Obrázok používateľa CEZ OKNO
O ANNUNAKI

V posledním příspěvku a rozhovoru z letošního úspěšného kongresu UFO v Nevadě vám představíme osobnost, kterou charakterizuje neuvěřitelně široký rozhled o světě, ve kterém žijeme, bohaté znalosti historie a hlavně srdečné a vstřícné vystupování na veřejnosti. Neil Freer je filozof, autor, básník, renesanční člověk a spolupracovník Arlingtonova Institutu. Je též odborným poradcem pro vedení exopolitické organizace. Má vzdělání v anglickém jazyce, filozofii a psychologii. Organizoval též kurzy na školách o filozofii a historii náboženství a má za sebou mnoho přednášek a více než 300 rozhlasových a televizních rozhovorů. Neil je autorem knih “Breaking the Godspell “, „God Games: What do you do forever? “ a v loňském roce vyšla třetí kniha pod názvem “Sapiens Rising: The view from 2100 “. Tuto knihu vlastní kromě jiných například manželé Obamovi, M. Gorbačov, Dalajláma, papež Benedikt, prezidenti Clinton a Carter. Jako filozof, futurista a člověk Neil Freer říká:

“V současné době se již nacházíme v období proměny, která bude charakterizovat 21.století jako století transformace našeho druhu. Obdrželi jsme pozvánku do vesmírné komunity a máme klíč k integraci a přehodnocení naší minulosti a současnosti jako nové bytosti, abychom splnili podmínky k akceptování. Pojďme napravit naši planetární identitu a důstojnost, náš napůl mimozemský původ a pojďme se připravit na přijetí do nebe, do kosmického společenství, jakožto konečný Sapiens sapiens, daleko moudřejší. Čekají nás nástrahy a nebezpečí, ale pojďme jim čelit společně. Mluvím za všechny, za mladou, ale chytrou rasu, pojďme tak učinit všichni pro naše děti.”

EX: Zajímalo by mě, jak vznikla rasa lidí s černou pletí, má to něco společného s Annunaki?

NF: O tomto je vlastně k dispozici dostatek informací, ale v první řadě chci pozdravit veřejnost v České republice a především exopolitickou komunitu, z naší poblázněné Ameriky (smích). Jsem členem Exopolitics.com pana Sally a vidím v této organizaci obrovský potenciál a oceňuji práci, kterou lidé jako vy dělají. Ale zpět k této fascinující otázce o černé rase. Sitchin ve svých překladech sumerských textů celou věc jasně popisuje, že jsme byli jako rasa vytvořeni genetickou manipulací a byli jsme nazýváni “černovlasí“, jasně je též zmiňováno, že jsme “pili z jámy“ a “jedli trávu z polí.“ Takže z bodu, kdy byl Homo erectus “upraven“ geny z bytostí Annunaki a kdy jsme byli velice primitivní, se naše rasa poměrně rychle vyvinula do pozice, kdy jsme se přiblížili k úrovni našich “tvůrců“. Pokud si pamatuji překlady správně, tak se nehovoří o tom, že by naše pleť byla velmi světlá, ale zároveň též není zmínka o tom, že by byla černá nebo tmavá. Nicméně ze zdrojů bližších biologii jako takové jsem o tomto tématu četl, že k výrazné adaptaci organismu na lokální extrémní klimatické podmínky stačí pouhých 10.000 let. Takže pokud jsme byli “vyprodukováni“ před 200.000 lety v podobné oblasti a běhali jsme okolo úplně nazí a jako otroci, je poměrně jednoduché a logické, že takové přizpůsobení místním podmínkám mohlo být naprosto přirozené. Pro srovnání, dnes už víme z biologického, fyziologického a dalších oborů, že ideální adaptace organizmu vůči extrémnímu horku, suchu a slunci, je být velice vysoký a také kudrnaté černé vlasy jsou údajně velmi dobrá ochrana. Na druhou stranu, když se podíváme na eskymáky, kteří jsou menšího vzrůstu a silnější, ti se budou strašně potit, když je přivedete do New Yorku nebo do oblasti s teplejším podnebím.

EX: V podstatě tedy souhlasíte s oficiální teorií, že rozdílné barvy pleti jsou produktem přírodních a přirozených procesů?

NF: Ano, jsem si naprosto jistý. Moji předkové pocházejí ze severní Evropy a jak víme, je skoro pravidlem, že lidé ze severu jsou světlé barvy pleti, aby mohli konzumovat co největší množství vitamínu D, co se dá. Moje rodina není výjimkou, kromě jedné z mých dcer.

EX: Jsou bytosti nazývané Annunaki to samé co Nephilim?

NF: Ó ano, Nephilim je jednoduše hebrejský výraz pro Annunaki používaný ve Starém zákoně a někdy se též používal výraz Anakiem.

EX: Jsou Annunaki reptiliáni?

NF: Ne, v žádném případě ne, myslím, že je to poněkud nešťastné tvrzení tohoto velice známého autora, a mnoho nejasností přišlo právě od něho, to je smutné. Když jsem se snažil najít reference, ze kterých čerpal, zjistil jsem, že mnoho je od jedné slečny, nechci jmenovat, která je údajné médium. Myslím, že je poměrně jasné, a z mnoha dochovaných záznamů, popisů a dokonce kreseb je jasné, že Annunaki byli velice lidského vzhledu. Muži měli veliké vousy v mnoha případech. Například v Egyptě panovníci, kteří neměli to štěstí vlastnit přírodní vousy, nosili tyto náhražky, či imitace dlouhých vousů, aby se napodobili svým “bohům“. Podobnou situaci pozorujeme i v kulturách Jižní a Střední Ameriky. Každopádně moje jednoznačná odpověď je NE. Absolutně ne. To samozřejmě, jen na okraj, nemá nic společného s mimozemšťany, kteří se tu objevili, a kteří mají reptiliánský vzhled. V poslední době velice fascinující téma, ale to je kompletně jiná rasa...
EX: Myslíte si, že Annunaki, poté co dokončili svoji práci zde na Zemi, jednoduše odcestovali pryč, nebo někteří zůstali a dohlížejí stále nad naší evolucí? V poslední době se množí podobné teorie o potomcích Annunaki, kteří jsou stále přítomni v utajení na naší planetě...

NF: Pokud budeme citovat jednu z posledních knih pana Sitchina, mluví se o tom zcela jasně, že když se Annunaki rozhodli odletět, tak určitý počet jich očividně zůstal zde. Měla to být Mardukova skupina. Myslím, že pravda je někde mezi. V současné době se mi na stole objevila zbrusu nová informace od člověka jménem A. R. Bordon. Na internetu si můžete stáhnout prvních 9 kapitol jeho knihy “The link“ a tento člověk s jistotou tvrdí, že je členem malé skupiny civilistů, což znamená, že armáda v tomto případě není zapojena. Tato skupina je napojena na několik dalších podobných ve světě. Bordon tvrdí, že tyto skupiny jsou již po několik let v kontaktu s různými mimozemskými rasami a jednou z nich jsou Annunaki. Ve své knize jde do poměrně velkých detailů těchto kontaktů. Rád bych se vsadil, jestli to je vše pravda, nebo ne a poslal jsem mu email, ovšem bez jakékoliv odpovědi a jedinou informaci o něm a jeho díle se mi podařilo získat od Kerry Cassidy z Projektu Camelot. Ta řekla, že Jim Marrs o něm prohlásil, že to je totální podvod, ale Kerry tvrdí, že se jí podařilo s tímto člověkem zkontaktovat a hovořit a na základě toho si myslí, že na jeho teoriích něco je. Bordon tvrdí, že je biofyzik a má doktorát a že se drží v ústraní. Jeho jméno zmiňuji především z hlediska exopolitiky, protože pokud to co tvrdí je pravda, posouvá to exopolitický výzkum o několik kroků dopředu.

EX: Co si myslíte o pyramidách v Číně? Kdo je postavil?

NF: No mám asi tolik informací jako Vy (smích). Víme nejen že existují, ale víme také, že některé z nich jsou větší než ty v Gíze. Bohužel nemám žádnou znalost, že by o nich byla zmínka v překladech sumerských, či babylónských textů, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby jejich stavitelé byli Annunaki, vzhledem k lokalitě, konfiguraci atd.

EX: Jedna typická otázka. Jak si myslíte, že byly postaveny pyramidy v Egyptě?

NF: Většina lidí bohužel nemá ponětí o výzkumu Dr. Davidowitze. Myslím, že to je Francouz a je každopádně světově známý expert a vývojář v oblasti syntetického materiálu, který se nazývá “geopolymer“, který má potenciál nahradit klasický beton pro použití ve stavebnictví. Davidowitz se velice zajímal o pyramidy a tak se jednoho dne vypravil do Egypta. Nějakým způsobem se mu podařilo získat vzorky kamene z vnitřních prostor pyramid a ve své laboratoři je podrobil testům. Jeho výsledky mluví o tom, že vzorky jsou ve skutečnosti vysoce kvalitní geopolymer, zjednodušeně beton. Velice kvalitní a dokonalý mix několika materiálů a surovin. Je tak kvalitní, že může být srovnán s betonem, který byl použit na zalití reaktoru v Černobylu, velice tvrdý a nepropustný materiál. Kromě toho dnes už víme, že pyramidy v Gíze byly postaveny minimálně před 10.000 lety, ne-li dřív a ne jak “klasická“ archeologie tvrdí. Davidowitz navíc zdůrazňuje další detail, a to, že na kamenných blocích jsou na některých místech stále patrné “otisky“ dřevěných forem, do kterých byla směs nalévána a které byly po ztvrdnutí pak odstraněny, tak jak to známe ze současnosti. Všichni se neustále pozastavují nad skutečností, že mezi kamenné bloky stěží vsunete žiletku, ale v tomto případě to dává naprostý smysl, protože to nejsou vytesané bloky kamene už od začátku. Jedna z nejstrašnějších věcí, kterou jsem zažil od archeologů byla, když Lehner pozval Davidowitze do Gízy a kdy všichni očekávali, že představí svou revoluční teorii. Namísto toho z něj udělal absolutního blázna a navíc veřejně. To byl řekl bych skoro zločin.

EX: Odkud si myslíte, že pochází myšlenka deformovaných lebek? Mnoho původních kmenů praktikuje tento rituál…

NF: Upřímně, nevím. Pokud bychom vzali nějakou z těch, které jsou údajně originální a jsou pochybnosti o tom jestli jsou lidské, a podrobili bychom je testům DNA, určitě by se mnoho otázek na toto téma vyřešilo, přestože je to drahé. Víme, že Lloyd Pye se tomuto výzkumu dlouhodobě věnuje. Zhruba před týdnem jsem od něj obdržel email, kde říká, že to vypadá, že se mu konečně podařilo získat prostředky na finální testy DNA známé lebky “Starchild skull“ (lebky hvězdného dítěte). Jak říkám, kdo ví co tyto lebky reprezentují, každopádně opět musím konstatovat, že nejsou žádné náznaky v sumerských a jiných textech o tomto fenoménu.

EX: Máte nějaké informace o tom jaká civilizace žila v oblasti Velikonočního ostrova a odkud pocházejí známé sochy?

NF: Mohu pouze zmínit to co znám z nejrůznějších dokumentů, které bohužel nejsou vždy úplně důvěryhodné a ani v tomto případě nemáme žádné zprávy v textech z Blízkého východu. Jedna věc, která ovlivnila můj názor na toto téma je, že v posledních 20-30 letech jsme měli možnost vidět, že místní lidé stále mají určitou znalost jak přesunovat tyto sochy a opravdu používali kmeny stromů a provazy, ale nepamatuji si, že by ukázali jak sochu uvedli do svislé polohy. Ale tyto nebyly tak veliké jako ty co jsou známé z televizních dokumentů. Mám pocit, že Sitchin se jednou velice krátce zmínil o směru, kam jsou sochy situovány, ale to nemělo nic společného s jejich mimozemským původem, nebo že by je postavili Annunaki.

EX: Co byste řekl o bytosti, kterou známe pod názvem Golem? Tento tvor měl být údajně odkazem na výrobu bytostí z hlíny a krve stejně tak jak to dělala Annunaki bohyně Ea. Například Maxmilián LaFayette tvrdí, že lidskou rasu stvořila bohyně Aruru. Co například asijské národy? Nebo indiány v Americe a Austrálii?

NF: Neznám slovo Golem, což je zřejmě hebrejské slovo. Takový tvor zní skoro jako reference na Starý zákon, nebo variace na příběh o stvoření člověka. Nevím co bych řekl o této bytosti a co se týče teorií pana LaFayetta, nechci komentovat tohoto pána. Je to autor, který se objevil v nedávné minulosti v Evropě a... nechci o něm mluvit.

EX: Co je podle Vás nejlepší důkaz o tom, že naše planeta byla navštívena Annunaki, či jakoukoliv jinou mimozemskou rasou v dávné minulosti?

NF: Jakýkoliv objekt, který označujeme “oopart“, neboli “out of place“ artefakt (artefakt mimo kontext doby) - dále to může být místo pod názvem Baalbek v Libanonu, kde se nacházejí stavby z neuvěřitelně obrovských bloků kamene. Nebo z genetického pohledu existují vědci, kteří jsou v současnosti natolik stateční a veřejně tvrdí, že naše DNA obsahuje podivné součásti, které by tam neměli být, doslova se někdy setkáváme s tvrzením, že naše DNA obsahuje mimozemské geny. Máme mnoho fyzických důkazů, jako například jednoduše pyramidy v Gíze a také mnoho faktů zaznamenaných ve starých textech, ať se týkají informací o pokročilé astronomii, či jiných odborných vědách. Jak mohl primitivní člověk takové věci znát? Pro mě je důkazem prakticky kombinace těchto nejrůznějších věcí.

EX: Dle starých textů, “bohové“ ovlivnili vývoj civilizace na Zemi v mnoha regionech. Máme informace jestli to byla jedna mimozemská rasa, nebo se na tom podílelo mnoho jiných bytostí, které souhrnně naši předkové nazývali bohy? Nebo mají vše na svědomí Annunaki?

NF: V ten specifický moment, kdy kolonizovali planetu před 32.000 lety, a od té doby, odpovědět se dá jedním slovem, ano. Víme, že Annunaki se usadili na Blízkém východě a odtud si postupně rozdělili další regiony na Zemi, jednomu vládci byla svěřena oblast Jižní Ameriky, dalšímu třeba Indie. Zajímavé je například Japonsko. Mnoho lidí stále nemá tušení o tzv. objektech, které mají na sobě zakódovány různé údaje a informace a které byly údajně pokladem japonského císaře. Byly chráněny a drženy v tajnosti po celých 2.500 let nejvyššími kněžími a někteří z nich dokonce přišli o život díky střežení těchto objektů, které jasně vypovídají o tom, že mimozemšťané přistáli v Japonsku. Jsou také zaznamenané trasy, na kterých se tito návštěvnící pohybovali a jedna z destinací je Blízký východ. Vypovídají, že tyto bytosti stvořili lidstvo, dokonce druh člověka s modrou kůží, což je tradice populární zejména v Indii. Je to skoro neuvěřitelné. Ovlivnili naši civilizaci i jiné rasy než Annunaki? To víte, máme před sebou ještě hodně bádání, abychom zodpověděli všechny otázky. Myslím, že jeden z nejlepších kousků badatelského úspěchu nabízí Joseph Campbell a jeho dílo, které má odpovědi na mnohé otázky. Snažil se shromáždit mýty a tradice mnoha národů a kultur a porovnat důležité aspekty s jediným výsledkem, že tyto příběhy jsou po tisíce let skoro identické a mění se jen jména v závislosti na regionu a jazyku. Hlavní myšlenka je, že toto zkrátka nemůže být následek přirozeného kulturního vývoje národů, které by neměly být vzájemně v kontaktu. Tak velká náhoda je skoro vyloučena, že by jejich tradice, legendy a mýty byly vpodstatě shodné.

Takže ještě jednou co se týká konkrétního období, myslím, že hlavními aktéry na naší planetě byli Annunaki. Co se dělo před jejich návštěvou? O tom lze jen spekulovat a nelze vyloučit návštěvy i jiných bytostí.

EX: Máte nějaké informace o obřích lidských kostrách, které se údajně jednou za čas nacházejí na mnoha lokalitách na Zemi?

NF: To je fascinující téma. Viděl jsem fotky, ale nemám žádnou konkrétní informaci z první ruky. Rád bych měl, ale bohužel. V první řadě, první fotografie, které jsem měl možnost vidět, byly falešné, tedy, šlo údajně o výrobek pro natáčení filmu a někdo si pohrál s fotokopiemi. Pochopitelně existuje mnoho dalších, na kterých jsou kostry 2,4 m vysoké, 3 m, 3,6 m a lidé tvrdí nejrůznější “pravdy“. V tomto případě mám přístup k informacím asi tak jako kdokoliv jiný, kdo má doma internet. Například každý asi zná příběh o záhadné jeskyni objevené v oblasti Grand Canyonu a tahle událost má určitou chronologii, protože se to týkalo jmen jako National Geographic a Smithsonian institute. A konkrétně lidé ze Smithsonian? Já jim teda nevěřím.

EX: A jako vždy, máte nějaké poselství pro českou veřejnost?

NF: Vzdálenosti na naší planetě se zmenšují, v souvislosti s daleko jednodušší možností cestování, přestože jazyky jsou stále ještě trochu problém. V současnosti se učím mandarinskou čínštinu, což je fascinující představa mít možnost komunikovat s milióny lidí, kteří používají tento jazyk. Jak sám víte, je někdy zajímavé sledovat myšlenkové pochody mezi jednotlivými jazykově podobnými kulturami, rozdíly mezi minulými a budoucími časy, gramatikou a tak. Myslím, že je velice zajímavé sledovat z pozice exopolitiky tento mezinárodní vývoj a jsem rád, že lidé ve vaší zemi mají díky exopolitice možnost získat nové informace ve svém rodném jazyce. Přeji hodně štěstí a úspěchů.

Zahraniční korespondent pro českou exopolitiku

Michael M. Faitl

Zdroj: Exopolitika.cz

august 02, 2010 19:31 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymaugust 03, 2010 14:32 popoludní

  Komentár: 

  Je to Anunnak nic konkretního neřekl samé uhýbání od pravdivých údajů a to,že jeho díla mají naše statní celebrity samozřejmě se stejnou DNA je naprosto odhalující a jeho výška a rysy netřeba komentáře prohlédli jsme mu v pravdě do tváře!!!S láskou,pravdou,vírou,která se v Nás stane Světlem Blanka!!!

 2. Obrázok používateľa Laco
  Lacoaugust 03, 2010 18:23 popoludní

  Komentár: 

  Okázalý pajko, to je hneď vidno

  Aj to ako sa snaží podkopať dôveru v také kapacity ako je Lafayette

  http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/maximillien-de-lafayette-a-an...

  a tá viac menej skrytá narážka zrejme na Jadczykovú

  http://www.cez-okno.net/rubriky/laura-knight-jadczyk

  - no comment, chlapík má zjavne svoju vlastnú agendu - alebo... mu ju niekto diktuje?

 

 

Top