Obrázok používateľa CEZ OKNO
Krok jedna - Vstup do Arkturiánskeho koridoru (III.)

Pretože si začleňoval svoje Multidimenzionálne JA do svojho pozemského vozidla (tela, pozn. red.), čo značne rozšírilo tvoje vedomie, máš teraz schopnosť rozšíriť svoju realitu za hranice svojho každodenného života. Okrem toho, cítiš sa natoľko dostatočne bezpečne vo svojom vnútri, že si schopný vyliečiť a uvoľniť zranené deti, tínedžerov a mladých dospelých vo svojej vedomej a podvedomej duši. V skutočnosti tieto časti tvojho JA sú v tebe zoradené pred vírom nášho Koridoru. Pozri sa na ne teraz. Sú pripravené vstúpiť do víru; sú pripravené ísť Domov, späť ku svojim JA.

Nižšia Štvrtá Dimenzia

Pozri sa na vír nášho Koridoru pred tebou. Najprv je ďaleko. Potom sa postupne približuje a približuje, až je nakoniec vír priamo pred tebou a priamo pred radom tvojich bývalých JA, ktoré sú pripravené na to, aby si ich uvoľnil do transmutujúcej sily (sily premeny, pozn. prekl.).

Vír teraz rastie. To čo bola kedysi malá vírivá sila veľkosti tvojej ruky narastá. Ako sa zväčšuje, stáva sa tiež silnejšou. Farby sú stále jasnejšie a menia odtiene.

Tmavo červená sa mení na purpurovú.

Oranžová a žltá splynú do žiarivo mandarínkovej.

Zelená sa premení na tmavo tyrkysovú, ktorá potom víri do strieborne sfarbeného akvamarínu.

Tento akvamarín sa stáča do tmavo modrej a mení ju na fialovo modrú, ktorá sa mihá keď sa pohybuje rýchlejšie a rýchlejšie.

Potom stred víru vybuchne vpred v záplave bieleho Svetla, ktoré okamžite vyplnia záblesky zlatej a striebornej žiary hviezd.

Súčasne počuješ ako sa zvuk víru zosilňuje a mení. To čo znelo ako bzukot včiel začína naberať oscilujúcu kvalitu, ku ktorej sa pridáva hlboký hukot.

Tento hukot sa vyčistí do tónu a tón sa zmení na spektrum harmónií.

Tieto harmónie sa zdvíhajú oktávu za oktávou, ich komplexnosť a pôsobivosť ešte viac narastá, až kým,

práve keď stred víru vybuchne do zlatej a striebornej

zvuky sa vystupňujú do Hudby Sfér.

Hudba ťa vábi do víru Svetla a zvuku.

Sú pripravené odísť, tieto časti Teba ktorých existenciu už nikdy nebudeš potrebovať, ktorými si už nikdy NEDOPUSTÍŠ byť!

Stojíš na prahu víru, aby si ich všetky objal a pobozkal ich zbohom. Najmladšie sú prvé a ostatné nasledujú v časovom slede podľa veku, až na to, že tie čo sú staršie nesú tie, ktoré sú príliš mladé na to, aby dokázali chodiť.
Praješ si každú jednu chytiť a popriať jej zbohom, ale sila víru ich vťahuje stále rýchlejšie a rýchlejšie až kým sa z nich stane rozmazaná šmuha.

Zmôžeš sa len na to, aby si sledoval ako viac a viac osôb, ktoré si sám poznal mizne do víru transmutácie.

Sleduješ svoje deti, svojich tínedžerov, a svojich mladých dospelých uháňať tak rýchlo, že ledva odlíšiš jedného od druhého.

Máš pocit akoby si bol tornádo. Obzeráš sa po niečom čoho by si sa mohol zachytiť, ale nie je tam nič – nič okrem tvojej túžby zotrvať na Zemi, aby si naplnil svoj osud.

Áno, na Zemi, ktorá ti spôsobila taký strach a tiež takú radosť. Tak často si túžil opustiť svoju zodpovednosť a stratiť sa v divočine svojich vlastných osobných ilúzií.

Len tvoja túžba zostať, naplniť svoj vyšší osud, ťa ochráni pred vírivým ťahom víru pred tebou.

„Ešte nenastal tvoj čas.“

šepká hlas vedenia v jadre tvojej mysle.

„Si medzi tými, ktorí sa dobrovoľne rozhodli zostať, až kým nastane čas Veľkej Cesty. Uvoľni teraz všetky časti svojej minulosti, ktoré nie sú schopné podieľať sa na tomto osude.“

„Pociťuj ako sa uvoľňujú zo svojho smrteľného zovretia v tvojom vedomí.“

„Uvoľni ich ako sa striasajú svojho ortieľa vo väzení tvojho strachu a bolesti.“

„Umožni im vyjsť na povrch aby sa mohli oslobodiť.

Oslobodiť zo zovretia a zákazov.

Oslobodiť od temnoty a strachu.

Oslobodiť od času a obmedzení ktoré priniesol.“

Pôsobí posledná sila odsávania, je taká silná, že takmer uvoľní tvoje húževnaté zovretie vlastných zvykov. Vír ťa ťahá bližšie a bližšie. Vidíš pred sebou oko hurikánu, stred úplného ticha, dokonalý kľud. Toto ticho ťa vábi, aby si vstúpil. Oh, odvážiš sa teraz vstúpiť? Trúfaš si opustiť svoj sľub, opustiť svoj osud? Pokušenie hrozí, že vyvráti odhodlanosť, ktorá ťa uzemnila.

Jadro je hlboké ticho, definitívny kľud. Vírenie farieb a zvukov, ktoré z neho vyžarujú ťa obklopujú. Trúfneš si teraz ísť? Dokážeš sa odovzdať nekonečnému Mieru a Láske, ktoré cítiš vo víre a pridať sa k ostatným častiam svojho JA, ktoré už dlhšie nemôžu zostať? Veď nakoniec, si len jedna osoba. Aký rozdiel by mohol spraviť niekto tak bezvýznamný ako ty v schéme takého Božského Kozmického Plánu?

Cítiš ako kúsok po kúsku vstupuješ do víru. To, čo bolo kedysi mocné je teraz jemné ako večerný vánok. To, čo bolo kedysi ohlušujúce je teraz tiché ako prvé lúče úsvitu. Vo vnútri víru tvojho koridoru bude Mier. Vnútri bude Láska a Spravodlivosť a Sloboda. Zodvihneš nohu, aby si urobil ten prvý krok do jadra víru, ale keď to urobíš, cítiš iný ťah. Je to ťah tvojho sľubu, ťah tvojho osudu.

„Nie!“ zakričíš do bezvetria, ktoré ťa čaká.

„Nevzdám sa. Neodídem pokiaľ nesplním všetko čo som sľúbil urobiť, všetko čo som sľúbil BYŤ.“

Náhle hurikán hluku a prúd sily vystrieda okamih ticha a pokoja. Musíš použiť všetku svoju vôľu, aby si odolal a vrátil sa – vrátil sa k svojej túžbe dokončiť, čo si sľúbil urobiť – naplniť osobu, ktorou si sľúbil, že budeš. Vieš, že sa musíš k víru otočiť chrbtom alebo nikdy nebudeš schopný odolať jej volaniu.

V jednom akte oddanosti, oddanosti Božskému Plánu sa otočíš, aby si čelil výzve, ktorej si hrozil že ju opustíš. Za sebou cítiš okamžité uvoľnenie víru.

Záblesk zlatého Svetla -

A vír je preč!

Si Sám.

Ale počkaj, pred tebou sa formuje vízia. Postupne si uvedomuješ, že víziou sú schody, schody Svetla, ktoré zostupuje z nekonečného neznáma. Vidíš ako sa dole schodmi vznášajú zázračné bytosti naplnené Svetlom, Láskou a Mierom. „Kto sú tieto nádherné bytosti?“, čuduješ sa. „Kto si ty?“ odpovedajú jednohlasne.

„Teraz, keď si uvoľnil časti seba, ktoré trpeli v tretej dimenzii, ťa my môžeme naplniť časťami teba, ktoré milovali na vyšších pláňach“

„My sme tebou, vidíš. My sme časti tvojej Duše, ktoré čakali na túto chvíľu, aby si sa mohol oslobodiť od svojej bolesti a objať svoju nádheru – našu nádheru.“

Jedna za druhou bytosti Svetla

Zostupujú po zlatých schodoch

A vstupujú do tvojho Srdca.

Teraz v sebe cítiš

Mier.

Nádheru.

Harmóniu,

A áno, Lásku

Teraz v sebe cítiš

Dôveru a Odvahu

Pokoj a Mier.
Suzan Caroll

(október 2008)
Preklad: SiR

(máj 2009)
Zdroj: Ezoterická encyklopédia

október 10, 2009 19:34 popoludní

 

 

Top