Obrázok používateľa CEZ OKNO
Mimozemšťania rozmiestňujú kamene?

YOKI.RU | Pred niekoľkými rokmi bol na brehu rieky Tom (Kemerovská oblasť, Rusko) objavený podivný artefakt — kameň obopnutý kovovým materiálom. Váha konštrukcie predstavovala okolo 30 ton. Podľa názoru miestneho obyvateľa Jurija Barinova (učiteľa geografie na dôchodku) ktorý kameň našiel, má nález očividne mimozemský pôvod. Môže dokonca slúžiť ako "sprievodca" do iných rozmerov.


Bývalý učiteľ tvrdí, že "prstenec" na kameni mohol byť vytvorený jedine predstaviteľmi mimozemskej civilizácie — pretože je to nad ľudské sily. Navyše objekt slúži ako vysielač kozmickej energie… "Keď som našiel tento kameň, pocítil som, že ním predchádza vesmírna energia, — rozpráva Barinov. — Podľa mojich predpokladov kovový obvod kameňa vpíja energiu — svetelnú, tepelnú, ultrafialovú. Ďalej ju transformuje na inú, temnú a odovzdáva ju do vesmíru. Mimozemšťania tak o nás získavajú rôzne informácie".

Zvláštny kameň zároveň môže "sprostredkovať" prechod v akési paralelné svety, tvrdí objaviteľ nálezu. "Aby bol možný prechod do iného sveta, sú potrebné určité podmienky — vysoká teplota a vlhkosť, — vysvetľuje bývalý učiteľ. — Človek sa napríklad nachádza v miestnosti, kde je teplota vzduchu +36… +40 stupňov Celzia, začína sa potiť. Vtedy by mal na svoju hruď priložiť časť kameňa a zavrieť oči. Dostane sa do inej civilizácie. Ja sám som tak niekoľkokrát urobil. Ocitol som sa na úplne neznámom mieste. S hlavou v oblakoch a nad oceánom som videl mne neznáme rastliny, hory".

Nedávno bola v múzeu archeológie, etnografie a ekológie Kemerovskej štátnej univerzity otvorená výstava Jurija Barinova "Paralelné svety". Na nej boli predstavené fragmenty "vesmírneho" kameňa z brehu rieky Tom. Ale (ako verí nadšenec kontaktu s vesmírom) na území Kuzbassu sa vyskytuje množstvo ďalších podobných artefaktov a stôp prítomnosti mimozemských civilizácií: treba len lepšie hľadať.


Predpokladané "stopy mimozemšťanov" možno nájsť nielen v Kuzbasse. Aj brazílsky farmár Sebastian Marquez bol neuveriteľne udivený, keď našiel na poli asi 150 metrov od svojho domu v štáte Goiás zvláštny objekt. Teleso okrúhlej formy, ovinuté akousi mašľou, pripomínajúce slimáka. Na dotyk ešte horúce: očividne "čerstvé". Farmár vyjadril predpoklad, že je to časť "lietajúceho taniera". V roku 2004 sa v týchto končinách už totiž našli podobné záhadné úlomky.

Zatiaľ čo sa odborníci rôznych služieb a organizácií - privolané k miestu udalosti - ešte len chystali na to: čo a ako, podobný prípad sa udial v Austrálii. James Stirton, majiteľ farmy vzdialenej asi 130 km od Charvil (štát Queensland), sa vybral skontrolovať stádo hovädzieho dobytka. Na ceste narazil na záhadný guľatý predmet z kovu a fotosnímok ukázal jasnú podobu s tým brazílskym. Farmár tvrdí, že sa nález objavil len celkom nedávno — takže je veľká pravdepodobnosť, že má mimozemský pôvod.

V údolí Araratu, kam podľa legiend dorazil Noeho koráb, sa tiež stretáva niekoľko nálezov vyvolávajúcich otázky. Tu sa pravidelne zastavujú spolupracovníci Centra pre výskum UFO a bioenergetiku. Za desiatky rokov sa v ich archívoch nakopilo nemálo zaujímavých materiálov.

Napríklad geológovia G. Vartanjan a O. Azizbekov našli celý rad obrázkov v skalách, na ktorých je zaznamenaná informácia o štruktúre živej hmoty, počiatok DNA. Obrázkom je prinajmenšom sedem tisíc rokov. Sotva však mali v tejto epoche obyvatelia Araratskej doliny takéto znalosti…

Na Gegamskom chrbte sa našlo skalnaté vyobrazenie tvora, ktoré pripomínalo robota. Sú na ňom zreteľne vidieť dokonca slúchadlá na jeho hlave. A iný skalnatý nákres zobrazuje postavu s obrazovkou na hrudi.

Pritom všetky tieto kresby boli vyhotovené veľmi dávno. Pred pár rokmi skupina školákov vyhlásila, že blízko Araratu narazili na pilotovateľné plavidlo… s robotmi, ktoré mali na hrudi obrazovky! О skalných maľbách však školáci nevedeli nič...

Na území Arménska je tiež množstvo megalitov, na ktorých sú vyrazené podivné symboly. Tie sa zhodujú so znakmi na keramike, ktorá sa našla pri vykopávkach v tých istých krajoch. Podobné megalitické stavby sú rozmiestnené v miestach, kde biolokátory zaznamenávajú zvýšené energie. Iné kamene majú podľa legiend liečivú silu. Napríklad, "portakar" — v arménčine "pupkový kameň" — pomáha pri neplodnosti.Nie je vylúčené, že sa celá vec s kameňmi spája s návštevami UFO. Veď už si asi každý všimol, že sa radi "motajú" v okolí megalitov a iných kultových stavieb. Ktovie, v minulosti možno ľudia stavali tieto stavby práve kvôli častému výskytu UFO, kde pociťovali osobitné energie…

Маргарита Троицына

Zdroj: http://www.yoki.ru/anomalous/ufo/01-04-2012/400279-paralstown-0/

Preklad: Danica U.


Ďalšie články z rubriky "FAKE" nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Bádanie
http://www.cez-okno.net/rubrika/badanie


máj 10, 2012 11:16 dopoludnia
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Jaroslav
    Jaroslavmáj 11, 2012 07:14 dopoludnia

    Komentár: 

    ...Kde je nejake foto?Ja mam rad ludi ktori hladaju nove postupy a nove riešenia ale toto nema z toho nič...

 

 

Top