Obrázok používateľa CEZ OKNO
Objeveny nové artefakty na Měsíci? (VIDEO)

Uživatel na You Tube tvrdí, že mu byly zaslány informace o tom, že Čína zveřejní fotografie s vysokým rozlišením, na kterých jsou jasně vidět budovy a struktury na Měsíci. Snímky prý pořídila družice Change-2. Tento (zatím anonymní) zdroj také tvrdí, že NASA úmyslně bombardovala důležitá místa na Měsíci, aby zahladila stopy po prehistorických artefaktech. Snímky mají údajně ukázat krátery po atomových explozích v těchto oblastech. Pokud je to vše pravda, Čína se blíží jako první k oficiálnímu odhalení mimozemské reality.


Toto je opravdu silné tvrzení a samozřejmě velice spekulativní. Video, ke kterému tento komentář byl přidán, je opět z těch, které jsme už dříve viděli, tedy neurčité, neostré a těžko se dá určit jestli bylo skutečně pořízeno čínskou družicí.

Koneckonců pod komentářem je odstavec "Aktualizace", kde autor sám píše, že snímek není z tohoto zdroje. Zatím se však s určitostí také nedá dokázat jedná-li se o podvod, záměrnou desinformaci, nebo pravý materiál. Nicméně, zpráva stojí alespoň za povšimnutí.


VIDEO nájdete na tejto adrese

Video: http://www.youtube.com/user/StephenHannardADGUK

Michael M. Faitl

Zdroj: astronauti.cz


Súvisiace:

Mesiac
http://www.cez-okno.net/rubrika/mesiac

Michael M. Faitl
http://www.cez-okno.net/rubrika/michael-m-faitl


apríl 15, 2012 23:36 popoludní

 

 

Top