Obrázok používateľa CEZ OKNO
Atlantida OBJEVENA!

"Vědci potvrdili, že na dně Atlantského oceánu v oblasti Bermudského trojúhelníku u pobřeží Kuby leží gigantické město s pyramidami a sfingami!"


VIDEO nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://www.youtube.com/user/JakToDoopravdyJe3


Vědci potvrdili, že na dně Atlantského oceánu v oblasti Bermudského trojúhelníku u pobřeží Kuby leží gigantické město s pyramidami a sfingami. Potopené město podle kanadských výzkumníků vykazuje znaky vyspělé civilizace a objevili je Paul Weinzweig a jeho žena Pauline Zalitzky za použití speciálního podmořského robota u východního pobřeží Kuby. Robot objevil pod mořskou hladinou několik sfing, nejméně čtyři obrovské pyramidy, celé dlouhé ulice a stavby s vyrytými nápisy, což svědčí o tom, že místo kdysi obývala vyspělá civilizace. "O záběry, které pořídila naše ponorka, projevili velký zájem antropologové z univerzity ve Veracruz, a když je viděli, byli velmi překvapení," uvedla Pauline Zalitzky. Objevili na nich totiž paralely s nalezišti olmécké civilizace, přičemž Olmékové se podle legend vyvinuli právě z lidí, kteří přežili zánik Atlantidy. Objev je na pobřeží poloostrova Guanahacabibes, Pinar Del Rio - Cuba, v hloubce mezi 600 a 750 m. Pauline Zalitzky je námořní inženýrka ruské národnosti a její manžel Paul Weinzweig je majitelem kanadské komunikační společnosti Advanced Digital. Pracují pro kubánskou vládu. A objevili tento komplex podvodních ruin, město, rozkládající se na ploše cca 2 km². První obrázky získané sonarem, nainstalovaným na palubě výzkumného plavidla Ulises, se objevily už v roce 2000. V červenci 2001 byly zveřejněny fotografie pořízené z videozáznamu řízeného robota a první zprávy o zjištěních. Deset let měli objevitelé problém najít financování technologie, která by se dokázala dostat dostatečně blízko objevu. Že se jedná o jedinečný objev, potvrdila až nyní robotická ponorka, vybavená kamerami a výkonným osvětlením. Byla potvrzena antropologická povaha struktur: ve skutečnosti jsou to ruiny města, které leží v hlubině. Ruiny obsahují alespoň čtyři pyramidy a další struktury, jako nádherné sfing a nápisy v neznámém písmu, vyryté do kamenných bloků, které váží stovky tun.

Jasnovidec Edgar Cayce ve svých vizích dostal informace, že v dobách rozpadu Atlantidy původní obyvatelé vytesali 32 kamenných desek s detailními informacemi o lidské historii. Byly vyslány tři skupiny do celého Světa desky ukrýt pro další generace. Cayce předpověděl, že budou nalezeny první stopy Atlantidy v roce 1968, což se stalo - 2 km dlouhá kamenná "cesta" pod mořem, dříve zeď, bránící přicházejícímu moři. Podle Cayceho byli původní obyvatelé Země velmi rozvinuté čisté „božské" bytosti s plným vědomím a rovnováhou ducha a těla. Měli vyspělou technologií, komunikovali s bytostmi na jiných planetách a měli vysokou úroveň chápání smyslu a účelu života. Mohli žít spokojeně tisíce let, dokázali se sami automaticky léčit, oni však začali dobývat části dalších území za pomoci nádherných a čistých krystalů s neuvěřitelnou Sluneční silou, kterou ale zneužili proti sobě jako zbraně. Ztratili tak své vědomí, začali být egocentričtí, sobečtí, jedna armáda šla proti druhé a své umění, dovednosti a sílu obrátili proti sobě samým. Krystaly, které byly používány jako zdroje energie získávané ze Slunce, se potopily v oblasti Bermudského trojúhelníku, ty jsou nyní odpovědné za problémy související s mizením lodí a letadel v dané oblasti - a za průniky do jiných dimenzí. Cílem je, aby lidstvo opět nalezlo sebe sama, provedlo zde na Zemi pozitivní změny ku prospěchu celku a pokračovalo po opuštění svého fyzického těla ve vývoji dále. Podle Cayceho duše nikdy neumírá...Seriál "Dôkaz Atlantídy, alebo mimozemského života?" nájdete na tejto adrese.Súvisiace:

Atlantída
http://cez-okno.net/rubrika/rubriky/atlantida


máj 28, 2013 21:08 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Svetlan Senkorskij
  Svetlan Senkorskijmáj 29, 2013 19:59 popoludní

  Komentár: 

  Páči sa mi komentár "Vedci potvrdili..." v úvodzovkách - inak povedané páči sa mi ako to necituje žiadny zdroj. Páči sa mi fakt, že jediný "zdroj" je pochybné video. Páči sa mi ako nie sú spomenuté citácie autorov objavu, ktorí sami nič nepotvrdili ani nevyvrátili. Páči sa mi ako sa celá "skoro-vedecká časť článku" hneď spája s jasnovidectvom a spol. Ale najviac zo všetkého sa mi páči, že objav je už starý vyše pol roka...

 2. Obrázok používateľa Jančo
  Jančomáj 29, 2013 21:23 popoludní

  Komentár: 

  Čauko. Aj mne:)
  Pekne si to napísal. Je vidieť, že si fajne zorientovaný a vieš ako zistiť čo sa na rodnej planéte deje, dialo a možno aj diať bude. "Hodnoverné" citácie sú tým Svätým Grálom Pravdy!!!

 3. Obrázok používateľa Mima
  Mimamáj 29, 2013 21:44 popoludní

  Komentár: 

  Hej chlapci, a co ma byt ze je to z predpolroka. Co podla teba nie je pochybne video? Zabery ako si bol na kopci za mestom a potom na policku v tvojej izbe kde mas kamen z toho kopca doneseny?:) Skoro som zabudla, cely ten vylet spracovany a uverejneny a ing csc odobreny, paneboze, ale ved takto to nefunguje ludkovia! "Stroje tazsie ako vzduch nemozu lietat" (Britska Kralovska akademia, este ze Bratia Wrightovci verili svojim "pochybnym" hypotezam;)

 4. Obrázok používateľa Anonymný
  Anonymnýmáj 29, 2013 23:14 popoludní

  Komentár: 

  Článok potvrdzuje aj známe slová - že "pred koncom" budú nájdené dôkazy o Atlantíde, aj o iných pre oficiálnu históriu neexistujúcich civilizáciách.
  Cayce predpovedal aj potopenie časti Ameriky a tú istú dobu sa vynorí časť bývalej Atlantídy!
  Čas všetko ukáže...

 

 

Top