Obrázok používateľa CEZ OKNO
HOLOGRAMY VELKÝCH MISTRŮ

Na Zemi bylo před 50.000 lety vysazeno šest přídavných hologramů, kdy 48 Velkých Mistrů, kteří byli naklonováni z genetických materiálů vysoké duchovní elity v Sírijském hvězdném systému, dorazili na Zem. Příběh této skupiny je smutný a je to ten, který Mila a Oa loni do hloubky prozkoumali zásluhou materiálů Samostudia a Skupinového Mistrovství, protože je to jejich vlastní dědictví, od nějž shromažďují záznamy.

Každý ze 48 Velkých Mistrů zemřel po 8 měsíčním období během 2000 let původního vysazení. Někteří zemřeli na roztříštění ran, které poškodily delfíní a velrybí říši; další byli roztříštěni kvůli ostatním rudým lidem, kteří nevědomě žárlili na znalosti, které měli Velcí Mistři. Mnoho Velkých Mistrů před svou smrtí zplodilo potomky, což umožnilo, aby dědictví setrvalo do současné doby a prodloužilo dlouhé tkanivo rodu.

Když byly znalosti Velkých Mistrů převedeny do Anu, byli Anu schopní prodloužit své životy. Avšak praktiky prodlužování života způsobily pád ve vědomí jejich vlastní biologie, což vedlo k extrémní válce mezi stranami a na konci k nukleárnímu zničení Země. Toto zničení byl jediný největší pokles ve vědomí a vibraci, jaký kdy Země poznala a to se stalo před 30.000 lety. Avšak než se to stalo a vedlo to k uvedenému, štěpení myšlenkové formy se stalo ukotveným na Zemi, což později způsobilo válku Anu.

Když byly znalosti Velkých Mistrů převedeny do rudého národa, vysetého před Velkými Mistry, zrodil se tanec guru (Guru = zasvěcenec, duchovní otec, autorita, učitel nebo na slovo vzatý odborník.). Guruové získali znalosti pořízené od jiných rodů a souboru rodových linií, které nebyly jejich vlastním skutečným dědictvím. Takoví guruové mohli vytvořit znalé učitele; avšak když se pokusili vzestoupit, neměli vhodné znalosti o tom, jak vytvořit humanoidní (lidskou) formu čtvrté dimenze. Výsledkem byl nekompletní vzestup a ukotvení štěpení myšlenkové formy, která souvisí se smrtí, destrukcí, nemocí a stárnutím. Byl to neúplný vzestup gurů, který vedl k pádu za pádem na Zemi a nakonec k nukleárnímu zničení Anu.

Lidé z holografického dědictví Velkých Mistrů v současné době mohou být dobře zataženi do hnutí vzestupu. Tito lidé věřili z celého srdce, že z tohoto důvodu byli vysazeni na Zem. Bohužel genetické svazky, které obdrželi s 36.000 řetězci DNA jsou méně než 18% celého souboru genetiky, které duchovní elita na Síriu zná. V omezení bylo snadné je ničit a když se znalosti, s nimiž se narodili, dostaly k ostatním lidem, byly tyto znalosti pouze zneužívány k jiným účelům.


1. Bůh Bohyně času
2. Bůh Bohyně rodových znalostí
3. Bůh Bohyně vývoje
4. Bůh Bohyně lidského druhu neboli Vysoký kněz & kněžka
5. Bůh Bohyně slunečních cyklů
6. Bůh Bohyně vzestupu do páté dimenze

Sírius tvrdí, že nikdy nevysadil lidi na Zem, aby vzestoupili. Avšak Země se může vrátit zpět v čase a zkontrolovat myšlenky a činy Velkých Mistrů a na to byli tázáni – jaký byl jejich smysl. Šestý hologram "Bůh Bohyně vzestupu do páté dimenze" má většinu klíčů pro změnu genetického zakódování. To je ten hologram, z nějž Mila vytvořila svou formu a její hologram doby narození. Oa na druhou stranu vytvořil svou formu z Boha Bohyně Slunečních cyklů a jeho hologram doby narození je Bůh Bohyně vývoje.

Vypadá to, že šestý hologram neboli Bůh Bohyně vzestupu do páté dimenze, měl nehodu a tak skončil na Zemi; navštívení nejvyššího kněze ze Síria této holografické podstaty mělo vliv na jednoho z klonovaných Velkých Mistrů, produkujícího potomka. Kdyby se to nestalo a nebylo to přidáno do genetiky a svazku holografické znalosti, pak by současný posun vzestupu lidského druhu asi selhal. Proto Země uvažuje, zda to byla skutečně chyba? Nebo to byl záměr Země vzestupovat, který ji vtlačil do lidského snu a způsobil zrození dítěte, přinášejícího nezbytné vědomosti, aby tyto umožnily budoucí lidský vzestup? Možná to také bylo způsobeno mimo víru, že Velcí Mistři neměli sami o sobě svůj cíl, jímž byl vzestup lidstva a Země. Země nechává každého, aby to uvážil. Lidé s výše uvedeným genetickým a holografickým sklonem jsou ti, kteří v současné době na Zemi vyřezávají plán vývojové úrovně Bodhisattvy (6000 řetězců DNA). Zpravidla ti, kteří vyřezávají Bodhisattvu, vytvořili své tělo v děloze z jednoho z těchto šesti hologramů; hologramy doby zrození mohou být odlišné, ale většinou jsou buď podstaty Velkých Mistrů nebo Rudé.

LIDSKÉ HOLOGRAMY ABYREONU

Jsou zde další lidé, kteří přišli na Zemi z jiných umírajících stvoření. To se stalo před nějakými 48.000 lety po smrti Velkých Mistrů. Tito lidé se zkřížili s lidmi jiných rudých národů a tím přidali své hologramy do lidských holografických rovin. Tito lidé Abyreonu byli ve své genetické struktuře magnetičtí a měli červenou barvu pokožky. Přinesli s sebou chybějící informace o elementech. Poté, co byly tyto chybějící informace o elementech přidány do svazku lidských holografických znalostí, byly vytvořeny první pokusy vzestupovat v části zbývající rudé duchovní elity.


1. Bůh Bohyně ohně a popela
2. Bůh Bohyně vzduchu a oblohy
3. Bůh Bohyně vody a páry
4. Bůh Bohyně Země a lávy

V současnosti byly tyto hologramy méně prospěšné ve vzestupu do vývojové úrovně Bodhisattvy. Proto většina lidí s touto holografickou dispozicí je omezena do 3000 řetězců ve vzestupu v dospělosti. Proč? Ačkoli mají tyto svazky znalosti o elementech, mohou postrádat znalosti o tom, jak upravit DNA. Bez schopnosti úpravy DNA se pak vzestup za určitý bod stává neplodným. Vzestup do Bodhisattvy vyžaduje vzkříšení mrtvých buněk a mrtvých systémů; to vyžaduje schopnost vrozeně rozumět tomu, jak upravit svou vlastní genetiku. Ti, kteří se o to dodnes pokouší bez uvedených holografických znalostí, jednoduše selhali ve svém vzestupu za 3000, dle zkušeností SSOA.

DNA ŠEDÝCH A PLAZIVÝCH

DNA Šedých a Plazivých (Gray a Reptilian) byla přidána do genetického svazku prostřednictvím pokřížení jejich druhu a lidského druhu na vesmírné lodi v době až o 10.000 let zpět v historii. Většina asijských ras má Plazivou DNA; mnoho lidí bílého původu má Šedou DNA. Hologramy pro tyto dva humanoidní (lidské) druhy však nikdy nebyly přidány do holografických rovin. Taková DNA je zpravidla přeměněna a spojena s myšlenkovou formou, překročenou při vzestupu do 1800 řetězců.

V současnosti je zde pár únosů, které se staly ve fyzičnu, některými ze zbývajících z rasy Šedých nebo Plazivých okolo Země. Většina manipulací se místo toho děje v éterických nebo astrálních rovinách. Většina takových astrálních rovin již byla globálně rozpuštěna ve vzestupu Země, s výjimkou hustoty vašich velkoměst. Když vzestupující iniciáti ztělesňují Světelný jazyk, pak se odstraňují programy a stroje Šedých a Plazivých, neboť již nejsou tak silné jako myšlenková forma, aby zůstaly v přítomnosti tónů stvoření na bázi jednoty.

Zdroj: http://vzestup.unas.cz/


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Anunnaki
http://www.cezokno.net/rubrika/anunnaki


Autori: 
Sekcie: 
september 05, 2012 01:25 dopoludnia

 

 

Top