasmu a ani jedna neni vetší než náš měsíc. Takže hypoteza o dvou sluncí apod. je docela slušný business

  Nedá se však vyloučit hypotéza zbloudilé planety, která může mít oběžnou dráhu zcela vyjmečnou, ale taková planeta zatím spatřena nebyla, pokud by to měla stihnout do roku 2012 musela by letět pomalu rychlostí světla, taková planeta by se rozpadla.

 6. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 27, 2011 01:57 dopoludnia

  Komentár: 

  jelikož jsem schopen koukat na slunce po celý den,i při jeho největším svitu tak jsem opravdu nic okolo jeho kotouče nic neviděl,takže by si měl autor nechat své foto s odrazem nechat pro sebe a nekrmit ostatní nepravdou a pokud chce vědět něco o planetě Nibiru,tak se momentálně nachází cca na okraji naší sluneční soustavy.

 7. Obrázok používateľa Lancelot
  Lancelotfebruár 27, 2011 02:56 dopoludnia

  Komentár: 

  Měl by sem dát lepší fotky, jestli už si tím fotografováním Slunce nezničil foťák a oči. :) Správně se má Slunce fotit přes filtr a né takhle, to si nanejvýš spálí oči :)

 8. Obrázok používateľa jaro
  jarofebruár 27, 2011 08:04 dopoludnia

  Komentár: 

  uzasne. planeta velka ako slnko. A realne bude vacsia, pretoze sa asi neskryva tesne za slnkom.

  Staci si precitat knihu 12-ta planeta od Zacharia Stichina, cloveka ktory "zivditelnil" "teoriu" navratu Nibiru (Marduku, ...) a jednoduchu matematikou prveho stupna zakladnej skoly si vypocitame, ze navrat je "planovany" okolo roku 3400. Autor clanku ma este dost casu na fotenie takychto obrazkov. Ale ak bude skusat aj inu optiku, mozno bude mat aj modreho trpaslika s o zltymi pruhmi a mozno pride aj Snehulienka.

 9. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 27, 2011 12:20 popoludní

  Komentár: 

  No ja som čítal 12 planétu niekolko krát a myslím že plánovaný návrat je naozaj okolo roku 2012.

 10. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 27, 2011 15:57 popoludní

  Komentár: 

  ...roky 2110-2120

 11. Stránky

 

 

Top